Sylwester z Re-Voltą 2016/2017

Kochani, to kto w tym roku razem ze mną? 🙂  :allcoholic: 💃
Jaaa 😀
Ja bede wpadać, bo imprezuje bardzo delikatnie. Dyzur jutro na 7 🙁
Ja też. Z re-voltą, licencjatem i ciężkim przeziębieniem.  😂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
31 grudnia 2016 16:08
Ja i grypa żołądkowa  😂 Taka impreza
Już się bałam, że nikt nie zacznie tego wątku 🙂 Książka, kocyk i napój bezalkoholowy light to mój dzisiejszy zestaw imprezowy.
Pozdrawiam z zapaleniem zatok 😀 będę wpadać w przerwach od imprezowania z mężem i psami 🙂
Popcorn, sok, chrupki...

Byle do 00:30 i spać.  🤣
maleństwo   I'll love you till the end of time...
31 grudnia 2016 16:14
I ja, i ja! Małe dziecko, dziadkowie daleko, pies dygoce pod wyrkiem...
I ja!
Chlop, posrany ze strachu pies i GTA V 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
31 grudnia 2016 16:17
W sumie u mnie na osiedlu już strzelają to jak skończą to mogę się kłaść
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
31 grudnia 2016 16:21
Mysle, ze nie doczekam 24 w tym roku  🥂 mamy jajowe i szampan bezalkoholowym no i upięte jak syn pozwoli  Flammkuchen ( taki placek cienki z cebula i boczkiem - mysle o nim od miesiąca 😉 )

Miłej zabawy re-volto!  😅
Ja i mój kot też 🙂
Gienia
Masz jakis przepis sprawdzony na ciasto czy kupujesz? 
Ja robilam pare razy na ciescie chlebowym i probowalam kilka innych, ale to nigdy nie to samo.
A najlepszy flamm jaki jadlam to z kozim serem, suszonymi pomidorami i rukola  😜 i jeden z szarpana wolowina  😍 Ale te klasyczne tez sa super 🙂

Ja jestem dupa bo nie zrobilam zakupow sylwestrowych, wiec nic nie mam. Nawet czipsow 😉
W restauracji gdzie pracowałam moimi ulubionymi mieszankami na flammkuchen były:
1) chorizo, suszone pomidory, papryka
2) pasztetowa, winogrona
3) kaszanka, gruszka

Ta mieszanka z kozim serem też musi być obłędna, nie było u nas takiej
Mąż z kotem już na mnie czekają. Z chipsami, lodami i całą masą innych kalorycznych pyszności. O 20😲0 wracam do domu i ... nicnierobienie rodzinne.
Są dziś jakieś fajne filmy w tv?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
31 grudnia 2016 16:51
P. mi dowiózł małą colę i 50 famous grouse
Vanille
Z kaszanka i gruszka brzmi groznie! Ale pasztetowej sobie nie moge wyobrazic  😂
Z kozim serem jest super jak ktos lubi ten smak i zapach . Byla jeszcze taka wersja ale z dodatkiem wedzonego lososia.
W tv chyba NIC nie ma :/ przynajmniej nie znalazłam. Będę się ratować filmami na kompie. Już chciałam iść się przespać ale mam foacha na chłopa a akurat siedział w sypialni 😉 Pan kot praktycznie od wczoraj spod łóżka nie wychodzi 🙁 mimo że dostawał od tygodnia uspokajacz... Pani kotka ma póki co fajerwerki pod ogonem 😉 Czipsy czekają, alkohole różne do wyboru w zależności od chęci. Jak tylko skończą strzelać to idę spać.
no..nam się pokończyły seriale. Jeśli nic w tv nie znajdziemy, to chyba będę za tym, żeby odpalić Diablo na kompie. A do wypicia mamy duuużo dobrej szkockiej i jakieś wina
aa..i mam papryczki z Biedronki nadziewane takim białym serkiem,na ostro, uwielbiam je i zeżrę sama wszystkie
KaNie, ja generalnie nie lubię mięsa poza kurczakiem, nie jem żadnych pasztetów, wędlin, kiełbas etc... ale muszę przyznać, że mimo egzotyki połączenia po wyjęciu z pieca okazało się, że to jest zaskakująco dobre 😀 dla mnie zresztą prawie wszystko co zostało upieczone jest dobre :-)
nie mam ani gruszki, ani kaszanki  😕   jak widać jestem nieprzygotowana na sylwestra  😡
Ja sobie zrobiłam takie kubeczki z ciasta francuskiego (kupne) z mieszaniną roztopionych serów. I zapiekłam. I zamierzam zjeść wszystkie 😀
asds   Life goes on...
31 grudnia 2016 17:27
Dobry wieczór! 😉

Dołączam i ja z moim psem który mi towarzyszy z lekkim stanem przed zawałowym dzięki wyprzedaży fajerwerków w Biedronce/ Lidlu i Auchan.

A tak z innej beczki to Ruskoje się w lodówce już chłodzi. 😉
Tunrida
Nie martw sie, ja nie mam nic. I jeszcze na dokladke nie moge pic  🏇

Mojego psa tak telepie w tym rokum, ze az mam wyrzuty sumienia ze nie kupilam uspakajaczy. Tyle ze nigdy az tak nie reagowal 🙁

Vanille
Chyba spróbuję to kiedys upiec  👀
Mam kaszankę i miód pitny  trójniak, konie  w stajni razem z psami (konie ostrzelane uspokajają psy strachajly)a film to na youtube się znajdzie a jutro noworoczny teren 🏇
Też coś na kompie chciałam obejrzeć, ale nie mam pomysłu, więc dalej poluję na Czerwony Październik (książkowo).
Telewizora brak, to i nie frustruję się nieciekawym repertuarem w TV. Od godziny strzelają jak wściekli. Jak tak dalej pójdzie, zabraknie im fajerwerków do północy. Nie zmartwię się. Nie śpię od 4:30, więc do północy i tak pewnie nie doczekam.
asds   Life goes on...
31 grudnia 2016 17:32
Lena

Ja zaczęłam czytać Obłęd'44.

Zapowiada się ciekawy początek roku.

U mnie za oknem walą już od godziny. Czekam na pierwszą karetkę na sygnale.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
31 grudnia 2016 17:38
tunrida, u nas też papryczki! I oliwki, grzanki z czosnkiem i kabanoski. A oglądamy... chwilowo My Little Pony, dzieć wstał i "bajka bajka!"...
melechow- ale nie masz gruszek! To jak ty planujesz zjeść tę kaszankę ???
dzwoniłam do męża, jak kotek, bo podobno inne kotki trzęsą się pod kanapami. A mąż na to, że kotek śpi na drapaku i ma wywalone na wszystko. Ja mu kurde pośpię w sylwestra...niech no tylko przyjdę do domu..   😀iabeł:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się