Anonimowi Zakupoholicy

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
23 czerwca 2009 18:37
Edytka, To ja jestem istnym przeciwieństwem ciebie.
Dla mnie wszystkie spódnice mogłyby nie istnieć. Nie znoszę ich, czuje się w nich niekomfortowo. W szafie spodnie i kompromisowo letnie 3 sukienki na upały 😉
Seksta   brumby drover !
23 czerwca 2009 19:19
uwieeeeeeelbiam spodnice ale spodni tez mam duzo ( dzisiaj zakupilam dodatkowe 2 pary krotkich, poza tym pare bluzek, buty, bransoletka, kosmetyki...czyli bzdety jak zwykle ) a pumpy kojarza mi sie wylacznie z kupa w gaciach 😀
No raczej jesteś na pozycji wygranej ;] Pracujesz w księgarni i masz dostęp do każdej nowości. Mi pozostaje kdc i internet :P Poza tym brak kasy i posucha tez  mi nie służy. Musiałam ograniczyć zakupy :P Teraz koń najważniejszy ;]

i chyba mnie to zgubi  😜 😜 😜
dzis zamowilam:



😵 😵 😵
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
23 czerwca 2009 22:11
mery, Świerujesz xD

A ja polecam nie filmowe wydanie 'Marley i ja'. a sam film nie oddaje czaru i humoru książki 😉
niestety niefilmowego wydania nie mam u siebie 🙁 i do filmu nie zajrze, jak juz ksiazke przeczytam 😉 bo domyslam sie, ze sie nie umywa !

a to, ze swiruje, to prawda...
zapomnialam o takiej malutkiej ksiazeczce:


bo jest urooooocza  😡 😡
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
24 czerwca 2009 01:28
Mery przeczytałam Marley i ja rok temu - wyłam cały tydzień. Ostatnie trzy rozdziały bolą i to bardzo.Płaczesz i przeżywasz... Oczywiście film nie umywa się do książki i przyznam że po takiej historii spodziewałam się czegoś więcej na ekranie.  No sorry to jest historia ( w book) całkowicie poświęcona psu a nie życiu rodzinnym z Jennifer A. w roli głównej. Odniosłam wrażenie , ze  to właśnie  nią mam się zachwycać a nie psem.
Zapraszam do lektury  jest przecudowna.

A żeby nie zaśmiecać;]

Wczoraj kupiłam sobie cudowny bezrękawnik Cherokee  - szaro- czarny  w poprzeczne pasy ;]
Doszły też obuwie jedżdzieckie - Pfifa  i skórzane czapsy ;]
-pikeury granatowe
-2 formy do muffinek
-forma do kostek lody (kawałki pomarańczy  :hihi🙂
-przy okazji jakąś materiałową torbę na końskie duperele
-bat do lonżowania

no i dostałam smakołyki eskadrona i karteczki pikeur/eskadron
- sol
- 6 kg smakolykow roznych smakow
- sztyblety sznurowane
- kantar

zaba   żółta żaba żarła żur
24 czerwca 2009 22:35
Klami-boski ten kantarek!!!  😜
Twoje przystojne kopytne będzie w nim wygladało jeszcze przystojniej!!! 😁
Koniecznie zaprezentuj nam zakup na swoim modelu!!!  😍
Na modelu wygląda cudnie!
Ada   harder. better. faster. stronger.
25 czerwca 2009 07:21
Klami, cudny  😍

JA:
-wiesza na siodło
-gumki do strzemion
-kopystka
-książka dla taty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
25 czerwca 2009 09:11
O Boże, o Boże... wczorajsze zakupy... Pojechałam z koleżanką, żeby jej pomóc w wyborze ciuchów na urlop i oczywiście...

kupiłam:

Spodnie 100% bawełna, takie na rowe, do biegania czy na podróż (w rzeczywistości wyglądają lepiej):


Bluzę, taka jak ta tylko szarą z zielonym środkiem kaptura:


Bluzkę, której nie moge znaleźc na stronie, klapki w new yorkerze takie mega zajebiste na plaże i ... dziś przez net kupiłam jeszcze kurtkę, bo ta, która oglądałam, była za duża... 😉

i oto ona:

🙂
opolanka, skad ta bluza srodkowa?
to baletki?
opolanka, skąd kurtka, jeśli można?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
25 czerwca 2009 15:25
własnie, fajna kurtka  😉
Z tego co widzę po adresie to House.
tak kurtka napewno z Housa xd też miałam taką kupować tylko zieloną ale już ni było ja ostatnio spodnie n&y dresowe i kolczyki six i i sztyblety i bat i 3 bluzki bez rękawów xD chyba tyle
zaba, Lena, Ada,  :kwiatek:
Fotki na modelu jakos po weekendzie dopiero.
zielony strój kąpielowy z croppa [niestety nie można
wziąć zdjęcia ze strony🙁 ]
Ada   harder. better. faster. stronger.
26 czerwca 2009 18:59
Byłam wczoraj z koleżanką pomóc jej w wyborze sukienki na wesele i oczywiście musiałam wejść do Matras'a:



