Końska Rewia Mody XIII (2019)

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
22 lutego 2019 16:11
Jakie kolory ma w lamówce ten "blank"? Nie widzę nigdzie zdjecia w zbliżeniu. Taki lekko żółty by mi na blondasa pasował.
wątek zamknięty
Ja muszę na żywo zobaczyć.  Nie przepadam za rażącymi kolorami. Z Anky fajny niebieski kolor, ale czy potrzebny nam kolejny
wątek zamknięty
Czy ktoś mnie poratuje zdjęciami ochraniaczy ESKADRON Platinum Pure Ochraniacze FauxFur (wiosna/lato 2019)?  Na stronach sa tylko od strony rzepow..a ja bym chciała wiedzieć jak wyglądają z drugiej strony..czy tam są kropeczki, dziurki czy jakieś błyszczące elementy. Ktoś ma? Nie mam kiedy podjechać do sklepu zobaczyć na żywo  🙁
wątek zamknięty
Mignęło mi info na fb, że na Cavaliadzie będzie premiera, a potem kolekcja trafi do sklepów

Jest już częściowo w Koniku: https://konik.com.pl/eskadron-classic-sports-wiosna-lato-2019

Szkoda, że wszystkie inne kroje oprócz cottona są takie udziwnione. Albo błyszczące, albo mają wielkie pikowanie/nadruk, albo materiał jak puchówka z marketu. Kiedyś sobie obiecałam, że nie będę już kupować cottonów, ale patrząc na te czapraki... no nie ma wyboru 🤣
wątek zamknięty
Dla mnie seapine to szał, a reszta nijaka. Chociaż zależy na jakim zdjęciu i jaki krój. Cotton fatalny, ale glossy emblem lub velvet to dla mnie strzał w dziesiątkę. Big square glossy też fajny, ale przez jasną lamówkę tylko na ciemnych koniach go widzę  😕
Na tym zdjęciu kolor wygląda cudnie, a na innych takich katalogowych jest nijaki.. No cóż pozostaje zobaczyć na żywo  😜
wątek zamknięty
Przepraszam, że tak się wetnę w Eskadrony, ale muszę się pochwalić! 😉 Po ostatnim czapraku od PH wymyśliłam sobie taki, gdzie będzie nietypowy element, który uwielbiam - w końcu moje korzenie  😁 I wyczarowali mi czaprak z kaszubską lamówką  😍
Mam już go w łapkach więc od razu zrobiłam fotki:


Jest to taki piękny, lekko połyskujący granat - przepadłam  😀

wątek zamknięty
harja, - czad! Boczuś to urodzony model, taki młody i już pięknie pozuje 💘 Mój w ciągu 16 lat nie opanował tej sztuki 😁
wątek zamknięty
Miskaa, zgadzam się ten kolorek to cudo!  😍 Myślicie, że na gniadą księżniczkę będzie pasować? 🙂

harja, ale śliczny koń!  😍 A czapraczek cudo, bardzo lubię takie personalizowane wstawki, świetnie wyszło.  🙂
wątek zamknięty
harja, na moim ekranie wściekły fiolet 🙂
wątek zamknięty
keirashara, dziękuję! Uczy się od małego, więc chyba coś tam w głowie zostaje, chociaż czasem robi miny jak Twój 😁
UnicornWitch, dziękujemy za opinię :kwiatek: ja też uwielbiam takie akcenty, dodane coś od siebie 😉
Burza, kurczę, nie wiem dlaczego. U mnie jest granatowy. Z ciekawości zapytałam o to też kilka osób i u nich jest taki, jak u mnie 🙂
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
25 lutego 2019 19:33
harja  mój 13 letni monitor i moja wada wzroku widzą atramentowy granat i grubego grubaska 😀
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
25 lutego 2019 20:34
Burza, skalibruj monitor. 🙂

