Końska Rewia Mody XIV (2020)

Ale bezszał  😁 i jeśli dobrze widzę to nie ma typowych kantarów. 👀
A za to Schocke jakie ma piękne kantary 😍
https://www.reitsport-klawunde.de/marke/eskadron/classic-sports-kollektion-fs-2020/
Najwięcej widzę z kolekcji maja dodane, są typowe kantarki ale z tego co widzę to chyba tylko 3?  👀
Gdzie? Ja tylko widzę glossy. Ale znowu Navy. Co kolekcje to granat.
Mi się velvet w kolorze skyblue podoba, ale raczej już nie kupię  😜 chyba, że potem na wyprzedażach jeszcze będzie  😜
te papaye to  nie wiem po co robili w ogóle, niedawno wypuścili pomarańcz...
i będę musiała polować na jakieś te ich ochraniacze bez futra w środku na sezon letni  👀
Moon   #kulistyzajebisty
24 lutego 2020 07:12
Znowu granacik!  😍 🤣
Ale, o dziwo, podoba mi się błękit, będzie git na lato  😀
I brązik też całkiem całkiem z tą jasną lamówką...  😁

edit: O nieee! Zobaczyłam kantarki z futrem... Mam chyba jakąś maniakalną słabość do takowych, bo są pięęęękneeee!  🤣 🤣 🤣
emptyline   Big Milk Straciatella
24 lutego 2020 07:26
Mi się bardzo podoba granatowy dralon i też te kantary z futrem - piękny design!
Cała kolekcja jest już na pferdetrends
Buuuu, tak liczyłam na brązowy czaprak z błękitną lamówką, a tu lipa, ani jednego 🙁 Cotton najbliżej... a kolorki takie ładne!
Dralon fajny, ale poczekam na jakieś zdjęcia na gniadych koniach. Za to kusi mnie velvet niebieski i czekoladowy, jak dobrze ze zaczęli robić velvety w rozmiarze PD 😍
mi kolorystycznie najbardziej podoba się czaprak softshell brąz w połoczeniu z pomarańczowym sznurkiem  😍
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
24 lutego 2020 09:35
Jestem ciekawa, czy papaya będzie dobrze wyglądać na siwku, jak myślicie?

A co do Anky... Lagoon już mój!

Reszta kolorów na żywo znacznie ładniejsza niż na zdjęciu kolekcyjnym. Wstawiam Wam zdjęcie poniżej, brakuje tylko silver.

aniapa  Lagoon fajny! Koniecznie wstaw potem na koniu  😅
i jeszcze różu jednego brakuje na fotce  😜 zaczęłam ten jasny róż rozważać właśnie, bo
1) lubię  anky
2) jestem fanem różowego i nigdy go mało  😁
A co papayi to fanem pomarańczu na siwkach nie jestem, a ten dla mnie trochę jeszcze blado wypada  👀
24 lutego 2020 09:57
charlieeee faktycznie, zapomniałam jeszcze, że jest ten jasny róż.

Ale na róż to ja się szykuję z Le Mieux - kolor French Rose  😜
aniapa  Na siwka french rose będzie sztooosem  😍
aniapa piękny ten Lagoon. Też go kupuje.  😁
Ja się czaję na nauszniki Lagoon
https://www.facebook.com/186673061346995/posts/3249613348386269/ tu fajnie widać kolorki.
emptyline kanary z futrem, szczególnie navy są śliczne. Szkoda tylko, że moje konie są 24h na dworze i kupowanie takich pięknych kantarów mija się z celem. Zaraz każdy będzie po prostu z błota. Wałach to już w ogóle w zaskakująco szybkim tempie się kantarów pozbywa  😵 . Z poprzedniej kolekcji leży w aucie i czeka na.... no właśnie nie wiem na co 😀
charlieeee, , aniapa, oj tak zapowiada się cudowny kolor. Mam od nich jeden czaprak I naorawde wygaldaja na bardzo dobre jakościowo
Brąz i Skyblue bardzo zacne. 😍 Ochraniaczki piękne! Kantar też mi wpadł w oko, ale mam taki ciemny brąz z Trinity, więc aż tak mnie na niego nie ciśnie.😀 A co do reszty - proszę mi wbić do głowy, że kupowanie sprzętu nie mając konia nie ma sensu, żadnego.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
25 lutego 2020 14:28
https://konik.com.pl/ochraniacze-faux-fur-mesh-eskadron-classic-sports-wiosna-lato-2020-navy
Ten sam model ochraniaczy (wiadomo inny kolor) w zimowej kolekcji kosztował 50zł mniej...