I jeszcze wstąpiłam do antykwariatu:


A z dzisja:
-siatka na siano
-3x gumki do strzemion bezpiecznych
emm, ja to już jakiś totalny zakupo-szmatoholik, czeka na odbiór komplet Anky pea, oraz Euro Star Stripe-In  umbra-rosa-creme  😍 i zastanawiam się nad Nici Hazel, ale chyba (?) znam umiar, chyba ... 👀

a ostatnie kupilam sobie sliczne rurki! w H&M, czerwono--czarne w kratke  😍
cieciorka   kocioł bałkański
26 czerwca 2009 23:41
opolanka, skąd to wszystko 🙂?
agull   Dążąc do celu
27 czerwca 2009 08:22
A moje ostatnie zakupy to poprę Daw-Mag skórzany regulowany wyrwany na allegro po bardzo przystepnej cenie (100zł)

i siodełko Kieffer Munchen z puśliskami i strzemionami, też wyrwane na allego za śmieszny pieniądz (700zł) - według mnie za tą kasę to w świetnym stanie
oti   Everybody lies...
27 czerwca 2009 12:30
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
27 czerwca 2009 13:37
Agull fajowe okazje. Uwielbiam udane polowania na okazje

Oti na ten kantar tez się czaiłam, super jest, szczególnie podszycie. Tylko kolorek mnie inny interesował - dlatego kupiłam Tattiniaka bordowego.
Super w nim konikowi. 


A ja dzielnie walczyłam jakiś czas z moim małym zakupocholizmem 😉. (Poza zakupem kompletu Anky Hortensia- który oficjalnie był w ramach urodzin   )
I jaki efekt  powstrzymywania się ?      -  Małe zakupy  😁

- Ochraniacze neoprenowe kontaktowe Hi Tech Tattini
- Kantar Super szyk Tatini
- bryczki Jodhpury FP Amanda
- koszulka w wędzidełka 'Sally',
- Podkładki pod owijki z rzpem Fair Play czarne (bo mam białe i są super)
- trochę kosmetyków, preparatów, wcierka itp - dla samej koninki
- Popręg FP ujezdzeniowy neoprenowy z gumami (a mam siodło z krótkimi przystułami  😁 -jeszcze)
- 3 x  podkolanówki  i  parę innych pierdół

uczucie (zwłaszcza radość po odwyku): bezcenne
oti ile dałaś za ten komplet? Pięęęęknyyy 😍
Mery przeczytałam Marley i ja rok temu - wyłam cały tydzień. Ostatnie trzy rozdziały bolą i to bardzo.Płaczesz i przeżywasz... Oczywiście film nie umywa się do książki i przyznam że po takiej historii spodziewałam się czegoś więcej na ekranie.  No sorry to jest historia ( w book) całkowicie poświęcona psu a nie życiu rodzinnym z Jennifer A. w roli głównej. Odniosłam wrażenie , ze  to właśnie  nią mam się zachwycać a nie psem.
Zapraszam do lektury  jest przecudowna. 


to chyba do niej sie zabiore jak tylko skoncze czytac "coco" !!
dzieki za opinie 😉 !
agull   Dążąc do celu
27 czerwca 2009 15:38
Agull fajowe okazje. Uwielbiam udane polowania na okazje


A uczucie jest jeszcze bardziej fajne, jak czegoś szukasz, polujesz i nie ma, a jak sobie odpuścisz to właśnie trafiają się takie cudowne okazje.
Jestem mega  😅
oti   Everybody lies...
27 czerwca 2009 16:56

Super w nim konikowi. 


dziękuję  :kwiatek: Gniady dostał go na 6 - te urodziny  😀

Ramires,
no niestety tanie nie były. za komplet dałam 550zł (a i tak pan dał mi rabat bo komplet by kosztował prawie 580zł). chciałam inne przody (bo to są Olimpic a ja chciałam do kompletu do tyłów Pro Light'y), ale niestety ich już nie produkują i moje tyły to podobno ostatnie juz są w Polsce.  💃 i to chyba prawda, bo gdzie nie dzwoniłam to ich nie było. bałam się, że mogą do siebie nie pasować, ale myślę, że pasują świetnie!  😀
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
28 czerwca 2009 18:06
[quote author=Dorotheah link=topic=1.msg285399#msg285399 date=1246106231]
Agull fajowe okazje. Uwielbiam udane polowania na okazje


A uczucie jest jeszcze bardziej fajne, jak czegoś szukasz, polujesz i nie ma, a jak sobie odpuścisz to właśnie trafiają się takie cudowne okazje.
Jestem mega  😅
[/quote]

Dokładnie - właśnie miałam podobną sytuację. I się udało  😅 😅 😅

Tak wiec do mej listy mogę dopisać 
- Siodło bezterlicowe ujeżdżeniowe Freemax Acavallo , nóweczka, o takie:
http://sklep.horses.pl/product-pol-4067-Acavallo-siodlo-ujezdzeniowe-bezterlicowe-Freemax-Jump-Leather.html

Jeszcze jakoś się nie mogę ogarnąć...  😁



Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się