Końska Rewia Mody XIV (2020)


Szczerze mówiąc, bez konia wygląda lepiej. 😂
Jak już konie przestaną linieć, to zarzucę jeszcze na izabelkę, może zrobi większy szał. 👀
wątek zamknięty
Moon, no ja właśnie z tej przyczyny zrezygnowałam z brązów. Wiecznie mnie coś trafiało przy próbach dopasowania sprzętu, a jak mi tej samej marki ogłowie ciemniało dużo szybciej niż popręg  napierśnik to już w ogóle.

lusia722, dzięki za link.

emptyline, hahaha. Dzięki wielkie.



No dobra. U mnie po problemie. Czarny kupiony i zostaje. 😉
wątek zamknięty
flygirl, póki ci koń nie wysiweiej to musisz chyba iść w mocniejsze kolory albo czerń. Bo brąz na siwym ogólnie wygląda tak se, czasem na jasnych siwkach robi całkiem spoko wrażenie.
wątek zamknięty
Noo wiem właśnie. Jak była naprawdę ciemna, to mustangbrown mega na niej wyglądał. A teraz ani to ciemna ani też naprawdę jasna nie jest, rozczarowałam się. 🤣 Ale na izabelce będzie top. 😜 Tylko muszę poczekać aż do końca wylinieje, bo jestem za leniwa, żeby ściągać te tony futra, w dodatku z nowego czapraka.

W ogóle to mój mustangbrown się robi z lekka szmaciaty, jakby ktoś się chciał pozbyć, to przygarnę chętnie. 😁
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
21 marca 2020 18:13
flygirl, a ja się wyłamię! Moim zdaniem wygląda świetnie! Jeszcze jakby były brązowe owijki jasne kaloszki np. to już w ogóle top!
wątek zamknięty
Jaki czaprak doradzicie na skarogniadego konia ? 😀 Mile widziane jakieś świecące/połyskujące 🙂
wątek zamknięty
Szczerze mówiąc, bez konia wygląda lepiej. 😂
Jak już konie przestaną linieć, to zarzucę jeszcze na izabelkę, może zrobi większy szał. 👀
wątek zamknięty
flygirl, - mi też się podoba, pewnie przy słońcu też byłby większy szał, bo jak jest szaro to zawsze mniejszy szał szmatki robią 😉

Ja się nie umiem zdecydować, czy chce cottona w granacie, brązie czy błękicie... granat za mną chodzi jakiś czas, ale ten brązik taki ładny, a błękit taki wiosenny... najgorzej że zamknęli mi sklep stacjonarny i nie mogę na żywo obejrzeć, a siedzę w domu i tak mnie kuuuuusi 😵 🤣
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
22 marca 2020 21:33
keirashara, kup wszystkie trzy 8-)
wątek zamknięty
Moon, - nerki się teraz słabo sprzedają 😂 Nie no, muszę wybrać jeden, ale jestem słaba w decyzje 🤣
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
22 marca 2020 23:48
keirashara, brąz albo błękit moim zdaniem, granaty są praktycznie w każdej kolekcji i raczej zawsze ładne. 🙂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
23 marca 2020 06:09
keirashara, do Twojego byłabym za błękicikiem, mimo wszystko 😉

A dziś premierka będzie - jak słońce mi nie ucieknie to poczynię jakąś tosterową fotkę skyblue 😉
wątek zamknięty
flygirl, - mi też się podoba, pewnie przy słońcu też byłby większy szał, bo jak jest szaro to zawsze mniejszy szał szmatki robią 😉

Ja się nie umiem zdecydować, czy chce cottona w granacie, brązie czy błękicie... granat za mną chodzi jakiś czas, ale ten brązik taki ładny, a błękit taki wiosenny... najgorzej że zamknęli mi sklep stacjonarny i nie mogę na żywo obejrzeć, a siedzę w domu i tak mnie kuuuuusi 😵 🤣


Bierz błękit! 😍 Brązów jest ostatnio sporo a granaty w każdej kolekcji  😀
Mnie tak wykańcza szukanie znowu siodła, że nawet nie mam czasu siedzieć i oglądać pięknych rzeczy  😕
Ale jakby ktoś był chętny na zamówienie z Kramera to piszcie bo mają dużo XFulla i chcę poczynić 😀
wątek zamknięty
Słuchajcie, założyłam w końcu tego merlot'a z Felixa na mojego konia. Prezentuje się wspaniale, bo i czaprak jest przepiękny, ale... ten śliski materiał nie wpływa rewelacyjnie na stabilność siodła. Jak sobie z tym radzicie?

