Cavaliada Tour 2016/2017

Cavaliada 2016 1-4 grudzień Poznań , kto się wybiera... wystawia...startuje...

Rozszerzyłam temat, niech będzie to wątek na cały sezon cavaliadowy.
Będę.. kibicował....
Jeżeli będzie zorganizowana część parajeździecka to my wybieramy się z moją zawodniczką 🙂
Chcę pokazac konkursy kucykowe dzieciom - więc czekam na bardziej szczegółowy plan, co by się logistycznie zorganizować.
No i zamierzam zrobić zakupy. Jak zawsze.
W zeszłym roku marzyłam o tym żeby zobaczyć, a w tym szykuję się na podbój Poznania od 1 grudnia 🙂
Jadę jako wolontariusz na rozprężalnie 😀
RETNADA na małej czy dużej arenę będzie startować i jak koń ma na imię ?
Ja będę,  jak co roku 😉 i od razu mówię,  że chętnie odkupię jeden karnet lub opaskę dla rodzicielki.
a wie ktos czy rękodzieło będzie tez w tym roku?
a wie ktos czy rękodzieło będzie tez w tym roku?



Będzie - od 2 do 4 grudnia 🙂 http://festiwal.mtp.pl/pl?_ga=1.215702097.713399691.1441902928
Ja będę na niedzielę. I chętnie kogoś poznam. 😀
Jeden dzień planuje być, ale nic pewnego.
Czy ktoś z was ma zbędne bilety lub jakiekolwiek wejściówki na sobotę (3.12.2016) ? Bilety na piątek udało mi się kupić, na sobotę niestety nie ma już takiej możliwości, sprawa komplikuje się przez fakt że musze w sobotę prezentować na aukcji swojego konia i siłą rzeczy musze wejść na teren (jak się okazało - organizator aukcji wejściówek nie zapewnia) 🙁 chętnie odkupię bilet. Pomóżcie !!
Mam pytanie, już po raz trzeci zostanie przeprowadzona aukcja koni wierzchowych na Cavaliadzie.
Czy podczas tych wszystkich edycji jakiś koń znalazł kupca?
Nigdzie jakoś nie ma informacji o tym, chyba że ja nie mogę znaleźć 😉
Risa - z tego co się dowiedziałam kilka koni znalazło kupców ale sprzedaż sfinalizowana była poza aukcją już w domu. Tutaj bardziej chodzi o to by konia pokazać/zareklamować niż rzeczywiście na miejscu sprzedać.
asiaj Dzięki za odpowiedź. Czyli ma ta aukcja jakiś sens skoro konie znajdują nabywców, choć nie tam na miejscu 😁
Co do noclegów to moi znajomi śpią tutaj i bardzo sobie chwalą https://www.facebook.com/mmapartments/?fref=ts
Ja pewnie jak zwykle tylko na targi, nie ma nigdy wczesniej porzadnych rozpisek pokazów, a w ciemno za taką kasę  nie kupuję :p
Pdkupie bilet  na sobote i niedziele
asiaj Dzięki za odpowiedź. Czyli ma ta aukcja jakiś sens skoro konie znajdują nabywców, choć nie tam na miejscu 😁


Jaki sens ma aukcja koni których nikt nie licytuje ???  😲 😲 😲

To że ktoś coś kupi na miejscu to tylko kwestia ceny , każdy koń prędzej czy później znajdzie kupca , pytanie tylko za ile  😁
zna ktoś program? a konkretnie kiedy będzie powożenie?

http://www.cavaliada.pl/pl/dla_publicznosci/program_poznan/ <-- tutaj cały program

Powożenie w czwartek o 18:45
i w sobote o 15:45
A ktoś może wybiera się jutro na prolog i wie, którędy się wchodzi? Tak jak zawsze na "normalną" Cavaliadę?
Na prologu otwarte jest zawsze główne wejście od ul. Grunwaldzkiej.
Czy ktoś się orientuje czy można odzyskać wpłacone pieniądze w przypadku rezygnacji z przyjazdu ?
Bede startowac, napewno jestem od czwartku do soboty.
bilet na sobotę 3.12 baaardzooo poszukiwany. Może ktoś ma zbędny? 🙂
Jeśli ktoś szuka biletów na sobotę,  uważajcie na Facebooku na oszusta, który twierdzi, że sprzedaje większą ilość (5-10). Bilety są nieważne lub trefne - jeden bilet wysyła kilku osobom. Więcej na pw, jeśli ktoś szuka i się zainteresuje tematem.

Swoją drogą,  co za ...  🤔wirek: robić interesy w taki sposób,  głównie na małolatach...
Gillian   four letter word
28 listopada 2016 13:20
Jestem środa-sobota 🙂
Jeśli ktoś szuka biletów na sobotę,  uważajcie na Facebooku na oszusta, który twierdzi, że sprzedaje większą ilość (5-10). Bilety są nieważne lub trefne - jeden bilet wysyła kilku osobom. Więcej na pw, jeśli ktoś szuka i się zainteresuje tematem.

Swoją drogą,  co za ...  🤔wirek: robić interesy w taki sposób,  głównie na małolatach...


Może to przekazać organizatorm, żeby wydali komunikat czy coś?
Znajoma ma bilet na niedziele, może ktoś szuka .
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się