PokemonGO

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 lipca 2016 11:15
Po co ściągać na kompa i zrzucac na telefon jak mozna od razu ściągnąć na telefon? 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
16 lipca 2016 12:09
JARA, co kto woli, dlatego dodałam, że można ściągnąć na telefon bezpośrednio 😉

wera5510, wyłącz i włącz telefon, wyjdź z budynku 😁 sprawdź czy aplikacja ma zezwolenie na dostęp do lokalizacji, poprzełączaj ustawienia lokalizacji między gps, sieć, gps i sieć, przeinstaluj aplikację. Jak nic z powyższych nie zadziała to nie mam w tej chwili pomysłu

EDIT: Gra jest już w sklepie google więc można ściągać bezpośrednio z android marketu bez zabawy w pliki z innych stron 💃
I co chwilę serwery padają  😜 Zajumał mi ktoś dziś scythera, bo gra stwierdziła, że wysypie się w momencie, kiedy go już klikałam  🤬 W ogóle przezabawne jest oglądanie ludzi z nosami w telefonach kręcących się w kółko, bo szukają pokemona 😁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
16 lipca 2016 15:34
Kilka osób może jednocześnie łapać jednego pokemona i go sobie nie "zabiorą" 😉 Za to mi uciekła abra właśnie przez zawieszenie się gry, po restarcie nie miałam żadnego z poprzednio wyświetlanych w pobliżu 🙁
Twoje urzadzenie nie jest zgodne z ta aplikacja. Nie mogę tego pobrać na samsung galaxy s 3
Dziewczyny ile pamieci zajmuje Pokemon go?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
16 lipca 2016 19:53
Ze 120 mb

Cierp1enie, sprawdzałaś jaką masz wersję systemu Android?
Grę mam, ale nie działa mi kamera, co robić?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
16 lipca 2016 20:52
Grać bez, mniej baterii zjada 😂 Mi też nie działa a żyroskop mam :/
Ze 120 mb

Cierp1enie, sprawdzałaś jaką masz wersję systemu Android?


4.4.2
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 lipca 2016 22:14
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 lipca 2016 22:21
Chyba muszę zainstalować, bo pod blokiem siedzi mi pokemon  😂
rzuć mu bułkę przez okno, może biedak głodny?  😁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 lipca 2016 09:07
[quote author=Misskiedis link=topic=97340.msg2572182#msg2572182 date=1468695215]
Ze 120 mb

Cierp1enie, sprawdzałaś jaką masz wersję systemu Android?


4.4.2
[/quote]

To sprobowalabym sciagnac z apkmirror, link dawalam wyzej, i zobaczyla czy dziala. Jak tak to sprawdzilabym po instalacji czy sklep google wykrywa ze zainstalowane. Jesli tak to super bo bedzie mozna aktualizowac przez sklep
Scottie   Cicha obserwatorka
17 lipca 2016 12:35
Laski, jak przerzucić cukierki z jednego gołębia na drugiego? W Otwocku ich tu pełno, tak samo jak szczurów 😉
Nie trzeba przerzucac, masz je we wspolnej puli dla danego gatunku 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
17 lipca 2016 12:55
Ok, dzięki. A co z Pokemonem, którego się nie da złapać, tzn wyskakuje z pokeballa? Za niski mam lvl, żeby go złapać i lepiej dać sobie spokój?
A rzucasz jak jest najmniejsze kolko? ja tam probuje do skutku 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
17 lipca 2016 13:23
rzuć mu bułkę przez okno, może biedak głodny?  😁


Nie mam bułki 🙁 Mam marchewkę!!   😁

Na mapie ta duża niebieska kropka to "gym"? Jeżeli tak to już widzę tłumy dzieciaków kręcących się po rondzie  🙄
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 lipca 2016 13:43
A rzucasz jak jest najmniejsze kolko? ja tam probuje do skutku 😉


Też próbuję do skutku. Czasem podkręcam pokeballa, zawsze to dodatkowy exp 😁 Ale dziś mi Nidoran wyskoczył z pokeballa i od razu uciekł 🙁
Mi się może uda aktualizować Androida do nowszej wersji. 😅 Właśnie ściągam. Nie wiem, czemu wcześniej na to nie wpadłam, że mogę mieć tak starego Androida i że to dlatego mi tak telefon muli i ciągle się aplikacje wieszają. 🤔wirek: Choć na moich codziennych trasach na mapie Pokemona widzę całego jednego i trzy pokeballe, więc pewnie i tak nie bardzo pogram. 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
17 lipca 2016 15:36
faith, nie wiem. Jak się jeszcze raz pojawi, to obczaję.
Misskiedis, a jak się podkręca pokeballa?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 lipca 2016 15:48
sumire, nie wszystkie pokemony sa na mapie 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 lipca 2016 16:17
Scottie, kręcisz kółka pokeballem zanim rzucisz 😉
A propos cukierków jeszcze, to jak się ma tych samych poków za dużo, to te najsłabsze się transferuje do profesora i za to dostaje się cukierka. Czyli jak np. rattata daje 3 za złapanie i 1 za transfer, to łącznie są 4 cukierki w puli. Ja regularnie wywalam te najsłabsze, żeby nie mieć zagraconego plecaka i zostawiam sobie tylko po jednym najsilniejszym egzemplarzu.
Scottie   Cicha obserwatorka
17 lipca 2016 18:57
budyń, ooooo, dobrze wiedzieć 🙂 a w inkubatorze można mieć tylko jedno jajko, czy kilka na raz? Mam 2 jaja i tego drugiego nie mogę włożyć 🙁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 lipca 2016 19:15
Tylko jedno. Co więcej - jajek się nie da wyrzucać. Zrobiłam sobie godzinny spacer po pokestopach i już mam zapchaną zakładkę jajkami 5 km :/ Pierwszy inkubator jest nieskończony, później dostaje się takie na 3 użycia które się psują i trzeba kombinować nowe
kurcze.. a mi się loading robi kolejne pół h.. wyłączyłam fona włączyłam i nic🙁
Karla, bo po wczorajszej premierze w Europie serwery nie wytrzymują. Między 14 a 20 jest masakra, ciężko się wbić na serwer, czytałam że w ten sposób ograniczają ilość osób na serwerach żeby te nie padały z przeciążenia. Do 14-15 da się normalnie grać ale potem już jest ciężko.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 lipca 2016 19:38
Karla🙂, maja problemy z serwerami 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się