Chce teraz kupić czarnego eskadrona, błyszczącego = podobny materiał. Ale się waham. Czy zwykła cienka gumowa podkładka położona między siodło a czaprak by tu coś pomogła?
wątek zamknięty
[b]emptyline[/b], Cavaleiro, keirashara no cieszę się, że jednak jest ok, mi tu osobiście trochę głębi brakuje. 😀 Ale sam kolor jest piękny, idealny brąz.

keirashara ja się zastanawiałam mocno nad tym skyblue, bo jest przepiękny na żywo! I tobie jednak poleciłabym właśnie jego, będzie sztos. 😍

Moon czekam z niecierpliwością. 😜 Albo może lepiej nie rób, bo pojadę i go kupię. 😵 😵

Meise to chyba masz po prostu niedopasowane siodło. 👀 Nigdy się nie spotkałam z tym, żeby czaprak zmieniał położenie siodła, w najgorszym razie czaprak wyjeżdża spod siodła, ale samo siodło jest tam gdzie było cały czas. Chyba, że masz co innego na myśli.
wątek zamknięty
Meise przy śliskich materiałach lub anky bez pasków do przystul miałam taki problem kiedy moje siodło niekoniecznie dobrze leżało na końskich plecach. Przy dobrze dopasowanym siodle czapraki nigdy mi nie uciekały. To tak z mojego doświadczenia  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ale mi czaprak nie ucieka 🙂 tylko siodło się ślizga na boki. Była już u nas dziewczyna, która faktycznie mierzy i dopasowuje/przerabia siodła. Będziemy mieć podkładkę czworodzielną z korektą i popręg anatomiczny. Samo siodło nie leży źle, tylko młody jest troszkę niesymetryczny (łopatki) 🙂 no i zwróciła mi uwagę, że takie śliskie czapraki są ładne, ale mogą też powodować kręcenie siodła, nie są super stabilizujące.
wątek zamknięty
Meise, - eskadron sam w sobie ma silikon zapobiegający ślizganiu na wszystkich glossy, plus to może być kwestia siodła. Mi eskadrony się nie ruszają spod siodła.
emptyline, - nie zawsze, zeszłoroczny granat był paskudny i z okropną lamówką 😉

No właśnie skyblue jest koszmarnie niepraktyczny i trochę chciałam tego uniknąć... mam też już starego aqua i zastanawiam się jak bardzo są podobne. Co prawda ten aqua to już trochę martwy... granatu nie mam żadnego, brązów kilka, ale kocham. Dżizas, problemy pierwszego świata 😂 Moon, dawaj tą fotkę skyblue, pomóż człowiekowi w decyzji 😎
wątek zamknięty
keira, o widzisz, nie wiedziałam, że ma taki silikon. Felix Bühler nie ma 🙂 A nie chciałabym się pozbywać tego czapraka, bo go już kocham  😉 i teraz nawet mój matowy zielony mi się nie podoba.

Chyba po prostu kupię tą gumkę.

Ma ktoś rzeczywiste foty tego czapraka na koniu? Najlepiej karusku, ale może być każda maść, chcę zobaczyć jak się prezentuje w zestawie z koniem i siodłem 🙂
klik
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Hmm, ta lamówka mi się średnio widzi  👀

A możecie polecić jeszcze jakieś glossy czernie?
wątek zamknięty
Ja polecam z całego serca heritage 2018 ale to już chyba trzeba szukać używek lub pojedynczych modeli w sklepach. Na zdjęciu akurat nie glossy, ale ta czerń i brąz.. ahh 😍



Z tej kolekcji właśnie glossy
wątek zamknięty
Piękny zestaw  🙂

Ja chyba jedna potrzebuję czegoś z białą/srebrną lamówką. Podoba mi się jeszcze ten kolor mocca, ale nie wiem czy będzie dobrze wyglądał na karym koniu w czarnym sprzęcie. Mam chyba ograniczoną wyobraźnię  🤔wirek:
Albo nie jestem gotowa podjąć ryzyka i jestem nudziarzem 😀

Ostatnio jedna re-voltowiczka próbowała mnie przekonać do różowych kantarów bling bling  😁 (G.  :kwiatek🙂
Może to kwestia przełamania i wyjścia poza pudełko  😂
wątek zamknięty
Meise, nie wiesz co dobre po prostu 😂 klik klik2
wątek zamknięty
Meise, - czekoladowy brąz na karym jest sztos 😀 Im bardziej kary tym lepsiej:



dairoxroxi, - no i po co ten link? Teraz mi się kolejny podoba 😁
wątek zamknięty
Budyń, ten kantar! Suszy się właśnie w łazience i zaraz wraca na głowę, mój ukochany! Jakby gdzieś były jeszcze, to bym wzięła chyba z pięć, to jest wizytówka mojego konia w stajni. Oo
wątek zamknięty
keirashara  😁 haha.. mi też, niestety niedostępny w formie PD.. także jestem uratowana. A jutro do mnie przyjdzie blackberry cotton i rosewood do tego bluza pikeur blackberry  😜
wątek zamknięty
No ładny ten brąz, ja już sama nie wiem  🥂

Ale ten czarny mi się też strasznie widzi, jeszcze mam ochraniacze z "diamondami", więc czaprak musi się błyszczeć. Jak założyłam merlota to się zakochałam w tym połysku  😍
Zaraz coś kupię, jestem już bardzo blisko  😂

budyń, nie, nie dam rady, róż nie, choć ten czaprak b. ładny, ale to taki róż wpadający w fiolet, nie?  😉
wątek zamknięty
Sivrite, ja go wzięłam dla jaj i zakładam za karę, jak mi gnój podpadnie, aby koledzy ze stada się śmiali  😜
Meise, nie, jest fuksjowy :P Do różu niestety trzeba dojrzeć, mam takie wrażenie 😂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
23 marca 2020 18:23
keirashara, ahaha, no dobra to bierz ten granat jeśli żadnego nie masz.  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.