Końska Rewia Mody XI 2017

Laguna, ja za zielenią nie przepadam, może nie tyle co nie lubię, ale jakoś tak średnio na jeża, ALE wyjątkiem jest właśnie ciemna, butelkowa zieleń 😁 odkąd mam Pamira (czyli od ok 2009) nie było takiej zieleni w Eskadronie i czekałam - smaragdgreen był okropny, wszelkie limonki i inne greeny - FU. Aż w końcu jest 😍 😁

Profeska! Swoją drogą - przepiękny komplet 💘 bardzo szmaciarsko 😁
wątek zamknięty
A moje serce z kolei skradła zieleń smaragdgreen i do tego białe ochry  oraz biała dereczka też z tej kolekcji w kratę 😍


btw. jest informacja na FP Eskadrona o nowych kolekcjach Classic ma ryć rozważna i romantyczna, czyli może granaty i róże, czerwienie?? a Next we wzory i spokojne kolory
wątek zamknięty
Smaragdgreen zależy do jakich koni, Suchemu w niej naprawdę ładnie, u malowanego Alpa jest efekt hipsterskiej sałatki 🤣

Tutaj jeszcze wersja siodłowa:



I mangowe oko:



Więcej zdjęć tutaj: http://quantanamera.com/dressage-horse-in-racing-green/

wątek zamknięty
Po prostu.... 😍

Tylko dlaczego nigdzie nie mogę już dostać derek brand w rozmiarze L ?  😕
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
31 stycznia 2017 13:44
Quanta błagam o litość i oszczędź męczarni 😵 😍 😍 😍 😍
(PS nie chce ktoś kupić nerki? 😁 zbieram na komplet)
Od półtora roku albo dłużej zbieram się na zielony dla Księcia, ale no jakoś nie mogę się zmobilizować.
Zawsze coś wypadnie.
wątek zamknięty
To już możesz nie uzbierać akurat na ten  😁
Owijki full i derki brand w rozmiarze L to już białe kruki  😜
Derek juz nie ma, a i za owijkami trzeba intensywnie poszukać.
wątek zamknięty
majek   zwykle sobie żartuję
31 stycznia 2017 16:18

(PS nie chce ktoś kupić nerki? 😁 zbieram na komplet)



nerke za derke!


co za slogan!
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
31 stycznia 2017 16:45
Laguna kucyk to pewnie S albo M
wątek zamknięty
To żeby nie było cały czas  heritage ;D
Pochwalcie się, czy któraś z was ma jakiś czaprak (najlepiej z fioletem lub granatem) z kolekcji covalliero AW16, tej najnowszej? Zupełnie nie mogę się zdecydować czy kupić ten czy eskadron a jeśli ten to co do koloru nie jestem pewna, toteż byłabym niezmiernie wdzięczna za fotkę owego modelu pod siodłem, na koniu  :kwiatek:

wątek zamknięty
anil22 Teraz będę miała na kim się wzorować w kwestii dopasowania szmatki  😁
quanta Twoje zdjęcia na blogu prezentują się lepiej niż zdjęcia katalogowe Eskadrona 😉
Laguna Komplet idealny, wszystko tak idealnie dopasowane.

Wczoraj wpadłam do jeździeckiego i kupiłam polo pad Eskadrona leżący na wyprzedaży za jedyne 149 zł  💘

wątek zamknięty
Te stare polopady są boskie. Mam ich z 20 i są dużo lepsze od tych obecnych. Grube, puchate i się tak szybko nie szmacą.
Tez go macałam ale stwierdziłam że już mi białych wystarczy 😉
A ten z białą lamówką jeszcze był?
wątek zamknięty
Tak, wczoraj były nawet dwa i jeden beżowy, ale nie wiem czy z herbem czy Basic 😉
wątek zamknięty
dairoxroxi Pad bardzo elegancki. Mamy ułatwione zadanie  😂
wątek zamknięty
quanta przez Ciebie mam ochotę na zieleń dla karego  🤬
wątek zamknięty
Czy jestem tu jedyna, której ten zielony nie podszedł? 👀 Owszem, jest ładnie, ale bywał lepszy szał. 😀
wątek zamknięty
flygirl dla mnie też nie ma fajerwerków 😉 Zdecydowanie bardziej podoba mi się merlot, ale czekam z kupnem do wyprzedaży 😁
wątek zamknięty
flygirl, nie jedyną 😉
Zielony + żółte ozdobniki - no, może być, ale nie lubię tego połączenia kolorów.
wątek zamknięty
Moona ozdobniki są zdecydowanie złote  😉
wątek zamknięty
Mam fotki Racing Greena na karym. W słońcu ujdzie, ale tak jako całokształt to ponuro i szaro  🙁




i telefonowe



edit. podmianka na zdjęcie w lepszych kolorach
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
01 lutego 2017 13:57
Dla mnie właśnie to złoto robi robotę 🚫
wątek zamknięty
Dairoxroxi, no raczej nie nazwałabym tego koloru "Racing" Green. : P Na nim na dwóch pierwszych zdjęciach wyszedł według mnie na bardziej morski niż zielony w ogóle. Chyba, że to tylko mój monitor.
To też są owijki Pony, czy tak je normalnie zawijasz? : )

