PokemonGO

To ja miałam lepiej odnośnie jajek - łaziłam by wykluć 5 km, wykluło się podczas śmierci serwera, więc nie mam ani jajka, ani pokemona : )))))))))))))
ehh no nic... to idę z psem o 22 na spacer może wtedy coś  pójdzie🙂
Pierwszy raz w życiu wyszłam z bratem, a tu serwery siadły po 100 metrach  😵
[s]Zaktualizowałam Androida, próbuję zainstalować i "Instalowanie zablokowane. Dla bezpieczeństwa w telefonie zablokowano możliwość instalowania aplikacji z nieznanych źródeł". Co z tym zrobić? Ściągałam z apkmirror, w Google Play mi w ogóle tego nie wyszukuje, wtf...[/s]

Edit: Dobra, znalazłam na Google Play, miejmy nadzieję, że w końcu się uda...
W ustawieniach telefonu poszukaj opcji - instalowanie z nieznanych źródeł. klik
Dobra, po wielu bojach zainstalowałam... To, że mi się otwiera tyle czasu, to wina tego problemu z serwerem? Dlaczego to jest takie skomplikowane. 😁
Serwery niestety wykladaja sie caly czas.
Pomijając wykładające się serwery, mieszkam na takim zadupiu, że przez cały dzień tylko raz widziałam, żeby coś było w pobliżu (ale nie udało mi się tego znaleźć  😂 ) a jeden Poke Stop, który jest we wsi, najwyraźniej nie działa, bo stałam tuż obok tej głupiej tablicy informacyjnej a i tak pisało "This Pokestop Is Too Far Away" i nic nie mogłam z tym zrobić  😵
Zabawa jakich mało  🤣
No ja jak chcę pograć, to muszę walić do miasta, bo na wsi nie mam nic 😂
U mnie jest jeden pokestop, 1km ode mnie 😀 A potem to już daaaleko :C
A w jakich jesteście teamach? Bo kupiłam to, i ten zakup zadecydował o moim wyborze  😁
Scottie   Cicha obserwatorka
17 lipca 2016 21:08
Ja w Otwocku siedząc w domu nałapałam chyba z 10 Pokemonów 😉 do najbliższego Pokestopu mam chyba z 200 metrów. Za to u moich rodziców w Wawrze 3 Pokestopy obok siebie i do tego Gym, ale pokemony tylko 2. Wkręciłam się. Jajka mi nie naliczają podróży samochodem 🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 lipca 2016 21:12
Scottie, zapewne działa jak Ingress, że po przekroczeniu 10km/h nie liczy km.
Scottie   Cicha obserwatorka
17 lipca 2016 21:16
JARA, oooo dzięki!!! 🙂 nie wypróbuję, bo nie jeżdżę raczej tak wolno 😉
U mnie nawet bardzo powoli nie działa, pewnie działa na zasadzie pedometru tak jak w 3dsie :P
Dalej serwery nie działają 🙁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 lipca 2016 22:22
Jest ograniczenie prędkości jak w Ingressie, dletego autem nie nalicza. GPS wariuje i serwery padają bo gra wchodzi powoli do kolejnych krajów (dziś chyba Kanada) więc jest wielkie bum i pełno ludzi próbuje się dostać 😉 Trzeba przeczekać, pewnie za jakiś czas się sytuacja uspokoi

PS. Alten, też jestem w niebieskich 😉
Ja tez 😉
W pracy za to nie ma ani pol pokemona ;P chamstwo...
Scottie, zapewne działa jak Ingress, że po przekroczeniu 10km/h nie liczy km.

Liczy do 20km/h.
mam jajo- co z nim teraz zrobic? znowu mi serwer wisi...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 lipca 2016 18:13
Karla🙂, wsadzasz w inkubator i chodzisz.

Mi od rana nie znajduje gpsa.
Mi dzisiaj w końcu cały dzień chodzi 😀

Wykluł mi się fajny Vulpix 😀
A mi cienka Ratata... ale zlapalam Eevee  😍
Scottie   Cicha obserwatorka
18 lipca 2016 18:59
Mi jeszcze zostało 1,5km do przejścia z jajem. I kolejne jajka: jedno 2 km i drugie 10 km. W ogóle dla mnie trochę niesmaczne jest to, że większość PokeStopów w pobliżu mojej pracy to... groby albo tablice upamiętniające rozstrzelanych Polaków. Nie mówiąc o wszystkich krzyżach, kapliczkach i kościołach.
[quote author=budyń link=topic=100017.msg2572554#msg2572554 date=1468784635]
No ja jak chcę pograć, to muszę walić do miasta, bo na wsi nie mam nic 😂
[/quote]

U mnie to samo. Dwa poke stopy przy kapliczkach i tyle by było...
A mi się dziś (dla odmiany...) strasznie cięła gra, więc dalej nie wiem, o co w tym chodzi. Wiem, że miałam w pobliżu 3 pokemony i byłam obok pokestopa, ale nie udało mi się czegokolwiek z nim zrobić. :/ Nie wiem, czy to wina serwera, czy mam taki słaby telefon...
Moj mlody nie moze przejsc tego samouczka, w sensie, ze nie moze zlapac tych trzech pokemonow co stoja kolo jego postaci. Jak to objesc?
zen tam się wybiera jednego i trzeba iść go szukać. Ja przeszłam kawałek i zaraz był.

Działa Wam już dobrze gra? Bo ja mam problemy z GPS'em. Jak zatrzymam się przy jakimś pokestopie to nie chce iść dalej tylko stoi. Nie wiem czy to mój telefon jest beznadziejny czy jeszcze problemy nie minęły. :/
Dziekuje :kwiatek:
wiorek, u mnie loguje już normalnie, ale mam podobnie jak Ty, tzn. często kiedy po włączeniu gry zaliczę Pokestopa albo złapię Pokemona, to potem wg gry cały czas stoję (nawet jak biegnę) dopóki nie zrestartuję appki. Czasem działa normalnie, więc to raczej nie jest wina mojego telefonu (bo np. nawigacja śmiga normalnie).
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 lipca 2016 21:02
sumire, nie jest to raczej wina Twojego telefonu tylko gry.

U mnie Ingress, Endomondo, mapy działają jak złoto, a Pokemony od 3 dni nie potrafią zlokalizować GPSa .. straszny gniot.
Polecam przeczytać, jak łatwo dzięki PokemnoGo można się pozbyć swoich prywatnych danych
https://niebezpiecznik.pl/post/ostrzezenie-dla-osob-grajacych-w-pokemon-go/?similarpost=TOP10
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się