Obczajcie go sobie w necie na zdjęciach real foto od ludzi bo na kolekcyjnych taki jest "przydymiony, pudrowy" a na żywo to taka żarówa.
Chciałam go brać na skarogniadą bo myślałam, że właśnie taki stonowany... a tu zonk.

[quote author=charlieeee link=topic=102969.msg2913128#msg2913128 date=1582538815]

Obczajcie go sobie w necie na zdjęciach real foto od ludzi bo na kolekcyjnych taki jest "przydymiony, pudrowy" a na żywo to taka żarówa.
Chciałam go brać na skarogniadą bo myślałam, że właśnie taki stonowany... a tu zonk.
[/quote]
A ten cottonowy nie jest bardziej stonowany? Bo ten błyszczący to żarówa, ale odniosłam wrażenie, że te matowe są spokojniejsze.
25 lutego 2020 15:59
One wszystkie wyglądają raz "pudrowo", raz żarówiasto na zdjęciach - bo zastanawiam się nad trzema - french rose, mullbery i blackcurrant. Będę miała okazję obejrzeć je na żywo i zdecydować, czy chcę, czy nie. Czekam, aż dotrą, zdam relację, jak będą na miejscu.
One wszystkie wyglądają raz "pudrowo", raz żarówiasto na zdjęciach - bo zastanawiam się nad trzema - french rose, mullbery i blackcurrant. Będę miała okazję obejrzeć je na żywo i zdecydować, czy chcę, czy nie. Czekam, aż dotrą, zdam relację, jak będą na miejscu.

Ja myślałam o dwóch z tych, co wymieniłaś - French Rose i Mulberry i też to zauważyłam. Na niektórych zdjęciach Mulberry wygląda jak bordo, a innych jak jadowity róż. Muszę chyba zobaczyć na żywo...

O to zrób jeśli oczywiście to nie byłby to kłopot fotki w różnym świetle. Bo ja widzę, że profilowanie tych czapraków i wzmocnienia boczne idealne dla mnie ale jakoś tak skusić się nie moge na "ten pierwszy krok"🙂
Dziewczyny szukam tego kantaru i nigdzie nie mogę znaleźć
https://www.instagram.com/p/B857-36AG7n/?igshid=npa6pcgrpory
26 lutego 2020 09:19
aniapa  Lagoon fajny! Koniecznie wstaw potem na koniu  😅

Zdjęcie co prawda jakości żelazka, ale jest  😉

Ja z nowszych powiem, że zdecydowałam się jedynie na Rosewood, chociaż były wątpliwości, jak będzie wyglądać na taranciku i nadal opinie sprzeczne  😁. Czekam na uszka, bo ciężko było je znaleźć. Nie wiem co się ludzie na ten kolor tak rzucili, ale wszystko było wykupione przez ostatni miesiąc  🤣

Niedawno zakupiłam kantar HKM Well z pluszowego materiału zamiast futra owczego, ładna i ekonomiczna podróbka Kentucky  😅
Orientuje się ktoś, czy któryś ze sklepów ma dostępne wszystkie kolory w pełnej rozmiarówce? Chcieliśmy zamówić do stajni dla każdego konia a tu „pupa”  🍴

dabrowkowa według mnie super wygląda ten Rosewood. Aleja to widzę w bordzie 🤣 Też mam ale czeka na lepszą pogodę.
aniapa No świetny jest 💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się