Końska Rewia Mody XI 2017

Nie do końca powtórka chocochip, bo tu jest kolor mauve z szarym. A w chocochip był pudrowy róż z brązem 😉 Ale fakt ze obie kolekcje "cukierkowe" 😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
24 sierpnia 2017 20:50
Ale piękny Eskadron! 
wątek zamknięty
Ja tylko czekam na jakaś fotkę dralona  👀
wątek zamknięty
Wygląda jakby Eskadronowi zostały materiały z poprzednich kolekcji.  😁
wątek zamknięty
I jeszcze jedno.
Podoba mi się, że jest czarny podobny do Big Square z kolekcji mauve, bo bardzo na niego chorowałam  😀iabeł:
wątek zamknięty
Eskadron cudowny. Passat coś z pewnością dostanie. A i skoro Eskaddron ma takie kolory, to i ciuchy z Pikeura takie będą. Bluza albo jakaś kurtka będą moje.  😍
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
25 sierpnia 2017 07:20
Czarny/granat - ładna stypka. <3 Ale poczekam na zbliżenie na lamówki. Ten szary + brąz całkiem spoko, ale jakoś bez efektu "wow". Ten brąz fajnie by na kasztanach wyglądał 😉
Niebieski i róż - masakra, wyglądają jak sprane gacie. Z żywotnością BigSquare'ów już widzę jak będą one wyglądać po pierwszych praniach  🤔

edit: widziałam filmik reklamowy :P no, nie wygląda aż tak źle ten niebieski :P I wyhaczyłam dwa nowe pikowania (zaokrąglone kwadraty, albo coś w tym guście i plastry miodu) - całkiem ładne 😉

Za to na pewno wiem, że nowy Caball będzie mój  😍 Miałam zagwostkę na zawodową szmatkę na pana Kula i będzie jak znalazł!  😜
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
25 sierpnia 2017 07:35
To nie czarny tylko darknavy.
Mi się ta kolorystyka nie podoba, ale to dobrze.
Bo już mi Anky i Caball narobiły smaku.
wątek zamknięty
Mi się podoba ten niebieski, ale smokedblue podobny. Poczekam aż będzie całość, ale chyba nic do mnie nie trafi na tyle, żeby od razu kupować. Na szczęście. Wolałabym cottona mustangbrowna z heritage w wersji DL, ale nie ma już. 😵
wątek zamknięty
Cała kolekcja 😉
www.reitsport-klawunde.de/marke/eskadron/classic-sports-kollektion-hw-2017

Dralon taki sobie, ciekawa jestem jak na żywo się prezentuje, ale różowe ochraniacze będą moje!  😍
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
25 sierpnia 2017 07:41
Proszę bardzo flygirl :kwiatek:
wątek zamknięty
O nie, czemu mi to zrobiłaś, nie mam już wymówki. Kliknięty. 😎😍
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
25 sierpnia 2017 07:48
flygirl ale za to jaki Samson będzie ładny 🤣
wątek zamknięty
Coś słabo ten eskadron  🙁 wydaje mi się, że firma przerzuca się na kolory bardziej "dziecięce", cukierkowe. Chyba powoli zapominają o starszych użytkownikach,przynajmniej w ostatnich CS  😤
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
25 sierpnia 2017 10:34
A mi się wszystko mega podoba. Te kolory wcale nie są cukierkowe a wręcz eleganckie. 
wątek zamknięty
Wigorrr, - starsi dostali Platinum i hertridge 😉 Mi tam się cukierki podobają, mimo, ze kilka lat temu róż to było fuj, a mauve to już całkiem, bo się czailam na starego, tylko ceny zabójcze... 😍
wątek zamknięty
Szukam nauszników z nowej kolekcji Eskadrona Platinum, rozmiar full, kolor blackberry... rozstąp się ziemio NIGDZIE NIE MA! W żadnym sklepie, na ebayu nic... może ktoś z Was zna kogoś kto chciałby sprzedać? Albo wiecie o jakims sklepie, który ma ukrytą pod ladę jedną sztukę? Będę wielce wdzięczna za cynk!  :kwiatek:
wątek zamknięty
Albo brillana albo cotton różowy będzie mój. Wolałabym brillanta, ale podobno jakość materiału niewspółmierna do ceny. W tych wszystkich innych, drażnią mnie te dodatki. A to herb, a to pasek, a to cekinki. Akurat ten cudowny zgaszony odcień różu sam w sobie jest na tyle ładny i "bogaty", że dodatkowe ozdobniki to za dużo. Chyba pierwszy raz w życiu kupię cottona  😉

