Prace magisterskie, licencjackie, ankiety - wspólny wątek

Chciałabym Was moi drodzy bardzo poprosić o zagłosowanie w ankiecie (jednopytaniowej), która potrzebna mi jest na studiach ! Będę bardzo wdzięczna za każdy jeden głos!! Poniżej wstawiam link do bloga, pytanie znajduje się w prawym rogu.
https://cdmbank.wixsite.com/pracazespolowa

Rozszerzyłam wątek i odtąd tu będą trafiały wszystkie prośby o pomoc przy pracy mgr czy innych.
BARDZO PROSZĘ O ZAMKNIĘIE TEMATU!  😁  i skierowanie autorki do właściwego wątku  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 kwietnia 2017 14:23
Livia mamy już taki wątek, po co rozszerzać kolejny?  🙄
Livia   ...z innego świata
05 kwietnia 2017 14:28
smarcik, podlinkujesz? Z tego, co ja wiem, dotąd każdy kto potrzebował pomocy, zakładał sobie osobny wątek i takich krótkich jest multum. To chciałam ukrócić.
Hej, hej. Gdyby ktoś z pełnoletnich koniarzy był tak miły i wypełnił ankietę to będę niezmiernie wdzięczna.  :kwiatek: Temat przyjemny bo koński a cel szczytny - licencjat  😅

https://www.survio.com/survey/d/B3X7L1M7V3V2F8J7Q
Cześć!

Tak się składa, że piszę pracę magisterską dotyczącą rzędu jeździeckiego w prehistorii. Część pracy muszę podeprzeć literaturą jeździecką. Znacie może jakieś książki, które w miarę dokładnie opisują współczesny sprzęt jeździecki? Mam książkę "Sprzęt i akcesoria jeździeckie" Carolyn Henderson i "Rząd doskonały" autorstwa Jakuba Gołębia. Potrzebuje pozycji, które zawierają szczegółowe i rzetelne informacje, mam świadomość że ogólne informacje można znaleźć w każdej książce dotyczącej jazdy konnej. Dziękuję z góry za pomoc.
[[a]]https://www.abebooks.co.uk/servlet/BookDetailsPL?cmtrack_data=cm_abecat%3D100203113&bi=16794739449&nomobile=true[[a]]

Administracje przepraszam nie potrafie skracac linkow

I jeszcze link do zbioru artykułów:
http://www.horsesciencenews.com/horseback-riding/tack/articles-tack.php

Tam masz podlinkowane kilka artykułów mniej lub bardziej naukowych. Na końcu każdego artykułu znajduje się referencja do konkretnej literatury naukowej która nadaje się do cytowania w pracy. Jeśli mogę ,ci coś poradzić to lepiej i łatwiej umieszczać w bibliografi artykuły naukowe niż książki. Tak samo dobrze brzmi a czasem na ciekway temat nikom się ksiązki pisać nie opłaca. W bibliografi artykuł naukowy ma taką samą wartość referencyjną jak książka.

I tam też masz szanse na jakieś referencje do prehistorii  😀
Czy mogłabyam Was prosić o uzupełnieni mojej ankiety do pracy dyplomowej, o koniach? Praca dotyczy żywienia koni.
Z góry dziękuję 🙂
https://docs.google.com/forms/d/1fEF8iue9ARuLWuWocMt45kP_ETjn9Te5uCmYVvLso20/edit
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Dublowanie wątków
martina13, trochę bym zmodyfikowała odpowiedzi. U mnie jest kilka koni, ale tylko 1 mój. Konie są różnie żywione w zależności od potrzeb. Jeden zje dodatków za 100 zł miesięcznie, inny za 10 zł. Poza tym nijak ma się mój dochód do ilości posiadanych koni. Mogę trzymać 20 koni i mieć dochodu 1000 zł, bo za utrzymanie koni płacą właściciele.
Odpowiedziałam jak to się ma do jednego mojego konia.
[s]a ja bym nie zakładała nowego tematu jednak i nie pisała tego samego postu w kilku wątkach :/[/s]
Mój post trzeba było wywalić , bo w tej konfiguracji jest bez sensu 😉
Witam,

Jestem studentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku turystyka i rekreacja. Piszę pracę magisterska na temat ,,Jazda konna jako aktywna relaksacja służąca redukcji stresu, poprawie zdrowia fizycznego i psychicznego zarówno u osób zdrowych jak i osób z zaburzeniami psychosomatycznymi" i od tym kątem prowadzę badania. Chciałabym prosić o zapoznanie się i wypełnienie kwestionariusza wywiadu udzielając wyczerpujących i w miarę możliwości szczegółowych odpowiedzi. Jest to potrzebne, gdyż wykorzystywana metoda studium przypadku skupia się na konkretnej osobie. Byłabym bardzo wdzięczna za okazaną pomoc i chęć współpracy. Z góry dziękuję za wypełnienie kwestionariusza.
Kwestionariusze kierowane są do rodziców dzieci które korzystają z hipoterapii i osób które jeżdżą konno rekreacyjnie.