harja, granat, super ta lamówka!
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
26 lutego 2019 22:57
Zamowilam w końcu polarówkę, bo już mi tylko jedna została (kucyk nie szanuje).
Zobaczymy co to będzie  😍
wątek zamknięty
Ja wrócę do Eskadronów, jak będę na Cavaliadzie to zrobię zdjęcia i zobaczymy jak te kolory na żywo wyglądają. 🙂 Obiecałam mojej księżniczce, że jak się będzie zachowywać dobrze to kupię jej ten zielony komplecik i wczoraj koń chodził jak marzenie więc chyba też jej się spodobał. 😉
Btw. jak wypadają nauszniki z Eskadrona rozmiarowo, boje się, że full będą za duże a cob za małe, księżniczka nosi kantarek cob, który w większości jest taki dobry ale trochę mniejszy byłby za mały.
wątek zamknięty
Nauszniki Full są spore,  wydaję mi sie że cob będzie lepszy. Tylko ja sie zastanawiam czy jest w ogóle rozmiar cob w calssic sports.
wątek zamknięty
anil22, ok, to zobaczę co będą mieli. 🙂 I pomierzę ją to może mi coś więcej mi się rozjaśni.

Z innej beczki pojawiła się nowa kolekcja Lauri Galleri, bardzo mi się ten design tej marki w poprzednich kolekcjach podobał, a tutaj jest tak trochę za spokojnie, ten błękit niezły i ten wzór na czapraku też spoko, ale ogólnie chyba bez szału...


wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
27 lutego 2019 13:11
Ej no! Bardzo fajne, spokojne ciuchy. W mój gust.
I brawa za modelki - da się uwierzyć, że to kolekcja dla ludzi a nie patyków  😉
Podoba mi się ten pad w motyw puślisk  😍

Ja bardzo lubię ciuchy LG, super jakość. Mam od nich puchowy płaszcz zimowy już 4-5 lat i nadal wygląda super!
wątek zamknięty
vissenna, ja też właśnie lubię ich wzornictwo i dlatego chciałam coś kupić dla siebie i konia od nich, ale te spokojne kolorki za spokojne dla mnie. 🙂 Choć nie mówię, że brzydkie, ten błękitny zestaw z puśliskami bardzo fajny i na gniade pasowałby. 🙂 A skoro mówisz, że porządna jakość może poszukam czegoś w starszych kolekcjach (może coś na promocji będzie  :lol🙂
wątek zamknięty
Mi też się podoba ta linia, ogólnie lubię HKM a LG ma zawsze takie stonowane i klasyczne szmatki. Lubię ich połączenia kolorów choć akurat ta kolekcja mnie jakoś nie powala, w przeszłości mieli bardziej udane.
wątek zamknięty
Zmierzyłam zwierza i między uszami jest 13 cm, a długość ucha po zewnętrznej stronie to 18 cm, jaki to rozmiar nauszników? Albo czy jest jakieś miejsce gdzie można wpisać takie wymiary i wyskakuje jaki to rozmiar u najpopularniejszych marek?
wątek zamknięty
Odebrałam dziś czaprak Coral. Jest piękny. Na koniu fot brak, bo miałam trening i się spieszyłam, a koń nie chciał pozować 😉




Śliczny wiosenny kolor, jak to glossy lekki kameleon. Inaczej wygląda w cieniu, inny odcień w słońcu.
Czekam jeszcze na seapine Velvet. Wersja granatowa Velvet ma inną lamowkę niż na zdjęciach sklepowych.
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
28 lutego 2019 16:22
anai WOW!  😲

Kojarzy mi się z ANKY alt rosa, który kiedyś taki szał zrobił. PIĘKNY!!!
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
28 lutego 2019 16:32
anai WOW!  😲

Ktoś kilka postów temu napisał, że ten kolor nie pasuje ciemnym maściom. Co za bzdura!  🤔wirek:

Poza tym koral to jeden z kolorów, które mają być w trendach w tym sezonie. 🙂
wątek zamknięty
Pięknie wygląda!!
wątek zamknięty
No nie wiem, nie wiem... Na karego konia... Czy nie będzie odpustowo.
wątek zamknięty
Jak dla mnie jest cudny. Jutro chyba jeszcze po Kantar podjadę 😉
wątek zamknięty
A mnie zastanawia czy kantar w tym kolorze coral by na kasztana pasował  🤔 bo ciągle się biję z myślami
wątek zamknięty
anai biorę na karego  😍
wątek zamknięty
Ja jeszcze Kantar dokupiłam coral... Tylko muszę na xfull wymienić bo nie mogłam w fullu zapiąć podgardla
wątek zamknięty
Kto zaoszczędził na nowym Eskadronie to zbankrutuje jak ja przy nowym Kramerze. 😁
Co za zieleń  😲 i brąz i bordo,róż, granat.
Ja jestem zgubiona 😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.