CAVALIADA Tour 2017/2018

Kto się wybiera kibicować, a kto jedzie startować ?   😍  A może ktoś jedzie robić zdjęcia ?  🏇

Rozszerzyłam tytuł wątku, żeby obejmował cały cykl zawodów.
Ja kręcić 😉
A co ?  🤣
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 listopada 2017 12:13
Wiecie czy będzie można gdzieś na necie oglądać?
Ja będę w sobotę  😉 
vissenna   Turecki niewolnik
22 listopada 2017 13:15
Wiecie czy będzie można gdzieś na necie oglądać?

Patronat ma Świat Koni. Bardzo na nich liczę, bo niestety mnie nie będzie. Trochę daleko mam a ceny biletów lotniczych w święta to jakaś porażka.  😵
Od roku czy nawet dwóch Canal+ robi transmisję z popołudniowych konkursów. Kojarzę że rok temu reklamowali się, że będą a teraz cisza.
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 listopada 2017 13:50
Tylko że ja nie mam tv  🤣
Tak naprawdę zależy mi przede wszystkim na WKKW i może też powozeniu.
[quote author=carola_a link=topic=101507.msg2732494#msg2732494 date=1511358216]
Od roku czy nawet dwóch Canal+ robi transmisję z popołudniowych konkursów. Kojarzę że rok temu reklamowali się, że będą a teraz cisza.
[/quote]

Ma być transmisja na Canal+ Sport. Ktoś się orientuje czy kodowana?
Poprzednio nie była kodowana. Więc raczej nie powinna. Jeżeli ktoś ma cierpliwość to jest sporo stron, gdzie da się znaleźć kanały telewizyjne i to co transmitują. Sama tak ostatnio oglądałam  😀
I trochę prywaty : Wolne miejsce w przyczepie Koszalin Poznań na Cavaliadę  🙄
A co ?   🤣

Konie 😀
Ja też będę, jak co roku 😀
darolga   L'amore è cieco
22 listopada 2017 21:13
Ja będę znowu ze stoiskiem, zapraszam na kawę (herbatę/słodycz/mocniejsze - wybierz dowolne  😁 😀iabeł: ), pogaduchy i oczywiście w interesach  😁 😁 😎
Ja będę znowu ze stoiskiem, zapraszam na kawę (herbatę/słodycz/mocniejsze - wybierz dowolne  😁 😀iabeł: ), pogaduchy i oczywiście w interesach  😁 😁 😎


Które stoisko ?
Wybieram się na shopping  😉
Ja również będę na hali zakupowo- pokazowej  😉
A ja mam pytanie z innej "beczki". Jak rozmiarowo wypadają cavaliadowe koszulki ?
Klami, - standardowo, ja noszę S/M i mam M, a kupiłam jak było mnie więcej 😉 Dziś bym w S chyba celowała, ale M nie wygląda źle.
Ja będę znowu ze stoiskiem, zapraszam na kawę (herbatę/słodycz/mocniejsze - wybierz dowolne  😁 😀iabeł: ), pogaduchy i oczywiście w interesach  😁 😁 😎


Darolga wpadnę na coś mocniejszego  🥂   😁

Ja oczywiście będę focić  😀iabeł:

Ja oczywiście będę focić  😀iabeł:


A można u Ciebie zamówić zdjęcia ? Z małej rundy?  🏇

[CIACH] - wystarczy że już raz się tu wcześniej ogłaszałaś.
darolga   L'amore è cieco
26 listopada 2017 09:08
fabapi - stoisko paszowe NTB + sprzęt Kentucky, będę koło gastronomii, więc trafić nietrudno  😁 😁 😁 zapraszam!


baffinka - nooo, to rozumiem  😁 😁 can't wait  😀iabeł:
Nie wiem czy to odpowiedni wątek, ale pilnie poszukuję biletów na sobotę na sesję wieczorną.  👀 👀 👀
Od środy, raczej na arenie B
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
27 listopada 2017 05:38
darolga w Warszawie też bedziesz?  🙂
Słuchajcie, a chciałby ktoś kupić opaski ? Mam możliwość kupienia jeszcze 2, zastanawiam się czy komuś nie odsprzedać  🙄
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 listopada 2017 09:07
Daj jakiś kontakt poza rv, moja znajoma chciała kupić, może jeszcze będzie zainteresowana
Ja mam do odsprzedania po 50zł karnet na niedzielę, bo wyjeżdżamy z Poznania rano i nie damy rady iść 🙁
Nirvette   just close your eyes
27 listopada 2017 15:07
A na wolontariat ktoś się wybiera? 👀 ja będę szaleć na zmianach porannych (6-15) na rozprężalni areny A.  😍
a wiecie gdzie najlepiej zaparkować pod targami? znowu godzinę będę szukać miejsca...
Polecam pojechac dalej do berwińskiego i tam no w prawo i szukac. Jest duzo ulic przy ktorych mozna zaparkowax i to darmowych a wystarczy przejsc park wilsona i są targi. Nie wiem tylko czy od tej steony co jest park są targi. Na trzy godziny jest darmowy w avenidzie. Pozniej chyba 3/4 za godzinę.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się