Anonimowi Zakupoholicy



Bo przecież umrę jak nie powiem!

- sukienka. Fioletowa. Nie, nie podążam za modą, ale ona się do mnie tak uśmiechała, że aż głowa mała! I jest przed kolano, z krótkim rękawem, z jakiejś takiej dzianinki, z malymi kieszoneczkami i czymś kiczowatym pod szyją, ale to się wytnie (odpruję po pierwszym użyciu pewnie).

- Nie mialam butków do tej sukienki, więc już mam. Botki na obcasie o.0

I czarne rajstopy

A ostatnio nałogowo kupuję też soki Tymbarka, bo twardo zbieram kody, żeby dostać reniferka z kocykiem

I masa innych dziwnych rzeczy na studia...To nie jest ważne.


Temat Anonimowych Zakupoholików uważam za otwarty!
Dworcika o jakim reniferku mówisz? bo ja dostalam do pepsi takiego zezowatego i szukam czegos sympatyczniejszegoD:
Tego zezola też mam. Z szalikiem.

A ten jest za 20 kodów od litrowych Tymbarków.
Nie wiem jaki - nie widziałam. Do odebrania w Kolporterze. Podobno jest w posiadaniu kocyka.
Podejrzewam, że będzie mały i koślawy, a kocyk dostosowany do jego rozmiarów, ale ja jestem fanką Tymbarka, więc to przy okazji 😀
Moje ostatnie zakupy?

Trampki ponad kostke, czarne
Bluzka 'Iron Maiden'
Naszywka 'Type O Negative'
Torba zielona wojskowa
I mała walizka na krótkie podróże, bo moja wielka landara nie nadaje sie do takich eskapad, za wielka
Hyhy...
Nic nie mów.
Ja sobie na wiosne kupiłam wielką landarę. Wpakuję tam połowę domu i jeszcze zostanie trochę miejsca.
Ale Siostra się cieszy - na święta do Niej lecę, to przynajmniej dużo polskiego jedzenia się zmieści.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] wielkość avatara
No, ja studiuje w innym mieście, i pojawiam się w domu od wielkiego dzwona [więcej na te podróże kasy bym wydala niż na sam pobyt w domu], na weekendy zostaje tam, wiec nie bardzo mi na rękę z takim wielkim fortepianem się przemieszczać

A szczerze powiedziawszy wole te 5 dych na koncert wydać niż na podroż do domu
Hih. Do tego mam taką małą, oczodajnie różową torbę Przynajmniej rzuca się w oczy i wiem, że nie zgubię 😉
Różowa...
Nie znoszę tego koloru. Aczkolwiek takie tez były do wyboru 😉
W ogóle chyba ostatnio za dużo wydaje...
To spadkowa torba 🙂
Róż lubię tylko w formie dodatków
I nie oczodajny! Ale los tak chciał
a zdjęcia gdzie?
też cyba zaczne zbierać te tymbarki i tak je nałogowo pije ... ciekawe jakich rozmiarów jest kocyk
tak.. kocyk brzmi interesująco- oblukałam jak wygląda i też kcę
Pewnie ma 5x6cm

Hmm...teraz nie mam zdjęć, bo aparat zostawiłam w Toruniu. Ale jak tam tylko pojadę, to obfocę i pokażę
pokazcie ten kocyk
Nie wiem jak wygląda - nie widziałam.
A jedyne co wnecie znalazłam to:

poradnikhandlowca. com. pl/aktualnosc.php?ida=1855

Bez foto 🙁
wytworniatymbark.pl/promocja/zasady_promocji

tu jest info o promocji tymbarkowej
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
10 listopada 2008 12:23
Wielgachna torba Diverse biało - czarna. Piękniasta 😀
Mi się podoba słowo "wielgachana" najbardziej 😀
Dziś chciałam sobie wielgachną czarną kupić, ale uznałam, że szkoda mi tych kolejnych 4 dych na coś bez czego można się obejść
Ale podejrzewam, że jednak nie wytrzymam

A tak to krem do twarzy (taaa...już widzę jak go używam...), cosmopolitan z tym 'brzydkim' kalendarzem Będzie wisiał w moim toruńskim pokoju i przynajmniej babcia się nie będzie czepiać i głupio komentować
A że jestem samotna teraz, to sobie przynajmniej popatrzę, nie? 😉

No...i 2 poączusie i gorącą czekoladę w kawiarni 🙂
Błękitny niciak
2 kawy, twister, ciastko 🙂
moje zakupy


dla Peppy no i giga klatke dla niej
A co to to ostatnie?
lol...kolejny czlonek Holdowej rodziny widze

JA skromnie:

- Crtaflex Inflamex dla Psa
-Orling Darling Biosol dla psa
-Cortaflex Pro Pell Witaminki dla szczurci

No i czekam na znak od rymarza 🙂
Asds a co!
co u rymarza zamowilas?
Dworicka to taka zabawka co do środka sie smakołyki ładuje i zwierzak kombinuje jak je wyciągnąć
tak jak tu tyle ze świnka robi to smiechowo
Sznurciu kochana...Historia wyglada tak....Dla bardzo mojej dobrej psiapsiólki końskiej kupiłam przez stara volte ogłowie nowe koloru orzechowego. No i ogłowie do mnie doszło a tu niespodzianka! Brak naczółka!No zonk! Pisze maile do sprzedajacej i pw ciszaaaaa.....mijają 2 tyg. koleżanka dostała w końcu co innego jako prezent .Od sprzedawczyni dlaje ciszaaaa...oglowie tak jak pisałam koloru orzechowego i karmelowym podszyciem to za Chiny takiego w sklepie koloru nie znajde. Zadzwoniłam do rymarza , sprawe przedtsawiłam , oglowie do paczki wsadziłam i do rymarza wysłałam zeby cosik sprobował wykombinowac.Dla siebie od razu czarna kopie zamówiłam bo ogłowie jest wyjatkowo urokliwe....I chcialam z niego taki fajny prezent zrobic a tu dupa wołowa marynowana
🙁....
heh koniecznie daj znać jak odbierzesz!
bo brzmi interesująco!
McClellan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wawrek chodzi o kulbake czy moze o cos innego?
owszem, siodełko 🙂😉))))))
kurcze, ale ostatnio wszyscy mają jakiś napad na siodła 😀 ja, slojma, a teraz wawrek. No.. to piona 😀
wawrek gratuluje, bedzies zbardzo zadowolony ( mam nadzieje ze oryginal kupiłes , a nie jedna z podróbek co sie ostatnio u ans na trynku pojawiły :/ )


W tych kulbakach jeździ sie super!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się