Targi jeździeckie Niemcy 2009 / Berlin / Essen

hej ho,
zastanawiam sie czy warto jechac? byl moze juz ktos z was w poprzednich latach i moze cos napisac wiecej?

berlin 2009

edit zmienilam tytul watku na bardziej czytelny, dotyczacy obu imprez w niemczech.
To ten sam weekend co u nas targi w Poznaniu?
nie mam pojecia kiedy jest poznan, mnie juz od dluzszego czas niewiele obchodzi to miasto i to, co ma konskiego do zaoferowania 😉
Ja byłam w tamtym roku i wrocilam zadowolona 😉 Asortyment ogólnie na wszytskich stoiskach jest podobny, ale ceny przystępne i myślę, że opłaca się jechać. Zwłaszcza stare kolekcje Eskadrona zwróciły moją uwagę - pisałam już w wątku o derkach, że zakupiłam dralon za ok 200 zl. Podobno o wiele fajniejsze są targi w Hamburgu - są jakoś w lutym albo marcu i jak wszytsko się uda też planuje się wybrać.
bardzo dziekuje aga za info! ja prawie na 100% jestem chetna na berlin, tylko nigdy nie bylam na tych targach, chcialam miec jakis orientacyjny poglad na sprawe. program tez wyglada ciekawie 😉
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
08 października 2009 09:35
i ja bylam na wyprzedazy ostataniego dnia firmowe czapraki po 40zl mozna bylo wyrwac, najgorzej, ze nie na wszystkich stoiskach po angielsku mozna bylo sie dogadac

kosmiczne ceny jedzenia  😤
język nie stanowi dla mnie problemu, jedzenie rowniez (jestem nauczona jesc w razie potrzeby raz dziennie).
trzeba duzo wczesniej kupowac bilety?
ja też byłam kilka razy pod rząd kiedyś i zawsze wracałam zadowolona i z zakupami po atrakcyjnych cenach. Polecam.
Bilety kupisz bez problemu przy wejściu.
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
08 października 2009 09:41
my kupywalismy tego samego dnia w godzinie otwarcia, od razu na calosc
pieknie dziekuje :kwiatek:
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
08 października 2009 09:45
moja mama z trenerka byly pare lat temu i przyjechaly bardzo zadowolone 🙂
co prawda podobno equitana jest fajniejsza ale na to rowniez warto jechac

co do znajomosci jezyka to wcale nei trzaba znac poniewaz tam wiekszosc polakow sprzedaje ( przynajmniej tak bylo jak byla tam moja mama) 🙂
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
08 października 2009 09:47
solina ja spotkalam jedna polke i dala mi rabat  😁

baaaaaaardzo obszerny temat z tamtego rok u😉
http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,115.0.html
faktycznie duzo do poczytania 😁
warto pojechać zobaczyć, zrobić zakupy 🙂, w zeszłym roku byłyśmy z margaritką i było bardzo fajnie, hotel też był ciekawy nie Rita ?:P w tym roku może powtórzymy wycieczke do berlina 🙂
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
08 października 2009 11:20
hotel byl na prawde super! jeszcze za taka cene i takie sniadanie to w ogole bomba!
Ja jadę na 99%  😀.  Głównym celem są  ZAKUPY  😀  🏇 !!! Jakaś porządna uprząż na parę mi się marzy  😀.
Jeżdżę prawie co roku.
Zawsze wracam zadowolona i z zakupów i towarzyszących targą pokazom.
Poza tym Berlin w grudniu ma jak dla mnie świetną atmosferę
Trzeba jedak przyznać, że napewno fajniejsza i bardziej profesjonalna jest Equitana.
cos wiecej o equitanie:

klik
Z tego co zauważyłam najciekawsze pokazy są w soboty, za to w niedzielę wszytsko taniej, zwłaszcza pod koniec targów ok 16 wszystko dyrastycznie tanieje 😉
A możecie mi napiasac, bo ja kompletnie nie w temacie jestem i tak na dobrą sprawę dowiedziałam się o tych targach tu, z forum, jakie są jeszcze organizowane targi w Niemczech? Ktoś wspominał, że są organizowane jeszcze inne, w innym mieście o wiele fajniejsze. 🙂
asior   -nothing but eventing-
11 października 2009 23:13
Kiedy sa targi w Hamburgu?

Niestety Hippologica jest w terminie CSI w Poznaniu  🙄
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
12 października 2009 16:44
ja też parę razy byłam i masę świetnych rzeczy przywiozłam w ekstra cenach.
Kurka narobiliście mi ochoty na targi...  😁
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
12 października 2009 17:18
szkoa tylko, ze kurs nie sprzyjajacy 🙄
A targi w Hamburgu kiedy są dokładnie?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
24 października 2009 17:44
up up!
kto się wybiera?
ja raczej na 90% jak coś to organizujemy wycieczkę więcej w ogłoszeniach 😉
Frania - dokładnie nie pamiętam kiedy Hamburg, ale jeślisię nie mylę to marzec.
Kto się wybiera w ten weekend??

ja jadę 🙂 w piątek Dramka, też się wybierasz ?
Si  😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się