Końska Rewia Mody XIII (2019)

O dziękuję za podpowiedzi- jakie ładne te szmaty. I fair play jaki fajny!
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
27 marca 2019 19:13
Właśnie, jak te Hexagony z Fair Playa się sprawują? Ma ktoś?
Wyglądają zacnie i stypkowo <3 ale moje wspomnienia z ichnymi szmatkami to marszczące się po praniu lamówki, sprany kolor i zmechacony materiał...  🙄
wątek zamknięty
dobry wieczór.

szukam jakiegoś wytrzymałego bordowego kompletu (czaprak + owijki + derka). ma ktoś coś do polecenia?  🙂
wątek zamknięty
Moon, jest lepiej niż kiedyś, jakościowo porownalabym raczej do eskadrona niż yorka ;-)
Skye, Spooks? Mają taki piekny burgundowy kolor w kolekcji 😍
[Img]https://scontent.cdninstagram.com/vp/4aa923b3a980392ab48b40ee8d6c39f7/5D26522B/t51.2885-15/e35/s480x480/52386854_2352322518390061_7044192108058965653_n.jpg?_nc_ht=instagram.frix2-1.fna.fbcdn.net[/img]
wątek zamknięty
O, może spooksa dokupię jeszcze, uwielbiam bordo 🙂

wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
28 marca 2019 07:49
dobry wieczór.

szukam jakiegoś wytrzymałego bordowego kompletu (czaprak + owijki + derka). ma ktoś coś do polecenia?  🙂

Fix Design, Ps of Sweden, pewnie w Caball też się coś znajdzie 🙂
wątek zamknięty
anai, ale rewelacyjny zestaw!
wątek zamknięty
anai, - ja już się zachwycałam, ale powtórzę - obłęd w ciapki, po prostu nieziemski zestaw 😍

Szukam białych, jak najbardziej futrzatych kaloszków dostępnych w krótszym czasie niż miesiąc 🤣 Fajnie, jakby nie umarły po 3 jazdach. Rozmiar xl lub xxl. Ktoś coś? 🙂
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
31 marca 2019 13:49
Szukam białych, jak najbardziej futrzatych kaloszków dostępnych w krótszym czasie niż miesiąc 🤣 Fajnie, jakby nie umarły po 3 jazdach. Rozmiar xl lub xxl. Ktoś coś? 🙂

klik
wątek zamknięty
Pierwszy raz w życiu mam derkę pasującą do czapraka... Będziemy się "lansować" folkowo  😁 Dera również z PH

wątek zamknięty
Szukam białych, jak najbardziej futrzatych kaloszków dostępnych w krótszym czasie niż miesiąc 🤣 Fajnie, jakby nie umarły po 3 jazdach. Rozmiar xl lub xxl. Ktoś coś? 🙂


na ogłoszeniach wiszą xfull białe z futrem PE

wątek zamknięty
lusia722, - niestety mustangi mają paskudny, czarny rzep, który mi psuje wizję 🙁
any, - dzięki, już zerkam 🙂 Choć wolałabym jednak sklep.
harja, - Wow, jaki dorosły Boczuś! 😀 Ślicznie mu w granacie, piękny, nasycony kolor 🙂
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
01 kwietnia 2019 07:30
keirashara Eskadron, Kentucky, Busse, Anky, Busse 2 model, Eskadron 2 model, BR, Waldhausen to tak na szybko

Swoją drogą mustangi rzep mają chyba biały, tylko lamówkę dolną czarną.
wątek zamknięty
harja, niestety tej folkowej lamówki nie widać 🙁
wątek zamknięty
lusia722, - no właśnie nie, mają paskudnie czarny, bo już je oglądałam :/ Z wymienionych od ręki są tylko anky, Kentucky i pierwsze eskadrony, reszta właśnie 2-3 tygodnie, ale dzięki, bo coś wybiorę 😀
wątek zamknięty
keirashara, dziękujemy :kwiatek:
Burza,  tu może  nieco lepiej 🙂

wątek zamknięty
czy nauszniki Eskadrona full będą dobre na arabka o głowie większej niż przeciętny arabek  👀
wątek zamknięty
dairoxroxi ja kiedyś mierzyłam pożyczone od koleżanki i nie było źle (skróciłabym uszy delikatnie)  😉 na cavaliadzie miałam w łapce poniacze i na moje oko byłyby za małe na moją- głowa raczej cob niż pony, chociaż najlepsze ogłowia wychodzą mi z połączenia elementów pony i cob  😂
My z problemu nausznikowego wybrnęłyśmy tak, że zamawiamy na wymiar i pod kolor od dziewczyny, która robi prawdziwe cudeńka, polecam ElaArt  :kwiatek:
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
02 kwietnia 2019 20:39
Szukam fajnego różowego czapraka DL 😀 może być nowy, może być używany
Coś dobrej jakości i najlepiej żeby nie był to neonowy róż, tylko coś w miarę stonowanego 😉
wątek zamknięty
Dziewczyny a ja mam zagwozdkę czy oprócz iceblue z 2014 (orzechowa/nugatowa tak jakby lamówka) był jeszcze w kolekcjach inny iceblue? Bo kojarzę ice, jade itd
Ale widzę kolejne ogłoszenie zatytułowane "iceblue" a lamówka to kolor czerwony/różowy i zgłupiałam totalnie  🤔  😵
wątek zamknięty
rudaska był Ice 2013


Iceblue 2014 tak jak piszesz


iceblue 2016 z NG a dalej to nie wiem  😁

wątek zamknięty
Dziękuję 😀 teraz już wszystko rozumiem
wątek zamknięty
Pati2012 Jarpol miał na wyprzedażach na fb wystawiony pad dl różowy, w bardzo dobrej cenie  😉 dla mnie kolor bomba, ale nie wiem, czy nie będzie dla Ciebie za bardzo rażący  😎
wątek zamknięty
harja, dzięki. Wasz folkowy też świetny, dużo bardziej podoba mi się taka lamówka niż cały czaprak. Jest elegancko, ale z charakterem.
keirashara, dzięki!

Mam taką fotkę z eskadronem seapine :

wątek zamknięty
Posiada ktoś ten nowy brąz z kolekcji Anky? I może jeszcze na karym koniu?
Zobaczyłam zdjecia na instagramie i nie daje mi ten zestaw spokoju  🤔wirek:
wątek zamknięty
anai, przepraszam za off top ale czy to strzemiona winderen? i jaka podkładka?
wątek zamknięty
vanille, strzemiona winderen (polecam), podkładka akton w pokrowcu, też polecam. 😉
wątek zamknięty
anai, pozwolę sobie napisać krótka pw żeby tu nie zaśmiecać. A czaprak piękny, jak dla mnie faworyt wśród kolorów jeśli idzie o ta kolekcje
wątek zamknięty
Zdjęcie słabej jakości, bo koń ciągle za mną chodził, ale muszę się pochwalić najnowszym kompletem.
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
05 kwietnia 2019 21:21
Orientuje się ktoś czy ten czaprak występuje w wersji vs?  :kwiatek:

https://images.app.goo.gl/E4pE5pdeETkfb3aJ9
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.