Cavaliada Tour 2018/2019

W zeszłym roku rzeczywiście była maniana, w tym jak na razie śmiga aż miło 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 listopada 2019 20:10
O w życiu nie zapłacę 20 zł za 2h transmisji mając w pamięci zeszłoroczną kaszanę...
Obraz śmiga, ale dźwięk  to jakas masakra. Dużo trzaskania  szczegolnie w studio.
Komentatorzy mars wenus- porażka.
vissenna   Turecki niewolnik
28 listopada 2019 20:29
O w życiu nie zapłacę 20 zł za 2h transmisji mając w pamięci zeszłoroczną kaszanę...


Tez nie mam zamiaru. Poki co moze i dziala, ale jak przyjdzie wystreamowac najwazniejsze konkursy to znowu liczba requestow moze "zaskoczyc" ŚK...  Juz wole oplacic stream z Olimpii, bo i pokazy na wyzszym poziomie i jakby ranga wieksza, wiec tu rozumiem liczenie sobie niemalej kasy...
Jak jest w tym roku w środku w halach pod względem temperatury? Nie wiem, czy pakować swetrzysko, czy koszulka z długim rękawem wystarczy. Jadę prosto z pracy jutro i wracam pociągiem w sobotę wieczorem, więc zależy mi na maksymalnie małej ilości zabranych rzeczy. W sobotę ma być między -1, a 3 stopnie w Poznaniu i zgłupiałam...
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
28 listopada 2019 21:03
Zazwyczaj cienki sweterek jest ok  😀
Właśnie nie mam cienkiego... mam opcję dość gruby, albo koszulka, spasłam się i nie wchodzę w większość ciuchów 😡
Gruby!! no chyba, że między stoiskami będziesz biegała, a oglądając konkursy robiła pajacyki  😜
Dzięki! Pajacyków i biegania nie planuje 😁
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
29 listopada 2019 09:08
My właśnie siedzimy w rozpiętych bluzach i ciepło jeszcze
Jak dla mnie gorąco, koszulka, czasami zarzucam rozpiętą bluzę i jest bajka
Będę w niedzielę! Pierwszy raz od siedmiu lat! javascript:void(0);javascript:void(0);
Dziewczyny, zechciałaby mi któraś kupić coś na cavaliadzie?  jeśli tak zapraszam na pv
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
30 listopada 2019 07:01
Ja ma kilka pytań do stałych bywalców: mamy bilety na dziś i jutro na arenę A, czy musimy ekstra dokupić bilety tez na arenę B, warto? Czy w ramach biletu sport wejdziemy na hale wystawców?
Czy na wejście długo się czeka? I jak jest z miejscami, są wyznaczone na bilecie czy kto pierwszy ten lepszy?
Ja ma kilka pytań do stałych bywalców: mamy bilety na dziś i jutro na arenę A, czy musimy ekstra dokupić bilety tez na arenę B, warto? Czy w ramach biletu sport wejdziemy na hale wystawców?
Czy na wejście długo się czeka? I jak jest z miejscami, są wyznaczone na bilecie czy kto pierwszy ten lepszy?


W ramach biletu sport masz wejście na również na targi oraz arenę B.
Na bramkach nie czeka się zazwyczaj w ogóle, bardzo płynnie idzie.
Miejsca nie numerowane ale zazwyczaj bez szaleństwa zajmowania 2h wcześniej idzie usiąść gdzieś z dobrym widokiem.
Nigdy nie miałam problemu z miejscem na arenie A 🙂

Gruby sweter się jednak przydaje póki co 🤣 Dzięki!
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
30 listopada 2019 09:25
Dzięki za odpowiedzi
Ma ktoś problemy z zacinaniem się transmisji ppv cavaliady? Mi się tnie zarówno na internecie domowym jak i lte z telefonu. Nigdy nie mam takich problemów bo raczej mam dobry internet. Nie wiem czy pisać do nich że nie dość że zrobili wyższa cenę to nie da się tego oglądać czy odpuścić bo tylko u mnie występuje taki problem?
arlyn ja wczoraj sobie kupiłam dostęp i bardzo tego żałuje bo zacinało się co chwila a też mam raczej dobry internet...nigdy więcej.
vissenna   Turecki niewolnik
30 listopada 2019 16:36
Uff, czyli jak sadzilam. Czlowiek placi niemalo a oni jak zwykle...
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
30 listopada 2019 18:09
Ja wczoraj oglądałam i było ok. Tylko oni jak doczytałam polecają przeglądarkę CHROME i w takiej oglądałam.
Constantia, w piątek mało ludzi oglądało, a sobota i niedziela pewnie się zacina, bo więcej widzów
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
01 grudnia 2019 18:20
Teraz transmisja Grant Prix w TVP Sport
Czy da się gdzieś obejrzeć transmisję cavaliady po fakcie?
Tak. W tvp sport. Dziś, jutro i pojutrze będą retransmisje.
Pewnie też na stronie Świata koni się pojawią za jakiś czas
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
06 grudnia 2019 21:17
Widzial ktoś retransmisje Venus-Mars?
Czy ktos z dostawców wybierających sie do Lublina ma te konkretne ostrogi proste 30 mm? https://www.horseway.pl/waldhausen-ostrogi-extension-rozne-rodzaje
Będę wdzięczna za kontakt na priv
Czy ktoś z Was kupował bilety na Cavaliade przez empik?
Kupilam bilety do Krakowa ale jest dziwnie.
Bo o ile na innych stronach jets 99 zl za trybune gorna i 139 za trybune dolna, to na empiku bylo za 129zl ale bez oznaczenia trybuny, tylko ze pula 3.
I nie wiem czy dobre bilety kupilam i na jaka trybune 😀
Kupowałam co prawda nie przez Empik, i do drugiego lutego bilety na trybunę dolną były po 129zł z tzw puli 3, teraz są już po 139zł z puli 4.
Czy będą w tv gdzieś relacje ? Jeśli tak to kiedy i gdzie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się