Jak zostać jeździecką ambasadorką?

Hej, od pewnego czasu chciałabym zostać ambasadorką jakiejś jeździeckiej marki i zastanawiam się czy mam szukać tych firm w internecie czy po prostu na facebooku obserwować jakieś firmy i czekać na ogłoszenie, że takowej ambasadorki szukają?
vissenna   Turecki niewolnik
05 sierpnia 2017 18:18
Za darmo nic na tym świecie nie ma. Masz jakieś osiągnięcia sportowe na zawodach międzynarodowych bądź w mistrzostwach kraju?

Ja z chęcią też zostanę ambasadorką marki, co mi tam. Ktoś coś wie na ten temat?  👀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 sierpnia 2017 18:59
vissenna, nie, wystarczy mieć fanpejdż na fejsie. Cała masa takich małolat z wybujałym ego i zerowymi umiejętnościami jest "ambasadorkami".
vissenna, nie, wystarczy mieć fanpejdż na fejsie. Cała masa takich małolat z wybujałym ego i zerowymi umiejętnościami jest "ambasadorkami".


Ciekawe kto  🤣 Niestety , ale raczej trzeba być kimś w tym środowisku , choć dobrze zaznaczyłaś że do tego jeszcze trzeba być medialnym.  😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 sierpnia 2017 19:20
Smok10, jest tego na fejsie cała masa. Sama kojarzę z 5, które nie jeżdżą wyżej niż LL, a są ambasadorkami.
Smok10, jest tego na fejsie cała masa. Sama kojarzę z 5, które nie jeżdżą wyżej niż LL, a są ambasadorkami.


Czy po prostu chwalą się co fajnego kupiły  🤣 Choć osób do darmowej promocji nigdy dosyć  😉
vissenna   Turecki niewolnik
05 sierpnia 2017 19:30
Smok10, jest tego na fejsie cała masa. Sama kojarzę z 5, które nie jeżdżą wyżej niż LL, a są ambasadorkami.

Ja kojarzę tylko Jagodę Dąbrowską, która jest ambasadorką FP, ale ona akurat ma duże sukcesy.
[quote author=Strzyga link=topic=101213.msg2702461#msg2702461 date=1501957230]
Smok10, jest tego na fejsie cała masa. Sama kojarzę z 5, które nie jeżdżą wyżej niż LL, a są ambasadorkami.

Ja kojarzę tylko Jagodę Dąbrowską, która jest ambasadorką FP, ale ona akurat ma duże sukcesy.

[/quote]

Takich ambasadorów jak Jagoda właśnie się szuka . Młodych , utalentowanych z sukcesami . Oni tworzą markę samą w sobie i fajnie jak marki odzieżowe , jeździeckie wiążą się z markami jakie tworzą zawodnicy  😉
Medialna jestem to nie problem, jeżdżę sportowo ale z młodym i trudnym koniem czasem dłużej trzeba czekać na sukcesy na międzynarodowych zawodach za rok pod koniec wakacji jedziemy walczyć w MWiM
Wystarczy spojrzec na strone gnl na facebooku. 🥂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
05 sierpnia 2017 22:14
Chodzi o dostawanie ciuchów czy sprzętu za darmo?
Reklamują sklep swoja i konia twarzą ubrane w podarowane produkty. Większość to jakieś dzieci. Może tak to teraz wygląda,że dostaje ten kto jest bardziej medialny, kogo widzi wiecej ludzi niż ten kto cos osiaga, jak to było kiedys.
anil22, dokladnie tak, jak piszesz - wystarczy fanpejdż konia powyzej 2k lajków i juz jest szansa na darmoszkę  😀iabeł:
[quote author=domix_a link=topic=101213.msg2702503#msg2702503 date=1501966290]
Medialna jestem to nie problem, jeżdżę sportowo ale z młodym i trudnym koniem czasem dłużej trzeba czekać na sukcesy na międzynarodowych zawodach za rok pod koniec wakacji jedziemy walczyć w MWiM
[/quote]

Proponuję żebyś wysłała swoją ofertę do sklepów jeździeckich oraz producentów i napisała że pracujesz z młodym i trudnym koniem i że za rok pod koniec wakacji pojedziesz MWiM .

