Boże zmiłuj się!!!!!!


... za każdym razem rodzą się nowe kłótnie i ubliżanie każdemu kto choć trochę ma inne poglądy.


Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.

S. Lem

p.s. zmień sobie w profilu zaznaczenie na ukrywanie adresu e-mail - w internecie są nie tylko ludzie kłótliwi, małostkowi i głupi - ale i przestępcy, którzy o niczym innym nie marzą,  jak o zapychaniu Twojej skrzynki spamem.
wątek zamknięty
  Heh, aż mi się łezka w oku zakręciła.  🙂 To już któraś osoba, która na końskim forum martwi się o mą duchowość i wsadza w to tyle entuzjazmu, że aż naraża się na złe fluidy ze strony Najwyższego za zawracanie mu czterech liter. Chyba jestem wartościową osobą, skoro ktoś się o mnie troszczy... ba, nie chodzi tylko o mnie, ale swą miłość i troskę rozciąga na całą naszą społeczność. Santo Subito!
  Na poważnie, to dobrze nam chyba w naszym kraju, skoro ludzie piszą o "nienawiści" w stosunku do kłótni na forum internetowym. 
  Tak BTW, pamięta ktoś jeszcze temat o "czarnych owi" na Volcie? Niemal bliźniacza sytuacja.  😉
wątek zamknięty
Grzegorz2,  grzechem by było niepamiętac

a tak swoją drogą dziwię się kara ze tylko swiat voltowy tak postrzegasz bo ja bardziej bym się wstydziła tego co jezdzieckie podlasie wyprawia w realu niz tego co Polska wyprawia tutaj
tego obgadywania, obsmarowywania d..y ludziom którym się nie zna i wymyslaniu niestworzonych historii
ale nie mój cyrk, nie moje małpy
a volta jest tylko odzwierciedleniem rzeczywistości
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
28 grudnia 2008 08:13
przykry jest fakt, że zamiast pomagać, powstają jakieś dziwne grupki które naskakują na innych bez wyraźniejszych powodów.
tyle by było na temat...

Ale w życiu też tworzą się grupki, Niestety, tak ten świat jest zbudowany! Wystarczy, że poza końmi, łączy kikla osób coś innego (np. ciąża) i już czują do siebie większą sympatię. Poczytaj o efekcie grupy minimalnej 😉

wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
28 grudnia 2008 08:18
A tak a propos pomagania, wbrew pozorom myślę, że większość ludzi na re-volcie jest chętna do pomocy w rozwiązaniu danego problemu. Inna sprawa jak zainteresowany do takiej pomocy podchodzi i co zamierza z nią zrobić. Mówię tu np. o Gracji03- były osoby, które chciały jej jakoś pomóc (w tym ja), ale chyba wszyscy wiemy jak ona ową pomoc i rady potraktowała  🙄 Gdy okazało się, że nasze rady nie są dla niej wygodne stwierdziła, że i tak się nie znamy i sobie poszła  🤔wirek: Więc gdzie tu logika?
wątek zamknięty
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
28 grudnia 2008 09:56
Bo to RE - VOLTA !  😜 😅
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
28 grudnia 2008 13:19
Dla mnie to, co się dzieje na forum, jest normalką. Tam, gdzie spotyka się tak wielu ludzi z różnych środowisk, uprawiajacy rożne dyscypliny, na różnym poziomie - o do tego różni mentalnie, osobowościowo - po prostu indywidualnie - to jak ma być ogólna zgoda? 🙂 No tak na logikę 😉
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
28 grudnia 2008 13:27
opolanka Masz rację, dlatego nie widzę sensu w demonizowaniu volty i voltowiczów (nie ważne czy z przedrostkiem 're' czy też nie)- powszechnej zgodny nigdy nie będzie, bo by było nudno ( zresztą, co by się stało z wątkiem 'Co mnie wkurza na Volcie'  :hihi🙂. Koniec końców to przecież TYLKO forum 😉
wątek zamknięty
Trudno natomiast jest o to, żeby wszyscy nawzajem się ze sobą miłowali. Nienawiść jest wszędzie i do tego trzeba się przyzwyczaić. A świaTek jeździecki to Twoim zdaniem kto? Może inne fora? Odnowiona voltahorse?b 😉
Nie przeżywaj tak, bo to normalka  😀
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
28 grudnia 2008 13:56
Ja napiszę rzecz następującą: nie powinno sie brać wszystkiego tak do serca. Niestety ludzie są jacy są. Kłótnie, będące następstwem wymiany poglądów, są właściwie na porządku dziennym. A przez Internet łatwiej się z kimś kłócić niż w 4 oczy. Sztuką jest zaprezentowanie swoich poglądów w sposób kulturalny i zrozumiały dla innych, sprawienie by pozostali mogli to przemysleć i porównać ze swoimi teoriami. Ale każdy ma charakter jaki ma. Jedni wolą w ten sposób prowadzić dyskusję, a inni wolą na siłę przekonać pozostałe jednostki do swoich poglądów, będąc głuchymi na te odmienne.
Takim ludziom można albo współczuć, albo ich ignorować, albo wdawać się z nimi w dyskusję, która wiadomo jak się może skończyć.
Nie będę pokazywać palcami kto mnie na forum irytuje (bo dla mnie to nie ma sesnu - nie znam tych osób na żywo i nie mi ich oceniać), na te osoby nie zwracam większej uwagi, ale chętnie czytam posty i "koresponduję" z użytkownikami, którzy potrafią napisać coś z sensem, są uprzejmi i pomocni (tak, tak, na tym krwiożerczym forum znajdują się takie małe potworki 😉 ).
Ja się nie wdaję w ciągnące się stronicami nerwowe dyskusje, bo dla mnie "walka" przez internet nie ma sensu, mam świadomość tego, że każdy ma swoje zdanie na dany temat. I wolę się zająć życiem realnym.
I pamiętajmy - to tylko forum... Ja je czytam żeby dowiedzieć się czegoś nowego i dla relaksu, a nie dla rozładowania napięcia emocjonalnego.
wątek zamknięty
A ja jestem bardzo pokojową jednostką i jakoś nawet nie zauważam specjalnie jakichś sporów (no może poza kaaarino) Sama chyba też nigdy z nikim się tu nie ścięłam.. Tak właściwie to chyba mam jakieś takie "chłodne" podejście.. To tylko forum.. Głupio się tak kłócić z wirtualną osobą której nawet nie znam..
Ale jak ktoś usilnie chce się z kimś pożreć to zawsze znajdzie na to sposób..
Charaktery też mamy przecież różne.. Jedni, jak ja, podchodzą do tego ze stoickim spokojem i nie dają się sprowokować.. Inni są bardziej porywczy i czasem wejdą w jakieś ostrzejsze spory.. Mnie osobiście nawet to jakoś nie razi o ile strony zachowują kulturę wypowiedzi..
wątek zamknięty
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
28 grudnia 2008 14:19
otóż to

