Anonimowi Zakupoholicy

asds   Life goes on...
24 stycznia 2012 11:56
Ale gabarytowo to chyba tylko na rękawiczki wystarczy...



toczek też będzie na głowę 🙂
A.   master of sarcasm :]
24 stycznia 2012 12:16
[quote author=Aprilla link=topic=1.msg1272171#msg1272171 date=1327360662]
Ale gabarytowo to chyba tylko na rękawiczki wystarczy...



toczek też będzie na głowę 🙂
[/quote]


Docelowo Taylor bedzie miala jakies 130 z hakiem  😁
Ada   harder. better. faster. stronger.
24 stycznia 2012 17:03
A., gratuluję nowego członka rodzinki  😅

lakier Essie smokin' hot

i z Calzedonia
zielone rajstopy
kawowe rajstopy
czarne zakolanówki

pędzelek do cieni Sephora
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
26 stycznia 2012 20:36
męskie czerwone spodnie w kratę. ktokolwiek wie, gdzie takie mogę dostać? nawet allegro nie współpracuje
płaszacz borysdówka stradivarius
ramoneska z futrem stradivarius
sweter w paski stradivarius
legginsy we wzory river island
czapa z różoffym pomponem  😍 river island
puchowa kamizelka kingsland
zimówka eskadron
eskadron pro safe memo przód
eskadron flexisoft tył

i prawie wszystko %  😀iabeł:
Stanik i gacie TK maxx
koszula Tally Weijl
spodnie Tally Weijl
top Tally Weijl
🙂
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
01 lutego 2012 12:32
Zakupoholiczki gdzie znajdę jakieś fajne paski do zegarka SWATCH? 👀 Mam taki najzwyklejszy, pasek chyba na 17mm. Na allegro nie znalazłam nic ciekawego :/
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
01 lutego 2012 13:35
dostałam podwyżkę. kupiłam kiecke, spódniczke i bluzke z Top Secret. i teraz myslę co jeszcze kupić 🙂. forsa szczęścia nie daje. tylko zakupy 😉. derka koniowi nie potrzebna ( ma trzy, żadnej nie używam, stajnia sieplutka, koń zdrowy), czapraki - niby tylko 6, ale prawie nie jeźdżę. bryczki mam, kamizelki mam. Może buty? a moze zacznę składac na dojarke dla kóz😉?
Omnia, butów, bielizny i biżuterii nigdy dość.  😉
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
02 lutego 2012 07:17
tak! Biżuteria 🙂. to jest to 🙂. teraz sa te fajne bransoletki z dyndadełkami.  I jednak te buty (tylko wymyslę jakie). narazie zakupiłam całe mnóstwo kadzidełek  😉. a potem zacznę liczyć kasę.  😜
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
09 lutego 2012 20:14
poszalałam dzisiaj 😁
płaszczyk wiosenny
dłuuuugi fioletowy golf
2 pary rurek: nude i zielone
kurtka i spodnie narciarskie

a ostatnio dla konia:
ochraniacze
skrzynka na szczotki
kalosze
3 kantary
uwiąz
Ada   harder. better. faster. stronger.
10 lutego 2012 09:09
mała mi, poszalałaś, oddaj mi trochę  🍴

Omnia, butów, bielizny i biżuterii nigdy dość.  😉


Zgadzam się w 100%  😍


Ja ostatnio z sh:
fioletowa sukienka
biała przezroczysta koszula
😀
Nie wiecie gdzie można kupić bieliznę Victoria's Secret? Są jakieś sklepy stacjonarne albo jakiś dobry wysyłkowy, poza allegro?
Ada   harder. better. faster. stronger.
10 lutego 2012 09:18
Dzionka, na pewno były rzeczy VS w Warszawie w salonie przy placu Konstytucji. Czy nadal są nie wiem, byłam tam ostatnio dość dawno.
Ada, no właśnie znalazłam w necie trochę sprzeczne informacje - raz, że jest, raz że już się wynieśli... Przejadę się na pewno 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
10 lutego 2012 09:22
Sklep VS będzie w POLSCE pod koniec roku! CAŁY MEGA SKLEP  😅 😅 😅 😅 😅 😅
Scottie   Cicha obserwatorka
10 lutego 2012 09:22
W jakimś sklepie z bielizną przy pl. Konstytucji mieli kostiumy VS, ale nie wiem, czy bieliznę też mają. Widziałam bieliznę VS na klientkach, które kupowały ją w Stanach i szczerze mówiąc nie wyglądała tak olśniewająco jak na pokazach, co więcej, nasze polskie staniki są dużo lepsze jakościowo... i rozmiarówka też chyba standardowa, taka jak w h&m, więc ciężko coś dobrać.
Ada   harder. better. faster. stronger.
10 lutego 2012 09:41
Dzionka, jak będziesz to daj znać czy mają coś tam jeszcze czy nie 😉

