zima 2009/2010 meldunki

Ogłaszam koniec zimy !!!!!!!!!!
Nie zyczę sobie więcej soli, błota, trzęsącego się z zimna doopska.
Zima WON - natentychmiast
Od 6.00 nie śpię, jest głośno od wiosny - sikorki świrują, pączki pokazują się na drzewach, ciepły wicher hula, przywiane nim mewy krzyczą. 
jej 12' ptaszki ćwierkają, słoneczko świeci i rodzice porwali mi córcię na długi spacer  🏇 😅
0 18. morze i okoliczne bagna miały ZAPACH. Czyli jednak wiosna 💃
cudownie kwiatuszki wiosenne rozkwitły 🙂 aż chyba wybiorę się na działki pooglądać budzącą się przyrodę 🙂
dziś ma być 15' 🙂
Myślicie ze to już?
Czy tylko podpucha i to białe g.. jeszcze wróci?
Moon   #kulistyzajebisty
19 marca 2010 13:51
Gwash nie kracz!!!

Cieplej jest! I wiatr cieplejszy - ale dalej nie pachnie wiosną. 🙁
pachnie, pachnie, u mnie słoneczko i ok 17 stopni (piszę ok, bo tyle było parę godzin temu.. ja mam termometr w słońcu, więc jest 29 stopni  :hihi🙂
We Wrocławiu taka pogoda że chodziłam koło domu w krótkim rękawku

Cuuuudnie 💃
m.indira   508... kucyków
19 marca 2010 16:25
i proponuję zamknąć wątek, i nie krakać !!!
przynajmniej do grudnia.
tym wszystkim co wytrzymali kaprysy i trudy zimy, wytrzymania z tym co zima po sobie zostawiła, dziurawe drogi, syf na poboczach, i miliony gówien i śmieci wszędzie...
jednak wolę to niż łopatologie stosowaną, dlatego co dzień wpadam autem w milionową dziurę, omijam kupska i sprzątam śmieci, i tegoż samego wam życzę.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
20 marca 2010 21:29
Zima? NIE CHCE ZIMY!

Zdjęcia z piątku:





💃 💃 💃

martva -kocham takie zdjęcia 🙂 świetnie się ogląda po takiej długiej zimie
i proponuję zamknąć wątek, i nie krakać !!!
przynajmniej do grudnia.


Trzeba kontynuować wątek, nadal potrzebna mi grupa wsparcia. Bo zła zima boli aż po jesień.
Na mazury wróciła zima  🙇. Pada śnieg i jest cholernie zimno. Konie chowają się do stajni bo sie telepią z zimna .
Porostu masakra.
Moon   #kulistyzajebisty
22 kwietnia 2010 08:51
wiedziałam, że ten wątek wypłynie jeszcze w tym kwartale, wiedziałam...  😫
Na pomorzu śnieg z deszczem  😵 - Przelotnie bo przelotnie, ale niebo raczej na jasne nie wygląda... :/
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
22 kwietnia 2010 09:21
na Podkarpaciu też potwornie zimno i przelotne opady deszczu ze śniegiem. konie chyba dzisiaj szczęśliwe, że w boksach stoją  😁

doczekamy się prawdziwej wiosny  👀 ?
W Piasecznie pada grad 🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się