Anonimowi Zakupoholicy

Ba! Bo ja jestem z wyższych sfer nie to co wy  😀iabeł:


exploited pokazuje cinversy!  😀
ło takie
Mi się marzą truskawkowe:
[img]http://4.bp.blogspot.com/_EjNFXrEX6h4/SnKy2ETzf8I/AAAAAAAAAS4/HAWfVmzG1Eo/s400/CT+Print+Hi+Strawberry.png[/img]
Tylko nigdzie ich już nie ma.  😵
Mam dokładnie takie i kocham je miłością wielką.  😍
Pisałaś do stacjonarnych sklepów? Może jeszcze mają.
Pisałam do różnych i nigdzie nie ma.  :emot4:  A ja ich tak praaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagnę!  😍
o, a do mnie idą te
[img]http://www.google.pl/url?source=imgres&ct=tbn&q=http://s.moda.pl/gfx/toobeeshoes/sklep_oferta/201084/680012414.jpg&sa=X&ei=Ix-BTe2INNT84Aaihu2BDg&ved=0CAUQ8wc4Gw&usg=AFQjCNFsr8u9iPAPt5BJmLRO5x7_Eq-BIw[/img]
jeśli kolor nie jest przekłamany, to  😜
to będą moje najbrzydsze dotychczas buty  😎
Mnie czeka w weekend kupowanie 2 sukienek - jedna na ślub cywilny brata, druga letnia + weselna. Możecie polecić jakieś sklepy? Już mi się słabo na samą myśl o tych zakupach robi. Oczywiście muszę też kupić 2 pary butów i ze 2 torebki, help 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
17 marca 2011 07:23
Wczoraj przyszła:

Scottie   Cicha obserwatorka
17 marca 2011 08:34
Dzionka, sukienek możesz poszukać w Nook'u (jest w Arkadii i na Targówku), dodatki takie jak torebki, płaszczyki i bolerka też tam znajdziesz. Chyba nie mają jeszcze letniej kolekcji, więc może być problem z sukienką na wesele. Buty możesz kupić w New Looku (całkiem wygodne, producent ten sam, co robi buty do Aldo, tylko są tańsze, bo z gorszej jakości materiałów). Fajne sukienki czasem można dostac w Reserved albo River Island.
kujka   new better life mode: on
17 marca 2011 12:26
wczoraj byl kiermasz ksiazek na UW...




i jeszcze jakies 2 mega tendencyjne ksiazki o sektach i okultyzmie. ledwo z tym wszystkim doszlam do domu!! 😁
kujka   new better life mode: on
17 marca 2011 12:27
edit: post do kasacji, juz sama naprawilam problem 😉
Moon   #kulistyzajebisty
17 marca 2011 13:22
A ja znów kupiłam torbę. Tak, znów torbę.  🤔wirek:
Tym razem jednak (no przecież muszę się jakoś wytłumaczyć!) typowo wiosenną, "workowatą", w dodatku w kolorze ciepłego brązu, czyli z rodzaju takich jakie kocham. :P
Poza tym pasek pod kolor torby (komentarz zbędny), koszulkę granatową i szaliko-chustę.
I koniec! Żadnych zakupów do czasu zapolowania na moją wyśnioną sigmę 70-200 2.8 macro.  👿
Moon, też na nią "zbieram". W "", bo coś mi to zbieranie od roku stoi w miejscu.  😁 Chciałabym ją mieć na czerwiec, bo wtedy są ogólnopolskie w mojej stajni i bym mogła robić duuuuuużo zdjęć.  😍
Moon   #kulistyzajebisty
17 marca 2011 18:14
Altiria, ja jestem prawie na finiszu (trochę zleceń na www było...), aczkolwiek jeśli moi staruszkowie postanowią mi 'dołożyć' do własnego samochodu to owa sigma zamieni się... w samochód.  🤣
Co nie zmienia faktu, że tak czy siak mam zamiar ją upolować i kropka!

🚫

Wracając do tematu to kupiłam jeszcze ostatnio memu Mamutowi prześwietny tusz do rzęs Astora. :]
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
17 marca 2011 19:14
Dzionka Na Gocławiu (Praga Płd) w mini centrum handlowym jest sklep PrettyGirl (czy jakoś tak  😉 ) i tam maja naprawdę fajne kiecki za niwielkie pieniądze  😉
a do mnie doszła

"wielka rock encyklopedia "  💘
dzionka nie wiem w jakim stylu ciuszków szukasz, ale w c&a widziałam kilka fajnych sukienek 😉
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
18 marca 2011 11:07
Piekna koszulka konkursowa KINGSLANDA RÓZOWA 🙂😉)
I koniec! Żadnych zakupów do czasu zapolowania na moją wyśnioną sigmę 70-200 2.8 macro.  👿

ja tez! tyle ze Nikkora 😎 i problem mam, bo cały czas też kupuję bilety lotnicze gdzieś na weekendy, ups  😡
Dzisiaj nabyłam stanowczo za dużo rzeczy 😵





Plus skarpetki, cukierki, siłą się odciągnęłam od koszulek 😂
płaszczo-kurteczko-prochwcowe-cuś H&M 
leginsy H&M i Zara
2x sweter H&M
butki magda mielcarz dla ccc  😍
mnóstwo krzyżówek  😁
jeansy i jakieś pierdoły papiernicze 😉
mała mi pokaż te butki🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
19 marca 2011 08:59
zen, nie wiem czy używałaś wcześniej Silkcare ale jest świetny! Myślę że będziesz zadowolona 🙂


[quote author=mała mi link=topic=1.msg941552#msg941552 date=1300480285]
mnóstwo krzyżówek  😁
[/quote]
ja również ostatnio, żeby mi się w szkole nie nudziło 😀


A czekam na:

(wypatrzona w naszym wątku o modzie  :kwiatek🙂
marcowo:



kujka   new better life mode: on
19 marca 2011 11:02
zen, daj znac jak sie sprawdza ta hangin' ball 😁 bo zwrocilam na nia uwage ostatnio i ciekawa jestem... mi to przypomina kolbe dla krolikow/ptakow tylko w rozmiarze XXXXL :P

jako ze juz prawie gola latalam, to zanabylam droga kupna w tym tygodniu:
biala koszule
szara bluzke o dziwnym fasonie ktorego nie umiem opisac
i jeansy rurki tommiego h. (outlety gora!!)
Ada,też kupiłam tą bluzkę i też czekam ;-)
Kujka, na pewno zdam relację 😉 Moja mama wypatrzyła tę kulę i pyta mnie dlaczego w sklepie jeździeckim sprzedają kolby dla ptaków- sama się zaciekawiłam o co jej chodzi i jak zobaczyłam kulkę to zdębiałam 😁 Jutro premiera ziarenkowej kulki!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 marca 2011 20:54
ta kula jest genialna!  😜 zen jak to się zawiesza?
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
19 marca 2011 20:58
Oszalałam na punkcie kakaowej serii z Ziaji - kupiłam dzisiaj krem do rąk, mleczko do demakijażu, krem do twarzy, mydło pod prysznic  😍

A ostatnio jeszcze nakładki na słuchawki i charmsy 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się