Linki:
https://www.interankiety.pl/i/9EPeL9Mp

https://www.interankiety.pl/i/bJBapn61
Anastazja153, pierwszy kwestionariusz nr 1 powinien być chyba wypełniony przez psychologa, ja poległam i go nie wypełniłam niestety :/ nie wiem co to jest "poziom relaksacji" , czy jakie są "formy rekreacyjnej jazdy konnej" 😵
Anastazja153 Przebrnęłam, wypełniłam, ale jeśli masz możliwość edycji ankiety, pomyśl o uproszczeniu języka, jakim jest ona napisana. Jeśli chcesz uzyskać sporo wyników, żeby mieć materiał do porównań, pomyśl jak to widzi osoba niezwiązana z Twoim kierunkiem studiów - totalny laik. Wtedy więcej osób da radę i przebrnie, a do tego udzieli szerszych odpowiedzi - bo bez problemu zrozumieją, o co chodzi w pytaniu. 🙂 Powodzenia!
Proszę osoby do 24 r.ż. o wypełnienie ankiety. Uzyskane wyniki będą bazą do naszego projektu zaliczeniowego z socjologii :kwiatek:
Proszę o wypełnienie klik
rosi, trochę bez sensu, pierwsze pytanie, odpowiadam że nie mam konia, a w następnym mam odpowiedzieć gdzie go trzymam 😂 Zaznacz może, że tylko dla posiadaczy własnych/dzierżawionych koni albo pozmieniaj pytania 😉
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
05 czerwca 2017 16:54
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 czerwca 2017 22:54
Proszę osoby do 24 r.ż. o wypełnienie ankiety. Uzyskane wyniki będą bazą do naszego projektu zaliczeniowego z socjologii :kwiatek:

Mega ciekawa jestem wyników 😀 fajna ankieta.
maiiaF, z oczywistych względów nie wypełniałam ankiety. Ale przeczytałam, i zgadzam się z Facellą, że ciekawa ankieta. A jeszcze ciekawsza byłaby, gdyby była logiczna.
Miejsc wychowania można mieć kilka. Wiara religijna to nie jest wartość. Homoseksualizm to nie jest zachowanie.
I wielka szkoda, że nie ma nic na temat systemu wartości, czyli co uważa się za ważniejsze od czego.
halo, dla mnie logiczne, że skoro ktoś pyta o miejsce wychowania, to odpowiadam podając to, które najbardziej na mnie wpłynęło w jakiś sposób, z którym mam najwięcej wspomnień 😉 Co do wiary jako wartości, nie zgodzę się, CBOS też się nie zgadza 😉 . Owszem, homoseksualizm nie jest zachowaniem, ale tak miałyśmy sformułowane pytania, już podane i zatwierdzone, nie mogłyśmy konstruować ich inaczej. W tym pytaniu chodziło o normy i "przyzwolenie społeczne" na pewne... no właśnie, zachowania. Nie miałybyśmy pomysłu jak inaczej to nazwać. Poza tym celem było porównanie wyników z tymi uzyskanymi przez CBOS w poprzednich latach, pytania i opcje odpowiedzi musiały jak najbardziej pokrywać się z tamtymi. Systemu wartości też nie miałybyśmy do czego odnieść, to po pierwsze. Po drugie, zakładając że dałybyśmy te 7 wartości do wyboru i każdy respondent miałby je uszeregować, dałoby to 5040 możliwości, jak miałybyśmy to zinterpretować? 😀 I tak musiałybyśmy jedynie odnieść się do tego, co najczęściej pojawiało się na pierwszym miejscu, a co na ostatnim, co zresztą zrobiłyśmy analizując odpowiedzi na pytanie "Co Pana/Pani zdaniem jest najbardziej potrzebne, aby życie było udane?" 😉

