Końska Rewia Mody XI 2017

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
25 sierpnia 2017 20:37
Widział ktoś gdzieś jeszcze na stanie czaprak LAURIA GARRELLI PARIS UNI
https://dobry-kon.pl/dla-konia/czapraki-i-podk-adki/czapraki-i-pady/lauria-garrelli-czaprak-paris-uni.html
zielony VS ale normalny????  👀 Kurczę, wszędzie pony już zostały, albo DL.... HELP :kwiatek:

...niż ma mnie potem ta myśl męczyć, ze nie kupiłam i przepadło i za późno.

No właśnie mnie to chyba czeka... a tak się najarałam na ten czaprak... :/
wątek zamknięty
zembria, - nie prawda - [url=http://www.art-horse.eu/czapraki/2733-czaprak-hkm-lg-paris-uni.html#/kolor-zielony/czapraki-vs/kantary-full]klik[/url] 🙂
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Kiedy w ogóle wchodzi heritage? Liczę, że mnie nie zawiedzie i będzie jakiś fiolet... Albo po prostu coś ładnego.
Nowy HKM też mnie ciekawi, bo fotka reklamująca baaardzo ładna, taki nie wiem, mosiądz na niej.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Nie wiem co myśleć o tej nowej kolekcji, rzeczywiście kolory "klaczkowe" i w sumie jakiegoś cottona mogłabym przygarnąć, ale aquamarine to byłby kolejny niebieski do mojej wielkiej kolekcji niebieskich czapraków a orchidmauve musiałabym zobaczyć na żywo.
Czekam na Heritage, obym się nie zawiodła  👀
Tymczasem nikt chyba się nie chwalił tym, co ma z tegorocznego Platinum a więc pochwalę się ja, kobyłka w violetgrey, mnie ostatnio ciągnie do stonowanych kolorów, chyba się starzeję  😁
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
25 sierpnia 2017 23:39
keirashara a jednak, "kupiłam" go tam wczoraj, dziś dostałam telefon ze sklepu, że go nie ma i kasę mi zwrócą :/ Kobitka mówiła, że w hurtowni też nie mają i żebym szukała po sklepach, bo może ktoś na stanie jeszcze będzie mieć... no i wszędzie tylko DL albo pony. W kacie desperacji kupiłam pony, ale wygląda jak skurczony po praniu za mały sweterek 😵 ale bardzo Ci dziękuję za chęć pomocy :kwiatek:
wątek zamknięty
leleiria że tak spytam koło tematu, gdzie są takie ładne wrzosy? Stoisz daleko od Szczecina?
wątek zamknięty
budyń, juz wcześniej pisałam ze nie będzie fioletu z heritage 😉
wątek zamknięty
Czy ktoś się orientuje czy kolory we wzorniku na stronnie caballa są wierne? Czy wypadają jakoś jaśniej/ciemniej/intensywniej ?  👀
wątek zamknięty
flygirl, nie wiem czy 80 km na południe to dużo, ale chyba tak  😎 I te ładne wrzosy to zasadniczo obrastają po bokach jedną ścieżkę w lesie i tyle. Jakbyś chciała zdjęcia we wrzosach w naszym województwie to jest rezerwat Wrzosowiska Cedyńskie, ale przywiezienie tam konia jest chyba nielegalne 🤣
wątek zamknięty
flygirl, - wrzosy często rosną w polskich lasach w przecinkach na słupy energetyczne 🙂 Poszukaj, ja w lubuskim w kilku miejscach znalazłam spore połacie.
zembria,  - szkoda...
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
26 sierpnia 2017 12:21
Jest jednak nadzieja... 😉 Trok mi odpisał, że ma ostatni na stanie 😍 Kupiłam, zobaczymy, czy pisali prawdę 😉
wątek zamknięty
No kurczę, ja nawet jednego krzaczka, czy co to tam jest wrzosu na oczy nie widziałam u nas nigdzie. A nie mam kiedy eksplorować całych połaci tych terenów, zostaje mi moje przystajenne nudnawe, ale fotogeniczne pole. Jak już przyzwyczaję konia do chodzenia w teren samemu, to będę szukać.😀

