SKRADZIONO AMBULANS WETERYNARYJNY!!!

Prośba od znajomych, o wrzucenie tego tutaj. Jeśli możecie, opublikujcie gdzie się da, Warszawiacy podajcie dalej i przyglądajcie się na drodze, co was mija!

http://konzdrowyjak.com.pl/pilne-skradziono-ambulans-weterynaryjny-podajcie-dalej/

"Uwaga – w nocy z 9 na 10 sierpnia skradziono ambulans weterynaryjny Mitsubishi Outlander WB6752M, należący do lek. wet. Małgorzaty Świderek-Baran.

W samochodzie były wszystkie leki weterynaryjne, sprzęt diagnostyczny m.in. RTG scaner vita flex cr. Wszystkich, którzy spotkają się z ofertą sprzedaży leków niewiadomego pochodzenia lub przenośnego RTG – proszeni są o kontakt z doktor Małgorzatą Świderek-Baran.

Marka: Mitsubishi Outlander

Nr rej: WB6752M

Kolor: brązowy metalik.

Dla znalazcy przewidziano nagrodę!"

Jeśli moge, to proszę o wyróżnienie jakos tego tematu, żeby był bardziej widoczny.

Podkleiłam wątek.

edit 2: Na razie odklejam.
Z dodatkowych informacji: auto rocznik 2016, na liczniku niecałe 10 000 km, diesel 2,2.
Ze sprzętu też maszyna do zębów Bosch.
Nie wierzę, jak tak można  😤
BUCK   buttermilk buckskin
10 sierpnia 2016 18:07
ale skradziono go w Warszawie, w mazowieckim ? gdzieś dalej ?  jestem spod Warszawy , będę nadstawiać ucha i się wytrzeszczać, ale jeśli zginął poza mazowieckim ............ wiecie może ?
Buck, z tego co doczytałam, to w Sulejówku dziś w nocy. Więcej opisów i postów jest na fb tej Pani Doktor.
BUCK   buttermilk buckskin
10 sierpnia 2016 18:37
E.  dzięki 🙂 może informacja coś pomoże, w końcu nie ja jedna mam oczy dookoła głowy  😉 a nie mam fb.........
Ciężko będzie. Znajomej w nocy ukradli samochód i zanim wstała rano do pracy, to policja zadzwoniła, że znaleźli jej samochód z już przebitymi numerami...
Ciąg dalszy dodawania informacji, ogłoszenie na NagrodaZaInfo.pl:

Nagroda 3000
Miejscowość: Sulejówek 05-070, ul. Idzikowskiego, osiedle mieszkaniowe
Numer identyfikacyjny: VIN JMBXJGF6WGZ402091
Z tyłu kratka + specjalna zabudowa

Edit: Data, która pojawia się w anonsie, jest datą dodatnia ogłoszenia, a nie kradzieży!

Edit 2: Słuchajcie, czy tej informacji nie powinno się rozpuścić też w państwach ościennych? Może macie możliwość przetłumaczyć na odpowiedni język i puścić przez końskich znajomych na FB (albo innymi ścieżkami)?
Można by napisać na facebooku na laweciarzach w UE, to grupa mojego taty. Oni mają oczy dookoła głowy, jeżdżą za granicę... Mogą chcieć to auto przewieźć akurat lawetą. W tej grupie ludzie jeżdżą właśnie do innych krajów, z innych krajów, często handlarze więc mogą o czymś usłyszeć.
Można by napisać na facebooku na laweciarzach w UE, to grupa mojego taty. Oni mają oczy dookoła głowy, jeżdżą za granicę... Mogą chcieć to auto przewieźć akurat lawetą. W tej grupie ludzie jeżdżą właśnie do innych krajów, z innych krajów, często handlarze więc mogą o czymś usłyszeć.
  to napisz
Bischa   TAFC Polska :)
06 września 2017 15:31
Udało się odnaleźć?
nie


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się