Lusia, żaden offtopic, komentarz jak najbardziej związany i z rozmową i z wątkiem. : D Tobie robi robotę, a mnie takie żółte złoto się nie podoba w ogóle. Więc zależy od gustu.  : ) Ale Twojemu kucorowi akurat też bardzo złoto pasuje.
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
01 lutego 2017 14:20
darioxroxi mnie się najbardziej podoba wersja z telefonu. Bardzo fajna klasyka, zupełnie inaczej niż na zdjęciach quanty.
wątek zamknięty
Martita   Martita & Orestes Company
01 lutego 2017 15:04
dairoxroxi Dla mnie komplet zyska na letniej sierści. Mnie taka stypa się podoba 😉
wątek zamknięty
dairoxroxi właśnie zmieniłam zdanie co do tego koloru 🤣 Ładnie na karym 🙂
wątek zamknięty
A gdyby ktoś interesowało, jak źle wygląda normalny pad pod siodłem rajdowym...



Na moje nieszczęście, padów SR jeszcze chyba żadna firma nie stworzyła, a rajdowe pady do najpiękniejszych nie zależą... Tak więc na razie będziemy latać w takim długim. : P
wątek zamknięty
Sivrite przecież caball robi pady łezki 😉 z resztą możesz u nich przecież zamówić taki żeby ci wielkościowo pasował do siodła  😉
wątek zamknięty
Sivrite ja używam padów różnych firm pod kulbaki wojskowe ( polską wz 36 i rosyjską), najlepiej układają się pady Eurostar stripe in i Caball ujeżdżeniowe.
wątek zamknięty
Sivrite przecież caball robi pady łezki 😉 z resztą możesz u nich przecież zamówić taki żeby ci wielkościowo pasował do siodła  😉


Źle się wyraziłam. Tak, wiem, że na zamówienie mogę sobie zrobić, po prostu jest to może 10% tego wyboru, który miałam do zwykłego siodła. : P
wątek zamknięty
Nirv, - siwy w tym zielonym to po prostu ach, napatrzeć się nie idzie! 😍
Laguna, - rewelka komplet 😀 Kolorystycznie super, żadnego koloru nie za dużo, ani nie za mało.
quantanamera, - przeszał!
dairoxroxi, - czyżby wyprzedaż w Pegazie? 😉 Kurka, a ja w Poznaniu dopiero za 2 tygodnie, ciekawe czy coś fajnego się jeszcze ostanie 🙁 W tym racinggreenie jakoś tak bez szału i zastanawiam się, czy w coś dla swojego celować poza kantarem... jakoś mnie Twoje zdjęcia wystudziły nieco.

wątek zamknięty
W końcu udało mi się znaleźć ten wątek!  🏇 Uwielbiam patrzeć na te cudowne komplety  👀

flygirl Nie jesteś jedyna :P Mi się on zwyczajnie no nie podoba jakoś, choć starałam się przekonać bo tak wszyscy go kochają to nadal nie potrafię i nie jest ten kolor dla mnie 😀 Ale za to u quantanamera wygląda cudownie na kasztanie!
keirashara Byłam wczoraj w Pegazie gdybyś chciała wiedzieć czy zostało coś co Cię interesuje napisz do mnie na pw, postaram Ci się odpowiedzieć  :kwiatek:

Bardzo chcę kupić coś z tej kolekcji, ale jakoś nic mnie zaczarować nie może... Jedynie co mega mi się podoba Pearl, ale.. HERITAGE BRAND jest cudowny ale lamówka jest srebrna, Cotton ma złotą i gdyby ten Brand miał złotą już by był mój! Ale tak to przekonać się nie mogę.. Może polecicie co najlepiej na siwego potwora? (aktualnie jest siwy jabłkowity)
Na pewno chciałabym jakiś kantar, bo akurat złote okucia podbiły moje serduszko i może kupiłabym nawet ze 2, ale jakie to nie wiem  😵
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.