CAVALIADA Tour 2017/2018

Cześć, może ktoś ma dwa wolne bilety na sobotę wieczór w Lublinie?  🙂
Czy ma ktoś działającego streama canal+ sport2?  :kwiatek:
Martita   Martita & Orestes Company
15 lutego 2018 19:09
breakawayy Nie mam streama ale czuję się oszukana bo z dziś będzie tylko transmisja potęgi skoku, a tak liczyłam na zaprzęgi :C

Edit. Jednak będą o 23😲0 😉
vissenna   Turecki niewolnik
15 lutego 2018 19:18
breakawayy Nie mam streama ale czuję się oszukana bo z dziś będzie tylko transmisja potęgi skoku, a tak liczyłam na zaprzęgi :C

Edit. Jednak będą o 23😲0 😉


A da się to jakoś online obejrzeć? Gdzie?
Z tego co widzę, transmisja w Canal+ Sport2, więc online ciężko 🙁
vissenna   Turecki niewolnik
15 lutego 2018 19:59
Zastanawia mnie dlaczego Cavaliada podpisała umowę na transmisje z dość niszową, kodowaną telewizją? Ani to nie zrobi szerszej reklamy, ani to nie dotrze do ludzi, którzy się tym interesują...
Porażka.  😵
Martita   Martita & Orestes Company
15 lutego 2018 21:33
Ja korzystam z nc+go więc nie pomogę 🙁 kilka transmisji będzie też na nSport, lepiej dostępny.
pestka dzięki  :kwiatek:
Fajnie było obejrzeć potęgę 🙂
Nie mogę znaleźć żadnych transmisji on line , ktoś może coś podrzucic  :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 lutego 2018 08:10
Wykupcie sobie na miesiąc dostęp na player.pl, to jeszcze się zalapiecie na warszawską Cavaliade. Ja tak chyba zrobię, bo działających streamow już nie ma. A prócz transmisji z Cavaliady można pooglądać filmy i seriale 😀 tylko zwracajcie uwagę przy wyborze oferty, czy jest w niej canal+sport.
ja wczoraj wieczorem oglądałam live stream przez FB. U nich na profilu był.
vissenna   Turecki niewolnik
16 lutego 2018 10:02
kotbury podasz linka na funpage

Facella Chyba wątpię, by działało to u mnie w Turcji 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 lutego 2018 13:54
Możesz spróbować 😉
Raczej nie zadziala, probowalam ogladac  player z UK roznymi sposobami, bez skutku. Za granica najlepiej funkcjonuje dekoder z Polski, ale wiem ze sa tez pakiety telewizji internetowej - moze cos z tego sie nada?
Może ktoś ma bilety/ opaski na sprzedaż na Cavaliade Warszawa  🤔
Może ktoś ma bilety/ opaski na sprzedaż na Cavaliade Warszawa  🤔


Podłączam się do pytania!
Ja bardzo przepraszam, ale czy wszyscy widzieli, kto właśnie prowadził pokazy? 🙂 Nasza revoltowiczka - Ascaia. Brawo, wyszło super! :kwiatek:
Mundialowa tak właśnie mi się wydawało! Fajne były 🙂
Libella, jesteś na miejscu czy oglądasz transmisję?
Na miejscu 🙂
Libella, zatem pozdrawiam z pierwszego rzędu. 😀
Haha, Mundialowa, ja też pozdrawiam z pierwszego rzędu 😀
P. S. Dzieci na kucach są mega 😀 chociaż powożenie po raz kolejny skradło moje serce.
Libella, zapraszamy z Ascaią tuż obok wyjazdu z rozprężalni 🙂
Cieszę się, że się lubelskie kucykowo podobało 😉 I dziękuję dziewczyny za tak sympatycznie spędzony z Wami czas 🙂
Ascaia, Libella, fantastycznie poznać się tak na żywo! 😉 Super się z Wami oglądało konkursy! Dziękuję i oby do szybkiego zobaczenia! 🙂
Noo, super było! Dzięki za towarzystwo 🙂
P. S. Jakby wam jednak wpadło do głowy odwiedzić warszawską Cavaliadę, to wiecie... Dajcie znać  😀iabeł:
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
19 lutego 2018 16:00
Szukam osoby, która kupilaby mi koszulkę Cavaliady podczas imprezy w Warszawie.  👀
Jest szansa jeszcze kupić bilety na niedziele?  🤔
Są gdzieś filmy z czworobokow z Lublina? Na yt znazlam tylko parę przejazdów
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się