zima 2009/2010 meldunki

Załamałam się, 0 stopni juz mieliśmy a na środe zapowiadają nam śnieg
gdzie ja mieszkam 😵
u mnie 6 stopni, pogoda dołująca, od jutra też zapowiadają ochłodzenie.
Załamałam się, 0 stopni juz mieliśmy a na środe zapowiadają nam śnieg
gdzie ja mieszkam 😵

Gdzie Ty mieszkasz?  👀
sznurka, nie mów !! śnieg już ?! ja nie wracam do białegostoku ;/
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
11 października 2009 17:56
sznurka tez niesety widzialam ta prognoze  🙄 tegoroczna jesien strasznie nieoczekiwanie przyszla! pamietam, ze z dnia na na dzien zmienilam krotki rekawek na polar z kurtka  😲
U nas nie ma mrozów, ale pada... cały czas 🙄
pony   inspired by pony
11 października 2009 17:59
ja z niecierpliwością czekam na śnieg🙂 albo pełnia lata albo zimy- tego co dzieje sie teraz czyli tej paćki nie lubię bardzo! A jak będzie śnieg to i nartki będą 🙂
sznurka tez niesety widzialam ta prognoze  🙄 tegoroczna jesien strasznie nieoczekiwanie przyszla! pamietam, ze z dnia na na dzien zmienilam krotki rekawek na polar z kurtka  😲
w piątek chyba było 26 stopni i burza a w sobotę rano 0
chory klimat
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
11 października 2009 18:11
Od czwartku na Mazurach zapowiadają śnieg z deszczem. Temperatura w nocy narazie 4.
Na połowę tygodnia to chyba w całej Polsce zapowiadają śnieg z deszczem...
az takie skoki temperatury u was byly?? niezle.. ciagle slysze ze jesien tak szybko przyszla, a u mnie stopniowo i pomalu 🙂 i niech sobie ta jesien bedzie, tylko czasu na spanie mi brak a snu jesienia potrzebuje duzo duzo wiecej niz kiedykolwiek..
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
11 października 2009 18:30
Bardzo lubię zimę, ale takie akcje przed połową października to chyba jednak przegięcie 😵
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 października 2009 19:29
Pauli, I tak najgorsze są świąteczne dekoracje półtora miesiąca przed świętami 🤔wirek:
Na razie jeszcze będą znicze, a zaraz po 1 listopada prezenty 😵
Moon   #kulistyzajebisty
11 października 2009 19:57
Połtora miesiąca? Ja obstawiam, że już za tydzień w tesco będą bombki ;-)

Na pomorzu strrrasznie... Zimno, pada, wieje. I od środy śnieg z deszczem zapowiadają... ja nie chceeee... 🙁
ovca   Per aspera donikąd
11 października 2009 19:59
we Wrocławiu na przemian pada i wieje, o temperaturach nie wspominając...


wiecie, co jest dla mnie najskuteczniejszym wyznacznikiem nieuchronnie zbliżającej się zimy?

tego, że zawsze jak się budzę, jest ciemno, a za oknem słyszę....kraaaaaaaaaa, kraaaaaaaaaa,kraaaaaaa.... 👿
Moon, ze co ?? Snieg z deszczem ?? Chyba oszaleli ...
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
11 października 2009 20:03
Pauli, I tak najgorsze są świąteczne dekoracje półtora miesiąca przed świętami 🤔wirek:

Całkiem o tym zapomniałam 😂
Moon   #kulistyzajebisty
11 października 2009 20:06
W sobotę, jeżdżę, patrzę w niebo,a tam klucz ptaków odlatuje i tak mi się smutno zrobiło, bo chętnie bym z nimi poleciała... 🙄 😂
I akurat naprzeciw kłusuje kumpela: Coo, ptaki spier**** to i nam się ewakuować...? Dajemyy!

I nie znoszę takich dni jak dziś. Spałam za długo, wstałam ze strasznym bólem głowy, na niczym się nie mogłam skupić, dogadać z ludźmi, w dodatku chyba mnie jakaś chandra łapie... 👿 Ja nie chce takiej jesieni! 🙁

Klami, niestety, chociaż mam nadzieję, że akurat tu ich prognozy się nie sprawdzą...
Na Warmii ma być niby śnieg od wtorku, zobaczymy. Mam nadzieje, że nie.
Gdzie ta piękna, polska złota jesień?
U nas juz snieg jest i -6 stopni 😅
opolanka   psychologiem przez przeszkody
12 października 2009 07:57
u mnie zapowiadają śnieg na przyszły tydzien. W tym tygodniu wybieram sie na zmiane opon. Troche szybko w tym roku, nie? Słyszałam pogłoski o długiej, zimnej zimie. Mam nadzieje, ze sie nie sprawdza.
Epona, Norwegia sie nie liczy;]
Dawaj zdjęcia!!!
W Toruniu jesiennie. Deszczowo, pełne zachmurzenie, temp. 7-8 stopni.
I paskudne przeziębienie mnie dopadło :[
w Poznaniu tez syfff, teraz pada  i zimno!
Liczyłam na słoneczny, kolorowy 1 listopada, a tu kicha 🙁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
12 października 2009 11:23
Na rower bez kaptura pod kaskiem ,ciepłych dresów,rękawiczek to już można zapomnieć. u nas 13 stopni 🙁 ale zimno
ee.. ja bez kaptura, bez kasku, w rekawiczkach ale zwyklych i nie w dresach a dzinsach/sztruksach jezdze rowerem codziennie wiec bez przesady 😉 i w koncu sa przejezdne sciezki! nie ma tlumow rowerospacerowiczow no i otworzyli moja ulice, dodatkowo robiac na niej pas ruchu tylko dla rowerow - zyc nie umierac  😅
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
12 października 2009 11:33
http://pogoda.onet.pl/0,1039,38,,,bialystok,miasto.html
spojrzcie na pogode na jutro i pojutrze  🤔 🤔 🤔
margaritka, ciekawie chyba już oficjalnie z jazdą przenoszę się niestety na hale ;/
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
12 października 2009 11:46
a my czekamy na skonczenie ( jestesmu uzaleznieni od czasu schniecia betonu 🙄 ) mam nadzieje ze do listopada wejdziemy
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się