Facella, projekt oddany, wyniki mam opracowane, chociaż to było takie lanie wody trochę. Gdybyśmy wcześniej się za to zabrały, można było fajniej to opracować. Odezwę się potem do Ciebie ze spostrzeżeniami 😁
maiiaF, czyli "pretensje" do CBOS 😉. Dzięki za rzetelną odpowiedź, czemu tak.
Jeśli "wiara religijna" jest wartością, to "światopogląd naukowy" także. Wiara w Ufo też. Bogobojność mogłaby być wartością. Racjonalizm mógłby być wartością. Itd. Wartości, na moje (i nie tylko moje) to np. siła, piękno, komfort, sprawiedliwość, zdrowie...
Chodzi mi o to, że zasady pracy naukowej powinny obejmować porównywanie tego, co porównać się da.
No, ja z miejscem wychowania miałabym duuże kłopoty. Dwoje moich dzieci (potencjalnych ankietowanych) też.
A mieszkaniec Wilanowa? 🙂
halo, jasne, rozumiem. No niestety trzeba zakładać margines błędu i to, że nie zawsze da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytania. Jako że taką pracę miał napisać cały rok, to na grupie kierunku nonstop mieliśmy spam ankietami i przyznam, że wielu nie wypełniłam nie tyle przez niejasność pytań, a przez niemożność dobrania odpowiedzi, która by mi pasowała 🙂 Na szczęście nie musieliśmy zbierać ogromnej ilości respondentów, nie było też potrzeby takiego wnikliwego analizowania co, jak i dlaczego. Pewnie gdybyśmy robiły to na większą skalę, bardziej precyzyjnie i typowo pod kątem statystyk, zabrałybyśmy się za to nieco inaczej. Niemniej jednak dziękuję za opinię! :kwiatek:
Gniadata   my own true love
07 czerwca 2017 16:00
maiiaF podziel sie wynikami koniecznie! :kwiatek:
edit: a, okej - widze ze juz oddałyście ten projekt 😂 ma się ten refleks 😉
Gniadata, oddać oddałyśmy, ale jakieś szczątki na moim komputerze zostały 😁 Również się odezwę! 😀 Jak będę w odrobinę mniejszym niedoczasie 😀
Proszę o pomoc przy pracy magisterskiej dotyczącej turystyki i rekreacji jeździeckiej 🙂
Osoby jeżdżące w aglomeracji częstochowskiej bardzo proszę o poświęcenie paru minut i uzupełnienie ankiety: https://docs.google.com/forms/d/1wqOnIp_-d4VP4k9LMDM05NlOO5-ct733VceWUN3Z0Tg/
Z góry bardzo dziękuję!
(Mapka pomocnicza aglomeracji 🙂😉
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Dublowanie wątków
Witam, proszę o pomoc w wypełnieniu podanej niżej ankiety dotyczącej płochliwości koni :-) Jest króciutka, dosłownie na 1 minutkę.
Będę niezmiernie wdzięczna, pozdrawiam.  😡 😉 🏇

https://www.survio.com/survey/d/L5S9Q9A9P1S7N6J7M
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Dublowanie wątków, brak edycji postów
Próbowałam... ale pytania niestety mogę dotyczyć 1 konia, nie wszystkich koni w stajni
U mnie na 40 koni jest 40 różnych zachowań w przypadku niebezpieczeństwa. Jeden na w nosie, drugi się zatrzyma i popatrzy, trzeci odskoczy, czwarty zacznie wspinać, piąty zacznie brykać, szósty poniesie... pewnie by tak można do 40stki dociągnąć 😉
Amira, a ja trzymam konia w stajni, a nie w stadninie. Więc chyba nie mogę wypełnić Twojej ankiety?
[quote author=_Gaga link=topic=101413.msg2724959#msg2724959 date=1509201214]
Próbowałam... ale pytania niestety mogę dotyczyć 1 konia, nie wszystkich koni w stajni
U mnie na 40 koni jest 40 różnych zachowań w przypadku niebezpieczeństwa. Jeden na w nosie, drugi się zatrzyma i popatrzy, trzeci odskoczy, czwarty zacznie wspinać, piąty zacznie brykać, szósty poniesie... pewnie by tak można do 40stki dociągnąć 😉
[/quote]

Dlatego starałam się, aby pytanie dotyczyło oceny średniej zachowań koni :-) Czyli 2 pytanie wielokrotnego wyboru - jakie konie pojawiają się w stajni - jeśli wszystkie, to wszystkie :-) I trzecie - które najczęściej :-)

[quote author=kare_szczescie link=topic=101413.msg2724962#msg2724962 date=1509201501]
Amira, a ja trzymam konia w stajni, a nie w stadninie. Więc chyba nie mogę wypełnić Twojej ankiety?
[/quote]

Przepraszam, już poprawiam  🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 października 2017 09:18
Amira co to za ankieta, po co Ci ona? Bo chyba nie do żadnej pracy lic./mgr.? Jeśli tak to radzę skonsultować się z promotorem/opiekunem naukowym bo z tej ankiety nic nie wynika i nie da Ci ona żadnych reprezentatywnych wyników na jakikolwiek temat.

Pomijając już wszystko pozostałe - ona leży metodologicznie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się