Mój mustangbrown nadal 'przygotowanie do realizacji'. Nie mogę się go doczekać. 😜 Czy to normalne mieć dwa takie same czapraki, tylko że w innym profilu, bo zostałam nazwana wariatką. 😁
wątek zamknięty
flygirl, - ja mam dwa takie same czekoladowe schockemohle, tylko vs i dl 😀 Nawet mam do nich owijki i nigdy nie ubrane uszy, a mam je już z 6 lat 😂
wątek zamknięty
No u mnie też właśnie będzie jeden VS i jeden DL. 😀 W sumie odkąd się przesiadłam w uj, to przeszło mi przez myśl spróbować tego VS wymienić lub sprzedać, ale jest na to zbyt piękny. Smokedblue też mam w VS i go nie oddam nikomu, to jest czaprak do patrzenia na niego. 😁
wątek zamknięty
smokedblue jest przepiękny.
co prawda mam tylko zdjęcie z jazdy, ale jestem zakochana w tym kolorze.

wątek zamknięty
Jakie firmy robią duże nauszniki?? Ledwo dziś wcisnęłam młodemu nauszniki eskadrona, które wydawały mi się spore...
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
27 sierpnia 2017 08:19
zembria, [[a]]http://www.salonkonskiswiat.pl/kon/czapraki-i-pady/eskadron-heritage-czaprak-cotton-w16-br%C4%85z-detail.html[[a]]
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 sierpnia 2017 08:30
emptyline ? Ja szukałam tego czapraka https://www.gnl.pl/czaprak-hkm-lg-paris-uni-24h.html a nie, a eskadrona 😉 Chyba z kimś mnie pomyliłaś 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
27 sierpnia 2017 08:35
zembria, aaa sorki :P
wątek zamknięty
A ma ktoś zdjęcie z porównaniem eskadrona DL i PD ?  👀
wątek zamknięty
Anai - ja kupiłam ostatnio (wprawdzie wyciszające) waldhausena i są duże bardzo.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
27 sierpnia 2017 10:41
anai a Jarpol Ci nie zrobi?
wątek zamknięty
anai, miałam kiedyś Scapa Sports szyte jak dla nietoperza 😉 Ale najlepiej chyba dogadać się z Caball, oni na pewno by zrobili konkretne nauszniki na długie ucho. W ogóle przepiękne te nowości od nich, chyba będę musiała porobić u siebie jakieś ostre wyprzedaże... Komos.

Eskadron w ogóle mi nie leży. Ani to słodkie, ani to klasyczne :P

Tymczasem my latamy tradycyjnie w ANKAch, sparkling silver z najlepszą Fugu:





I taki sneak peak dzieciaka w płonącej pomarańczy:

wątek zamknięty
olq, dzięki.
lusia722, zrobi, tylko nie wiem, czy mają elastyczny materiał na uszy. Nieelastycznych nie biorę w ogóle pod uwagę.
quantanamera, chyba faktycznie będę musiała robić na zamówienie. A mam takie śliczne eskadrony platinum 🙁
Ten srebrny przepiękny!


Edit: a gdzie w ogóle można kupić scapa sports? Niekoniecznie w PL?
wątek zamknięty
A czy ktoś może widział gdzieś polarówkę mustangbrown w rozmiarze XL w przecenie? 👀

Sama nie wiem, czy chcę tu uzyskać odpowiedź twierdzącą, czy może lepiej nie. 😁
wątek zamknięty
flygirl, weź trzy głębokie oddechy 😁
quantanamera, ooo, ten srebrny rewelacja. Widzi mi się na karym... Dobrze, że mój wypłowiały brzydal :P
wątek zamknięty
leleiria, - prawie zupełnie szary wyszedł, ale bardzo ładnie 🙂
aniandr, - smoked to nie moja bajka, ale ma cudowny odcień! ślicznie 😀
quantanamera, - Fugu klasa jak zwykle! A młodego nie poznałam  😲 Ale się zmienił!
anai, - schockemohle ma spore nauszniki, na mojego bite 3-4cm za wielkie  🙄

Dzisiejszy treningowy ng berry i prawie dobrana polówka  😉

wątek zamknięty
quantanamera, Fugu w sparkling silver 😍
keirashara, mi się strasznie podoba chociaż jak założyłam na konia to gdzieś ten fioletowy odcień się zgubił i byłam zawiedziona. Ten bawełniany materiał jest bardziej szarawy, ten glossy w innych modelach bardziej oddaje nazwę koloru.
A berry z NG to jeden z moich ulubionych kolorów, na każdym ciemnym koniu wygląda obłędnie, a na takiej maszynie jak twój to już zupełnie 😀
I w sumie miałam się go pozbywać, ale jak patrzę na zdjęcia to aż za ładnie tej mojej szkapinie w różu  😁

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.