po pierwsze trzeba wszystkim życzyć zdrowego dystansu do życia

a po drugie to i tak volta/revolta prezentuje elitarny poziom w porównaniu z czatami, czy forami o dupie marynie dla słiiitaśnych dziefffcynek 😉
wątek zamknięty
CeraŁ   dużo dużo zmian..
28 grudnia 2008 15:12
😵
to co może będziemy się umawiać na kogo najechac następnym razem ?  😁
ja czegos takiego nie zauważyłam tutaj. Każdy ma swoje zdanie, swoją metodę i jak to ktoś napisał wcześniej jest DYSKUSJA na ten temat. Wypowiadają się różni ludzie z różnymi poglądami, niektórzy odbierają takowe za 'zUe' no ale co kraj to obyczaj 😉. To samo można powiedzieć o ludziach , stajniach zajmujących się tą właśnie pasją.

wątek zamknięty
Gillian   four letter word
28 grudnia 2008 15:20
Boże zmiłuj się!!!! po co ten wątek?
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
28 grudnia 2008 15:31
Gillian To jest wątek z misją  😎
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
28 grudnia 2008 15:37
łojeny łojeny to bedzie działo się!
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
28 grudnia 2008 15:53
bla bla bla 🙂 Dobra ja myślę, żeby już przestać się wywnętrzać, bo autorka wątku zasiała i uciekła. Są dwa inne wątki, gdzie sie można wyżalić, co? 😉
wątek zamknięty
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 grudnia 2008 16:06
proponuję zamknąć ten wątek  😉

swoją drogą, na dawnej volcie faktycznie widywało się przejawy nienawiści, kłótnie itp. ale tutaj? przynajmniej ja nic nie widzę..
wątek zamknięty
Kara poczuła się dotknięta i nie wróci tutaj do tak prostych ludzi jak my.
:wysmiewacz22:
wątek zamknięty
Myślę,że nikt nie będzie tęsknił.. 😉
wątek zamknięty
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
28 grudnia 2008 17:40
Szczere mówiąc wątpię, by cały profesjonalny świat jeździecki tutaj zaglądał i przejmował się naszą kompromitacją 😉


nie wiem jak tutaj, ale na volte zaglądał.
ale watpie zeby przejmowali się nasza kompromitacja  😀iabeł:
wątek zamknięty
Pytanie co rozumie się przez "profesjonalny światek jeździecki" ??
Jeśli mowa o zawodnikach startujących w konkursach rangi ogólnopolskiej, mistrzowskiej itd to takowi, jak mówi Nesta, na pewno byli i chyba nadal są...

Tylko o co chodzi ?? Jaka kompromitacja ???  🙄 Czy ja coś przeoczyłam??
No pewnie,że są również tutaj ludzi młodsi, mniej doświadczeni, są tematy banalne i błahe, czysto towarzyskie.. Są jednak również liczne wiadomości przydatne i cenne i chyba o to chodzi.. 
Kto chce, umie sobie "odcedzić" jedno od drugiego i skorzystać z doświadczenia tych który wiedzą więcej i chcą się swoją wiedzą dzielić,a takich nie brakuje..  🙂
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
29 grudnia 2008 12:37
Myślę, że w tym temacie już wszystko zostało powiedziane 😉 Co Wy na to, aby zamknąć? Sa dwa inne watki, poswięcone podobnym zagadnieniom.
wątek zamknięty
Jestem za...
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
29 grudnia 2008 12:46
zamykaj 😉
wątek zamknięty
Zamykaj, bez sensu ten temat...
wątek zamknięty
Nie raz (a najbardziej ostatnimi czasy) przekonałam się, że ludzie tutaj naprawdę nie mają złych intencji. Volta (tzn teraz już re-volta) jest kopalnią wiedzy teoretycznej, liczne grono ludzi tutaj to naprawdę mądre bestie.
Zgadzam się w 100% !  🙂

Szczere mówiąc wątpię, by cały profesjonalny świat jeździecki tutaj zaglądał
A jednak część tego światka tu zagląda, jest kilka, może kilkanaście osób, które na prawdę zajmują się sportem jeździeckim na bardzo wysokim poziomie. Chyba nie trzeba nicków wymieniać 😉
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
29 grudnia 2008 16:38
Zamykam
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.