Zobaczysz co ci zaproponują . Jak obsypią cię górą podarunków to nie zapomnij tego tu opisać . Bardzo jestem ciekaw i życzę powodzenia  😀
smok10  😂  Co za złota rada 😁

Pomyłka pod koniec tych wakacji jadę na mistrzostwa, nie wiem skąd wzięło się to 'za rok' miło być w tym roku  😉
W jakiej kategorii ?  😉
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
06 sierpnia 2017 12:19
Kategoria debilizm junior 🙂
Nietrudno było znaleźć 😉

Edit:
Usuwam link, bo to istotnie nieładne z mojej strony  😡
To jak będziesz po przodach  na Mistrzostwach Europy w kategorii dzieci  to może ktoś się tobą zainteresuje  😀 Są w tym tygodniu  , tyle że już chyba mają full obsadę .  😉

Finał dla dzieci to bardzo wymagające parkury o wys min 135 cm  😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 sierpnia 2017 13:14
Wcale nie. Polskie marki spokojnie sie Toba zainteresują o ile bedziesz miała 10 tysięcy fanów na fejsie.
Naprawdę musicie dziewczynę zjechać od góry do dołu, kręcić z niej beke, bo chciałaby jak naprawdę sporo innych ludzi dostac za darmo produkty jakiejś marki? Co wam to przeszkadza? Strzyga,  kilkukrotnie napisała, że nie trzeba mieć ŻADNYCH sukcesów, wystarczy prężnie działać na fb czy blogu. Aż tak was to boli czy o co chodzi? A już wklejanie linku do profilu to jakiś żart.
Masz racje juz usuwam
Przepraszam
asds   Life goes on...
06 sierpnia 2017 13:35
Tutaj moja droga niestety jak nie masz osiągnięć sportowych na arenie krajowej lub zagranicznej to pozostaje ci jedynie opcja nr 2 -  czyli zostanie blogerką/youtuberką/zasadniczo człowiekiem uzależnionym od SNS i całych social media. Przy odpowiedniej ilości poświęconego czasu na tworzenie materiałów, a także zainwestowaniu w odpowiedni sprzęt IT możesz się wybić i dostac propozycję zotania ambasadorką odpłatnie.

Kilka dziewczyn z rv jest ambasadorkami różnych firm. Forumowa eterowa, o ile dobrze pamięta, pracuje dla Black Horse oraz teraz dla dystrybutora jakiś rękawic z nanosrebrem.


Mimo, ze nie interesuje sie, ani nie mam polubionych takich fp to zetknelam się nie raz z ambasadorkami marek na fb. Osoby, ktore wlasnie zadnych osiagniec nie mają.
asds Jeśli o rękawice z nanosrebrem chodzi, to chyba to nie jest ten mechanizm. Ta firma działa chyba w branży MLM (a przynajmniej zasady podobne), natomiast eterowa mnie osobiście (z resztą nie tylko mnie, bo miała ogłoszenie na fejsie, że szuka osób do współpracy) proponowała zajęcie się sprzedażą tego sprzętu czyszczącego, więc tu o żadnym "ambasadorowaniu" nie było mowy. Zanim się tym zajęła była chyba - a przynajmniej ja tak to zrozumiałam - ambasadorką START (być może nadal jest).
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
06 sierpnia 2017 14:14
Osoby, ktore wlasnie zadnych osiagniec nie mają.

Osiągnięć sportoych nie mają, ale za to  spore osiągnięcia na polu zbierania polubień  strony fb czy subskrybcji kanału na YT
asds   Life goes on...
06 sierpnia 2017 14:46
Chainsy

Aaaa dobrze wiedzieć. Mi miga od czasu do czasu na fb jej post z tymi rękawicami, więc myslałam ze jest ambasadorką, a nie przedstawicielem handlowym.