ash, gdzie?  😜 😜 😜

Co do biustonoszy to zgodzę się ze Scottie, mam dwa z VS i więcej nie kupię. Na mnie nie prezentują się tak jakbym tego oczekiwała, muszę mieć miseczkę usztywnianą ale przy tym nie powiększającą. Niestety one dość dużo dodają co zdecydowanie mi nie odpowiada. Za to figi i bokserki uwielbiam  💘
ash   Sukces jest koloru blond....
10 lutego 2012 09:50
Decyzja nie jest jeszcze podjęta. Otwierać będzie żona mojego znajomego. 💃
Zastanawiają się nad jakimś centrum handlowym ❗
Moja przyszła bratowa leci w poniedziałek do USA i właśnie przesłałam jej całą listę MUST HAVE z bielizny 🏇 🏇 🏇
A.   master of sarcasm :]
11 lutego 2012 13:28
[url=http://www.ebay.co.uk/itm/290667121764?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649]Dziesiejsze[/url]  🙄
Ada   harder. better. faster. stronger.
11 lutego 2012 13:44
cierpię na brak gotówki w tym miesiącu  😕

ale udało mi się chociaż buty zakupić 😀
[img]http://desmond.imageshack.us/Himg513/scaled.php?server=513&filename=25880016.jpg&res=medium[/img]
[img]http://cn1.kaboodle.com/hi/img/c/0/0/114/3/AAAADCMyLDcAAAAAARQx9Q.jpg?v=1292091183000[/img]
galopada_   małoPolskie ;)
11 lutego 2012 13:45
pytałam w innym wątku ale chyba ten będzie lepszy:

wiecie może gdzie mogę dostać ogromny kubek? tak żeby miał najmarniej 0,5L i żeby mnie cena nie zwaliła z nóg  na allegro nic ciekawego nie znalazłam... a jeśli nie w internecie to w jakich sklepach stacjonarnych szukać?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
11 lutego 2012 13:54
Wczoraj widziałam duże kubki w Rossmann'ie. Nie wiem czy 0,5 l ale duuzo większe niż zwykłe 😉
galopada_, mam wielki kubek (wchodzi cała zawartość litrowego dzbanka) firmy Lublana.
Akurat nie z takim wzorem, ale tego typu: http://www.porcelana24.pl/kubek-jambo-1l-lubiana-dek-4067.html
Jak chcesz mniejszy, to też są: http://www.porcelana24.pl/kubek-jambo-0-5-l-lubiana-dek-4067.html
Napisz do nich, bo często mają inne wzory akurat na stanie (byłam w sklepie stacjonarnym i widziałam). Polecam gorąco - ładne, dobrze wykonane, można myć w zmywarce i obrazki się nie zmywają. Mniejszy mam od półtora roku, większy od wakacji i nic się w ich wyglądzie nie zmieniło.
galopada_   małoPolskie ;)
11 lutego 2012 18:41
wielkie dzięki!  🙇 🙇 🙇
- kurtka na wiosnę kingsland
- wędzidło
- ogłowie
- bilet na koncert

chyba ktoś tu jest bankrutem  😵
galopada - IKEA
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 lutego 2012 09:54
omnia zazdroszczę za dużej ilości pieniędzy  😵  😁

Ja wczoraj pojechałam ze snowboardem do serwisu w Decathlonie, jako że serwis miał przerwę poszłam połazić po sklepie, wyszłam z 2 parami rękawiczek, klapkami i polarem. Obok jest centrum handlowe, więc przy okazji kupiłam jeszcze spodnie, buty i stanik  😵
dziewczynki, pomocy potrzebuje😉
czy ktos z was robi zakupy w motivi?🙂 dlaczego tam, co wam sie podoba, jakie macie odczucia na temat tej marki?🙂  potrzebuje info zeby sie przygotowac na rozmowe kwalifikacyjna🙂
fotel z IKEI  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się