zima 2009/2010 meldunki

Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
30 grudnia 2009 22:27
U mnie od rana cały czas sypie a temp. 0 do -1 więc jest bielutko  😅 tylko na drogach ślisko :/
I u mnie pada od rana przy lekko ujemnej temperaturze .

Już przedwczoraj było biało , a teraz cały świat szaro-biały  😀
Ulice nieodśnieżone , bo nie nadążają , samochodem jeździ się ciężko, ale konno powinno być wreszcie super , bo  powinno przykryć grudę 😅
jeeee !! u nas pełno śniegu 🙂  😅
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
01 stycznia 2010 03:17
Szczecin: około -3, sniegu totalnie brak.
60 km od warszawy sypie od paru godzin 😀
Zaczęło sypać po północy, sypie nadal. Okropność. Aczkolwiek pięknie jest.
Milicz: jeszcze nie patrzyłam na termometr, ale jest strasznie (!) dużo śniegu!
Nowy Rok na moim osiedlu w Dublinie, na "Zielonej" Wyspie  💃




na śląsku zaczęło odrobinę prószyć i (według prognoz) jest nadzieja na śnieg! dużą ilość prawdziwego śniegu! 😅
teraz temp. ok 0.
W Gliwicach biało, -2 stopnie.
Evesham, UK: ok. 2 stopni na plusie, zielono, słonecznie, bez wiatru.
Boję się jutrzejszego powrotu do Polski, bo ja straszny zmarźlak jestem :/
Averis   Czarny charakter
02 stycznia 2010 16:59
Warszawa- śnieżnie bajecznie 😉 I nawet nie jest tak mroźno, na Żoliborzu -3 stopnie.
na Ursynowie również -3. Drogi (te boczne) w podwarszawskich miejscowościach białe i śliskie.
Bydgoszcz -3 stopnie. Śniegu pełno. U mnie drogi bardzo śliskie. I niestety w wielu miejscach pod sniegiem jest gruba warstwa lodu.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
02 stycznia 2010 17:11
Na pomorzu delikatnie prószy i zakładam, że jest mróz 😉
Ciekawa jestem jak wygląda Olsztyn...
Niemcy - Dolna Saksonia - -7°C i pada, pada snieg.  Slisko na drogach, ale pieknie bialo jest.  😜
Gdynia: -2,5 i bialo
dempsey   fiat voluntas Tua
02 stycznia 2010 19:21
i-de-al-ne warunki na kulig/skiring  🏇

jutro sprobujemy chyba
nas całkiem zasypało- właśnie odśnieżyłam podjazd- a mały to on nie jest  🙄 codziennie 'dopaduje' średnio 25cm śniegu! już nie ma gdzie wurzucać tego odśnieżonego śniegu..
odśnieżam rano, odśnieżam po południo, odśnieżam wieczorem- masakra..  😲
ale teraz spadł taki piękny leciutki puch 😉
ale fakt, na kulig pogoda idealna

kilka komórkowych fotek:
1/3 podjazdu który odśnieżamy średnio 3x dziennie  😵
[img]http://i54.photobucket.com/albums/g114/Natka_2006/20100102084.jpg?t=1262467064[/img]
i piesek ze spaceku (tu z miejsaca gdzie było mniej śniegu, bo w niektórych miejscach to nosem rył i tylko ogonek wystawał  :hihi🙂:
[img]http://i54.photobucket.com/albums/g114/Natka_2006/20100102078.jpg?t=1262467138[/img]
Śląsk (a konkretnie okolice Katowic)- już bardzo biało i ciągle pada, -2. Bardzo mnie to cieszy 💃 Ale na drogach cholernie ślisko, autobusy jeżdżą jak chcą (to akurat normalka 😉), loty opóźnione... Ahh, zima!
-10 i w ch... śniegu
u nas -12,4 bylo rano
Zaraz zrobię i prześlę Wam zdjęcia z mojej oddalonej od zgiełku Warszawskiego dziczy. Śnieg po kolana ^^.
m.indira   508... kucyków
03 stycznia 2010 14:37
-3 i sypie , ale w sumie to nie wiadomo co , bo śniegiem to nazwać nijak , taka manna ... ogólnie od 10 do 20 centów śniegu , zalezy gdzie kto stanie nogą ... dodam tylko że to wschodnie podkarpacie ...
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
03 stycznia 2010 15:54
U mnie cały czas koło 0, wczoraj cały dzień sypał śnieg, więc jest go dosyć dużo 🙂
Uwielbiam taką zimę, szczególnie, że na mojej ulicy jest bielusieńko, bo nie jeżdża piaskarki, nie to co w centrum miasta - błocko na drogach i chodnikach :/
-17 i wciąż spada - śniegu rzecz jasna nie ubyło, pies w domu (jak spada poniżej - 15 to już łapki bolą z zimna)
Gillian   four letter word
03 stycznia 2010 17:29
kurde, dajcie trochę śniegu! ja chętnie przyjmę! bo u mnie cos slabo...
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 stycznia 2010 17:38
W Łodzi biało i sypie od 2 dni :/
- 19 koszmarkowo znow sie robi...
W Krakowie -7 teraz w nocy ma spaść do -10. Sypie z przerwami od dwóch dni.
Konie szaleją na padokach, urządzają sobie wyścigi, robią orzełki w śniegu 🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się