Pierwsza sprawa że pod hasłem Ambasador jest najzwyklejsza umowa cywilna pomiędzy firmą, a osobą która będzie reklamować dany produkt.
Dla mnie najlepszym przykładem tego fenomenu (który ciągle mi się w głowie nie mieści ) są youtuberzy prowadzący kanały gamingowe (gdzie ludzie im płacą np. za to że filmik nagrywają albo żeby wykonali jakiś ruch postacią) np. słynny Pew z Skandynawii osiągał roczne zarobki z samego product placing w swoich filmach grubo ponad 4 mln $ rocznie (np. Coca-cola) oraz  blogerki modowe (ubrania, kosmetyki, knajpy, diety online - za bycie twarzą czy wzmiankę o miejscu/marce zarobki lecą w grube tysiące). To jest bardzo prężnie rozwijający się na świecie i w PL biznes i co ciekawe niestety także bardzo szybko fermentujący w własnym środowisku. W wypadku blogów modowych czy "lajfstajlowych" to jak już uda się komuś wybić do góry to potem często nawiązuja oni współpracę z grupami medialnymi i dzieki temu od kilku lat tworzy nam się piekna grupa Celebrytów czy "guru" internetowych w mediach. Z tego co pamiętam to poprzedni właściciel TVN (juz nie ITI)się w tym lubował i mieliśmy ostry wysyp np. Maffashion (która np. podciągneła teraz bardziej na wizję Panów tworzących kanał na yt Abstrachuje TV) czy Mercedes chyba coś tam?

Kiedyś miałam podobny pomysł i chcialam z znajomymi stworzyć koński kanał na yt i fb zajmujący się końskimi testami i recenzjami, ale niestety mało kto by chciałby nam dać np. ochraniacze na testy. czy też reklamować się (w tym także ośrodki jeździeckie). Ja poddałam się po zrobieniu kilku recenzji suplementów online - był bardzo mały odzew od czytelników i ogólny brak zainteresowania. Teraz myślę powinnam była dodać przy opisie ziół różowe jednorożce to może by pomogło. 🙂

Co do przytoczonego wcześniej GNL to podejrzewam że chodzi o akcję na FB z zdjęciem klientki na swoim spienionym kłusaku francuskim - opatentowanym i z otwartym pyskiem.
Chainsy
Co do przytoczonego wcześniej GNL to podejrzewam że chodzi o akcję na FB z zdjęciem klientki na swoim spienionym kłusaku francuskim - opatentowanym i z otwartym pyskiem.


Dokładnie. Jakoś nie wierzę w rozrzutność naszych rodzimych sklepów w finansowaniu swoich klientów. Raczej w wolontariat.  😉

Na ambasadorów którzy mają wymierne korzyści dobiera się osoby znane w środowisku na których chcą się wzorować inni. 😉

P.S Pokaż mi jedną osobę  nie związaną ze sportem kto ma 10 tyś polubień a tylko zajmuje się funpaegem swojego rekreacyjnego konika i kto jest takim ambasadorem jakiejś  marki jeździeckiej .  😉

Wcale nie. Polskie marki spokojnie sie Toba zainteresują o ile bedziesz miała 10 tysięcy fanów na fejsie.


Podaj chociaż jeden taki przykład.  😉
asds   Life goes on...
06 sierpnia 2017 15:07
Smok10

Przykładowo (nie z PL, może nie ma jeszcze 10 tys. ale dziewczyna powoli ma coraz więcej followerów, więc jeżeli się chce to można byle robić to z głową):




Czy jest ambasadorem nie wiem (raczej nie), ale z głową powoli pracuje nad swoim brandem i sądzę ze dlatego dostaje coraz więcej firmowego sprzętu (za free) do kręcenia filmów (np. ogłowie z PS of Sweden).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się