Bonusy za rejestrację- Revolut Twisto Monese

Czy ktoś korzysta z takich okazji?

Można na tym skorzystać, szczególnie na Twisto w tym momencie! https://www.twisto.pl/
Poza tym, że jest to świetna opcja przed wypłatą ( odroczenie płatności 21-45 dni) - więc np. teraz przed mikołajkami jak znalazł  😍 to jeszcze rozdają 50 punktów, które działają jak złotówki.

Przetestowałam na własnej skórze w sytuacji awaryjnej. Czyli przed wypłatą, a tu kobiece dni i brak zapasów (błogosławiona skleroza i szaleństwo na giełdzie terrarystycznej). Lecę do owadziego sklepu po ratunek, przy kasie z duszą na ramieniu... Płacę- DZIAŁA! Spłata punktami też- uff, w życiu mnie tak zakup podpasek nie cieszył  🙇 I tu też  🥂 P. za polecenie mi tego ustrojstwa!

Mianowicie przy rejestracji w aplikacji trzeba podać kod polecający- mój AGNIESZKAK62, lub może Waszego znajomego, który Was zapraszał, ale go zlaliście, bo nie wierzyliście w takie cuda 😉
Karta powinna przyjść szybko, jest darmowa i całkiem ładna.

Także jak chcecie za free 50zł to polecam 😀 no i do odroczenia płatności, dla mnie ekstra sprawa. Coraz więcej sklepów internetowych ma możliwość płatności Twisto.

Osobiście napisałam maile do kilku moich ulubionych żeby może wprowadzili taką opcję- czekam na odpowiedź  👀

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] spam
wątek zamknięty
Serio  👀
wątek zamknięty
espana serio serio  😀 mogę podesłać zdjęcie ekranu (screena nie pozwalają zrobić) z moją punktową spłatą za wspomniany ratunek  🤣
Jakby nie działało to bym nie pisała. Z pozostałych nie skorzystałam, dlatego ciekawa jestem czy są tu użytkownicy takich rewelacji  😁
wątek zamknięty
espana  jak tooo, Tobie nigdy nie brakło 10zł na podpaski, bo wywaliłaś wszystko na giełdzie terrarystycznej?! a phi.

😂 😂 😂
wątek zamknięty
kolebka jak Ty mnie dobrze znasz  🤣 Idę w to zatem jak dzik w żołędzie  😂
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.