Cavaliada Tour 2018/2019

Chyba jeszcze nie ma wątku :-) albo nie znalazłem .
Kto się wybiera ?
Wybieram się, tylko szkoda że akurat w najciekawszym punkcie - wkkw bede w pracy  😕
Małżu będzie na pewno, w tym roku po raz pierwszy w roli zawodnika - luzaka Bartka Kwiatka w zaprzęgu czterokonnym.

Liczymy na re-voltowe kciuki 😉

Ja jeszcze nie wiem czy uda mi się być - czy będzie komu nasze konie ogarnąć w tym czasie.
Gillian   four letter word
09 listopada 2018 08:41
Ja będę,  duża runda 1*  🏇
Ja na pewno będę, standardowo na jeden dzień. Tylko mam problem z wyborem, na który jechać. 👀 Standardowo jeździłam na GP, ale może w tym roku coś zmienić...? Nie wiem jeszcze.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
09 listopada 2018 11:09
Plany są, ale zobaczymy jak będzie.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
09 listopada 2018 11:12
Będę w Warszawie 😀
Ja bede w Poznaniu :-)
Kraków 😅
Jak jak zwykle bojkotuję  😜 😁
Jak obejrzeć , nie mając nc+.
Jest jakaś możliwość obejrzenia w  internecie na żywo?
siwa300 na player.pl są transmisje live kanałów nc+ 🙂
Poznań, ale piątek, bo zgapiłam się z biletami na sobotę. I nawet spoko, ale chciałam być na zaprzęgach 🙁
Ja będę w Krakowie, ale raczej tylko w niedzielę :-) wiadomo już, jaki jest program i jakie będą stoiska?
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
11 listopada 2018 11:41
A jakaś dobra duszyczka ma może na sprzedaż 2 bilety (sobota-niedziela)?  :kwiatek:
Ja standardowo w Poznaniu, od czwartku do soboty 😀
A może ktoś chce się pozbyć dwóch biletów na Poznań na sobotę lub niedzielę  :kwiatek:
Latissimus, na niedziele są jeszcze normalnie w sprzedaży 🙂
Kochane potrzebuje dwa całodzienne na sobotę do Poznania  🙇 🙇
no ja oczywiście będe :-) w Poznaniu i Krakowie pewnie tez
Czy ktoś się orientuje, czy z biletami na sesje popołudniowe można wejść na teren Cavaliady o równej 16 czy o 16 można wejść na arenę główną, a np 15:40 wejść do MTP? Pierwszy raz nie mam karnetu i nie mam pojęcia, jak to działa 🤔 Bo chyba przemieszczanie się między pawilonami a arenami jest dozwolone dowolną ilość razy?
darolga   L'amore è cieco
23 listopada 2018 10:08
Ja standardowo będę ze stoiskiem na każdej z Cavaliad, zapraszam wszystkich serdecznie - niekoniecznie na zakupy, po prostu na pogaduchy, ciacho, kawę i te klimaty 😉
My jedziemy pierwszy raz. 🙂 Razem z 5 przyjaciół załapaliśmy końskiego bakcyla dopiero od kwietnia tego roku więc wszystko jeszcze jedna nas nowe, również Cavaliada.🙂 Choć oczywiście nie sama idea targów, bo dużą grupą od lat włóczymy się po konwentach fantastyki (Pyrkon <3). Jesteśmy z południa i pojedziemy do Krakowa żeby zobaczyć jak to wygląda, ale mam nadzieję, że w przyszłym roku uda się dostać do Poznania, bo podobno tam zawsze Cavaliada jest największa?
Macie jakieś rady dla cavaliadowych nowicjuszy? 😉
UnicornWitch, - porównując Poznań i Warszawę to Poznań wypada korzystniej pod względem targów. Ciekawa jestem Krakowa, jak wypadnie, może się wybiorę 🙂 Moja rada to mieć coś swojego do jedzenia, bo o ile w Warszawie można było wyjść i np. odebrać kfc zamaskowane 😁 tak w Poznaniu nie można, a gastro na targach jest tragiczne, w dodatku w kosmicznych cenach.


Ktoś wie może czy są szans na powrót Kołobrzegu lub innego letniego miejsca? Było przepięknie i z chęcią bym pojechała raz jeszcze.
Gillian   four letter word
23 listopada 2018 17:46
Niestety raczej nie 🙁
Jak by była jeszcze raz na plaży to zrobiłabym wszystko żeby tam wystartować dla tych zdjęć  😜
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
23 listopada 2018 18:51
Ja się wybieram do Poznania w niedzielę. Na pozostałe jeszcze nie wiem.
Ja jak zwykle będę focić przed 4 dni  😜
Darolga wpadnę  😎
Wielka szkoda, że koncepcja letniej Cavaliady upadła, musi nam halowa wystarczyć.

Ja będę towarzysko w Poznaniu w sobotę i niedzielę. 😉
darolga   L'amore è cieco
24 listopada 2018 20:33
baffinka - can't wait  😎 😎 😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się