Podstawowe szkolenie młodego konia - książka

Witajcie,

wiem, że taki temat się już pojawił, ale wątek został zamknięty i nie mogę się do niego dopisać. Poszukuję książki napisanej przez niemieckich specjalistów w dziedzinie jeździectwa - nieżyjącego już Reinera Klimke oraz jego córki - Ingrid Klimke. Jak nie trudno się domyślić, mowa tutaj oczywiście o książce pt. Podstawowe Szkolenie Młodego Konia. Książka w formie papierowej jest bardzo trudno dostępna - przeszukałam cały internet (dosłownie) i nigdzie nie udało mi się jej znaleźć. Kontaktowałam się nawet z wydawnictwem Galaktyka, z prośba o przeszukanie otchłani magazynu, ale nawet im nie udało się niczego znaleźć. Żadnego zapomnianego, zapodzianego gdzieś - egzemplarza. Czy może ktoś z Was mnie poratuje i odsprzeda książkę?Albo chociaż zrobi ksero, skan - cokolwiek? Bardzo mi zależy.

pozdrawiam.

To jest temat do wątku "literatura końska".
Viss Mod

[center][img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Proszę o przeczytanie regulaminu!
Tworzenie nowych wątków na istniejące tematy jest tu niemile widziane.
[/center]
[center][img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnpmod.gif[/img] Użytkownik będzie moderowany do mometu w którym zniknie reklama z jego podpisu. Po usunięciu reklamy proszę o kontakt ze mną.
Vissenna
[/center]
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.