Rezygnacja z moderowania

Livia   ...z innego świata
31 października 2018 12:17
Ponieważ mocno pochłaniają mnie teraz realne sprawy, i są tematy, którymi chcę i muszę się bardziej zająć, postanowiłam zrezygnować z moderowania forum.
Dodo i Faith zdecydują, czy będą moderować we dwie, czy też poszukają kogoś do pomocy.
Dzięki za te 2,5 roku - dużo mi ten czas pokazał.
Livia, dzięki za Twoją pracę. :kwiatek:
Livia, osobiście dziękuję Ci za każdy skrócony link! :kwiatek:
Livia, powodzenia w realnych sprawach 🙂 Dzięki za poświęcony na moderowanie czas 😉
Livia, dzięki za czas, który nam poświęciłaś :kwiatek:
Trzymaj się !!!!
Livia   ...z innego świata
02 listopada 2018 07:18
Dziękuję bardzo dziewczyny :kwiatek:
A kto teraz moderuje na towarzyskich? Kilka dni temu zgłaszałam reklamę w wątku mieszkaniowym, ale bez echa. A teraz widzę, że konto niejakiej Zośki wciąż rozsiewa spam...
A kto teraz moderuje na towarzyskich? Kilka dni temu zgłaszałam reklamę w wątku mieszkaniowym, ale bez echa. A teraz widzę, że konto niejakiej Zośki wciąż rozsiewa spam...


postaram sie intensywniej ogarniać
Moja aktualna praca polega na gapieniu się w monitor, nocami się nudzę bo nic się nie dzieje. Jeśli są braki to mogę czasem coś ogarnąć w robocie.
Moja aktualna praca polega na gapieniu się w monitor, nocami się nudzę bo nic się nie dzieje. Jeśli są braki to mogę czasem coś ogarnąć w robocie.


jeżeli tak, to w sumie powinien być OFICJALNY nabór....  🏇
Moderacja ma wolne? Od środy wieczór wisi wątek dubel. Zglaszałam dwa razy, wczoraj mod Dodofon byla długo na forum (wypowiadała się w różnych wątkach), dziś też, a wątek dubel jak był, tak jest. Innych modów nie wytykam, bo nie wiem, kto nim jest.

Jak sobie nie radzicie albo nie macie czasu czy chęci na moderowanie, dlaczego nie poprosicie o pomoc?
Moderacja ma wolne? Od środy wieczór wisi wątek dubel. Zglaszałam dwa razy, wczoraj mod Dodofon byla długo na forum (wypowiadała się w różnych wątkach), dziś też, a wątek dubel jak był, tak jest. Innych modów nie wytykam, bo nie wiem, kto nim jest.

Jak sobie nie radzicie albo nie macie czasu czy chęci na moderowanie, dlaczego nie poprosicie o pomoc?



już ogarnęłam

Moderacja = sama chodze po wątkach i sprawdzam, ale w większości usuwam/blokuję/ zamykam to co zgłoszone
Moderacji niestety nie ogarne przy tym trybie zycia jakie prowadze...

Szukajcie kogos nowego, bo dla mnie to jest niewykonalne choćbym bardzo chciała.
desire   Druhu nieoceniony...
11 marca 2019 17:25
Kogo mamy tutaj z tych bardziej aktywnych modów? sprawa delikatna i dość pilna.
vissenna   Turecki niewolnik
11 marca 2019 17:30
Dawaj na PW.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się