Bluza Pikeura taka sobie. Chyba nie jest taliowana. Ma przeszycia udające taliowanie, ale chyba sam krój taliowany nie jest. A jak tak, to ja jej nie chcę. I akurat na bluzie w przeciwieństwie do padu mogłyby jakieś dodatki być! Strasznie marudny się ze mnie klient zrobił.  😁
wątek zamknięty
keirashara, platinum jest, a heritage teogoroczny tez juz gdzies wyciekl? 👀
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
25 sierpnia 2017 11:58
Widział ktoś gdzieś jeszcze na stanie czaprak LAURIA GARRELLI PARIS UNI
https://dobry-kon.pl/dla-konia/czapraki-i-podk-adki/czapraki-i-pady/lauria-garrelli-czaprak-paris-uni.html
zielony VS ale normalny????  👀 Kurczę, wszędzie pony już zostały, albo DL.... HELP :kwiatek:
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
25 sierpnia 2017 12:22
wątek zamknięty
Nirv, - wycieków chyba niet, ale będzie jako kolekcja 😉
tunrida, - mnie załamuje, że cotton w różu ma mieć niebieską lamówkę 🙁
wątek zamknięty
Heritage klasyczny w kolorach nieklasyczny w dodatkach 😉

dairoxroxi,  ten BS z CS jest navy - nie czarny. Ale na pocieszenie zdradzę że czarny BS będzie w Heritage
wątek zamknięty
W cavalloshopie kolekcja już dostępna, a mam go stacjonarnie bliziutko  😜 Idę obczaić jutro lub w poniedziałek. Róż nazywa się orchidmauve. Zastanawiam się, czy kantar z futrem z tej kolekcji przypasuje mi do derki z letniej, bo w letniej nie było niestety różowych... I na zdjęciu sklepowym cotton nie ma chyba niebieskiej lamówki!  😅
wątek zamknięty
A ja kliknęłam ten różowy cotton. Nie było brillantów w sklepie cavallo internetowym, więc sprawa mi się uprościła. Mi tam ta lamówka niebieska, jeśli jest, nie przeszkadza. No...to mam kolejny czaprak, mimo że coraz rzadziej wsiadam.  😂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
25 sierpnia 2017 18:14
tunrida, ja w ogóle nie wsiadam, ba, przeprowadziłam się, a koń został, ale jak dostanę wypłatę to też coś kliknę. ^^

Mam nadzieję, że będzie też i ripstop bo tego akurat koń potrzebuje, więc byłby to mądry zakup. 🙂
wątek zamknięty
Ja zobaczyłam to pomyślałam o czarny cotton nam się przyda, a to granat 😁 Kolekcja fajna, ale nic dla nas.
Jutro jadę na żywo obejrzeć, może strzelę parę fotek.
wątek zamknięty
anil22, w Heritage będziesz mieć czarny cotton 😉
wątek zamknięty
A tu chyba jest kawałek derki z nowego heritage? Lamówka mi nie pasuje do zadnej derki z CS...

Zdjęcie gigant!


Edit. Wstawiam mniejsze zdjęcie 🙂
wątek zamknięty
emptyline- ja kupuję, bo mi się mało co naprawdę podoba. Więc jak już mi się coś spodoba i wiem, że tego chcę, to wolę kupić, niż ma mnie potem ta myśl męczyć, ze nie kupiłam i przepadło i za późno. Co do końskich szmat to gust mam inny, niż taki typowy. I rzadko coś do mnie trafia.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.