Końska Rewia Mody XIII (2019)

Robaczek o ile pamiętam, to mają rozmiary p1, p2 czyli powinny pasować na shetty 🙂
Aca w Eskadronie Oxfordnavy Mesh, na zdjęciach trochę kupa, na żywo - szał. On jest cały granatowy ze złotem  😍

na moim kompie na zdjęciu ma właśnie przepiękny zgniłozielono-złoty kolor  😍 idealny do gniadych - i nie inaczej w tym wypadku  😍
szachowa widziałam już, ale strasznie mi się nie podoba  😜 może ewentualnie ten fiolecik  👀

Nirv ten kolor schocke też mi się mega podobał!  😍
charlieeee, ja zakochałam się w Schocke, ten cieemny granat, zielony i brązik sztos! Cała kolekcja mega piękna 💘
Nirv ta im się naprawdę udała  😍 poprzednia nie zrobiła szału  😜
A stroiła któraś kuca 100cm w klebie? Nic ciekawego nie widzę.
Widział nowa kolekcje eskadron Young Star... Chmurki. Tecze.... Na fb na profilu matchy....
Nowe czapraki charity Shine od Spooks ze śliskim, błyszczącym materiałem  💘 no i wiadomo dochód na zwierzaki  👍
dairoxroxi gdzie można kupić te czapraki? bo na stronie spooksa nie znalałam
Te Spooksy były tylko 3 grudnia dostępne. 
Spooksy świetne, podoba mi się ich pomysł tymi czaprakami charity, szkoda tylko, że są tak bardzo trudne do kupienia.

Wrzucam zbliżenie na rosewood mesh glitter :

Pogoda na razie nie sprzyja robieniu zdjęć, więc nie mam innego ujęcia. (i strasznie żałuję, że tych derek jersay faux fur nie ma nigdzie w XXL, już nawet XL bym wzięła gdyby była 😉)
Dokładnie, były w ofercie przez jeden dzień. Niestety, zawsze tak robią co najdziwniejsze z jednego rodzaju artykułu można mieć w koszyku tylko dwie sztuki, niezależnie od kolory. Był jeszcze piękny róż i bordo ale mogłam tylko dwa kupić w jednym zamówieniu 🙁
Pojawiają się ogólnie z dwa razu w roku jakoś w ofercie i na zawodach w Niemczech. Polecam zapisać się do ich newslettera
Teraz chyba są w Halle na Pferd&Jag.
Nirv, nie poznałam Pamira w szwedzie 🙂
Widziałyscie gdzieś derki do jazdy z heritage, te akrylowe ze sznurem złotym ?
Burza, szwed jak szwed - ale ogarnij - jego pociapany ryjek i jasne podszycie 😀 zawsze miał czarno-czarne, a to było na promce i zaszalałam 😁 bałam się, że za dużo na ryjku będzie się działo, a całkiem dobrze to wygląda 😍
Nirv, nie mówię że nieładnie, tylko szok bo całe życie hanowera widziałam u niego 😀
anai ja widziałam na niemieckim ebayu. Granatową 145cm
anil22, dzięki, chyba właśnie z ebaya wezmę, bo u nas nigdzie jej nie widzę 😉
Słuchajcie, szukam zdjęć i szukam i nie mogę na nic wpaść. Zastanawiam się jak będą wyglądały długie nauszniki na mocno malowanej dużej głowie.
Klami, takie znalazłam:

I ze strony jarpolu:
Super wyglądają  🙂
Nasz rosewood w słoneczku:
Nasz rosewood w słoneczku:

Jaaaak pięknie! Koń totalnie w moim typie 😍 Nie żałuję, że jednak się złamałam i zamówiłam tego rosewooda 😵 😀
Poniosło mnie kompletnie z tą kolekcją, mam coś z każdego koloru... Źle na mnie działają promocje 😀 🤬
Piękny  😍 już się nie mogę swojego doczekać.
Na moim ebayu derki rosewood kosztują już 200euro jako lolekcjonerskie 🙄
Dziękuje za miłe słowa. Dla mnie ten zestaw to absolutny hit!
Czy  będzie ktoś zamawiałam z  ebaya coś  z tej kolekcji? potrzebuje nauszniki.
Donia Aleksandra pięknie! właśnie probuje sobie wytłumaczyć, że nie potrzebuję kolejnego kompletu  👀 👀 👀

Precelek będzie jakiś ciąg dalszy? bo ja czekam!  😉 😉 😉
Ja dzisiaj wspomniałam mężowi,że  mam same stare ciuchy. I nie mam w co się ubrać. 
A on, że sobie taki ładny ostatnio komplet różowy kupiłam. Eskadron czy jakoś tak 😂
Mi sie zzalenie podoba jeszcze granat z Heritage
anai, o, dzięki.  😉
dairoxroxi, - zapisałam się prze Ciebie 🤣 Piękna jest ta seria!
Donia Aleksandra, - pięknie! Idealny kolor do maści 💘
Nirv, - schocke miodzio 😀
charlieeee, - w poprzedniej mieli super ciuchy, szare bryczesy i kurtka merlot z szarym futrem totalny sztos! Ale fakt, lepsza końska w tym roku 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się