Gdzie się podziewają?

Czy ja dobrze kojarzę, ze na starej volcie Tomek_J zalozyl watek "odchodzę z volty", czy coś w ten deseń?
BASZNIA   mleczna i deserowa
24 lipca 2012 17:58
ElaPe, dzieki za wyjasnienie. Hmm, ciekawe, przez taki bzdet.
Tania coś ostatnio zamilkła?  👀
wakacje są w końcu. może po prostu gdzieś wyjechała? 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 lipca 2012 13:38
Tani raczej już tu nie będzie.jest uchwytna na facebooku,jak ktoś cos potrzebuje.
Ktoś, no nie żartuj  😲 Coś się stało konkretnego, czy tak po prostu?
No właśnie coś się wydarzyło?  😲  👀  Ale chyba do nas wróci?  👀
Głupota niektórych ją wygoniła niestety.
Mnie też powoli wygania.
Jak dalej będziemy się cackać z 11-latkami i czytać o laniu koni.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
25 lipca 2012 20:37
Ktoś, mam do Ciebie prośbę. Poproś Tanię w moim imieniu o zostawienie mi na PW kontaktu innego niż FB. Ja nie mam konta na fejsie więc z Tanią tam nie pogadam. Plisssss

pokemon, Stara Gwardia zanika... przykre i wkurzające. Już dawno była mowa o tym. Zaraz garstka nas zostanie, bo ile można znosić?! Nie daj się wygonić.
Nosz kurka, a tak sie zawsze przez Tanie uchachalam 🙁 Kto teraz bedzie mi poprawial humor w smutne, jesienne wieczory?
ja tam twierdze, ze tani przejdzie 😉
co roku w porze wakacji, ferii zimowych jest to samo- czasem po prostu wystarczy poczekac do wrzesnia😉
a ze gowniarzeria robi sie coraz smielsza...coz, widocznie tak w domu wychowana.
Przykre, ze stara gwardia nie ma ochoty dzielic sie wiedza na forum przez takie malolaty, na szczescie zawsze mozna sie jeszcze spotkac w realu czy na face...
Do kitu. Ja chcę Tanię  👿
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

26 lipca 2012 09:45
Smutno mi się robi. Nie zaliczam siebie do Starej Gwardii, choć z voltą, teraz z re-voltą jestem związana od 2007 roku, ale tak wiele się tutaj nauczyłam, tak wiele wiedzy stąd wyniosłam, dzięki forum mam mojego konia. Szkoda, że znikają osoby z tak dużym doświadczeniem i wiedzą na rzecz nierozgarniętych nastek.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 lipca 2012 10:06
"starzy" też nie są bez winy... niektórzy noszą nos za wysoko,a nie każdy może zweryfikować,że to bufon 😉
E tam,wystarczy pojezdzic po PL,nawet nie po zawodach lub przypadkowo rzucic nazwiskiem w niekonskim a zawodowym srodowisku i...no 😉 to lepsze niz pudelek
Jeżeli będziecie głaskać po główce pierdolące smęty jedenastolatki to się nie dziwcie.
Guzik mnie obchodzi czy ma lat 10 czy 40, jak nie ma nic ciekawego do powiedzenia to niech nie pisze.
trzynastka   In love with the ordinary
26 lipca 2012 11:57
Forum miało upadać już na początku mojego voltowania, czyli lata temu.
Już wtedy wszyscy mieli dosyć, a koniarki były złe.

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 lipca 2012 12:10
...nie upadło i nie upadnie.

z jednej strony mam wrażenie,że coraz mniej merytorycznie się tu pisze,w kwestiach stricte jeździeckich...

z drugiej strony - dla mnie,która jest na forach obu chyba juz za długo - wszystko już było...ciągle te same pytania,te same kwestie i potem nagle eureka! a przeciez wystarczy uzyć wyszukiwarki albo cofnąc się o kilka stron w temacie...
Poki lubie to
Ktos jest dokladnie tak jak piszesz,ale wlasnie Tania na towarzyskich wrzucala ciekawe,nowe tematy, ateraz nowe tematy na konskim i towarzyskim wywoluja u mnie czesto usmiech albo zdziwienie
Za Markiem Twainem :
The report of my death was an exaggeration.  😉
Potrzebuję przerwy. Czytam, zerkam, odbieram priv.
Pozdrawiam.
:kwiatek:
Forum nie upadnie jako takie. Ale ma w tym momencie żenujący poziom. Nawet quoniarki są żenujące i nie dorastają quoniarce do pięt.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
27 lipca 2012 12:14
Hej Tania: nie daj się!  🙂
A co z dziewczynką(?), prawdopodobnie pomyliłam nick, w każdym bądź razie chodzi mi o właścicielkę Polinezji 🙂.
borkowa.   silesian team
30 lipca 2012 07:00
A kolorwiatru gdzie się podziewa?  🙂
Z kolorwiatru była afera, bo nie zapłaciła ostatniej raty urodzinowej... ostatnio logowała się 7 maja.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 sierpnia 2012 10:13
mnie od dawna nurtuje - gdzie jest christine? a może chociaz w realu ktoś ją na zawodach widział? bo zapadła się pod ziemię....
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
01 sierpnia 2012 10:14
a Lets Go?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 sierpnia 2012 10:16
Let's Go,z tego co widuję na fajsbuku przezyciła się na rowery 😉
ElaPe, siedzi w Warszawce i prowadzi treningi z tego co mi wiadomo + roweruje ; )
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się