Gdzie się podziewają?

Brak mi na forum Duuni i Fazy,  🙁
Wrócicie?  🙇
Fazę widziałam przecież niedawno. A Duunię trzeba koniecznie tutaj zaciągnąc 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 stycznia 2014 10:49
a co z katka? ostatanio jakos napotkalam jej wpis i pomyslalam o niej 😉


U Katki byls Katija bardzo niedawno i mowi ze ma super stajni i super konie. I czasu nie ma 😉
a Kasik ? po akcji ze stajnią nie pojawia się
Kasik.. no żyje jakoś, pokomplikowało się tylko trochę i nie ma kiedy się odezwać. Na smsa mi odpowiedziała, że ma nadzieję tu wrócić. To jest osoba, którą podziwiam, nie rozpisując się za bardzo.. naprawdę wielki 👍.
Miło, że o mnie pamiętacie :kwiatek: Jestem i żyję. Staram się posklejać moje życie osobiste do kupy, stąd porzuciłam to wirtualne 😕 Nadal mam konie, nadal strugam i służę pomocą, choć z pewnym opóźnieniem odpowiadam na maile.
to dobrze, że jakoś tam się kręci, bo od czasu problemów ze stajnią cisza zapadła. Oby do przodu 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 lutego 2014 22:10
tak mi gdzieś przed oczami mignął nick Notarialna i pomyślałam, że w zasadzie to dawno się nie wypowiadała? Ktoś widział, ktoś słyszał? 🙂


Żyję, żyję. 😉 ale czasu i chęci na forum nie mam, bo już w zasadzie nie jeżdżę i raczej nie będę jeździć.
Można powiedzieć, że "odbiło" mi na punkcie kotów i powoli zaczynam iść w stronę czynnego uczestnictwa w kocim świecie hodowlanym i nie-hodowlanym 😉

Acz czasem wchodzę na forum i podczytuję co u niektórych słychać 😉
Czy ktoś wie co słychać u wendetty?
A u Laguny?
a i guli zniknęła. Nie to, ze tęsknie, ale dawno nie było "wojny gulowej" w NPK.  😀
BASZNIA   mleczna i deserowa
26 listopada 2014 18:12
szepcik, Laguna zyje i ma sie ok, w miare, zdrowie troche szwankuje. Studiuje, pracuje, wychowuje dzieci.
Wiem, że miała problemy zdrowotne, dlatego pytam. Dobrze, że jest w miarę ok, dzięki.
ash   Sukces jest koloru blond....
27 listopada 2014 20:51
Na FB udziela sie systematycznie
Gillian   four letter word
08 stycznia 2015 16:35
a gdzie się podziała korsik?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 stycznia 2015 10:59
Czy ktoś ma jakiś kontakt z Isabelle? Zniknęła już przed świętami, nie odzywa się, martwię się o nią... 🙁
CzarownicaSa, nawiązałaś jakiś kontakt z Isabelle? Na FB też jej nie widać, a zawsze jej było pełno w różnych wątkach. Brakuje mi jej.
Czy ktoś ma jakiś kontakt z Isabelle? Zniknęła już przed świętami, nie odzywa się, martwię się o nią... 🙁

Tak i mnie jej brakuje.
I Damarina zupełnie znikła.
z Isabelle wszystko ok, żyje. Ma problemy z dostępem do internetu, stąd jej zniknięcie ze świata wirtualnego. Jak tylko będzie mogła to wróci. 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 stycznia 2015 10:22
Dowiedziałam się tego co Kahlan. Jedna z użytkowniczek ma z nią jako taki kontakt, sama próbowałam dzwonić ale tutaj mam ograniczone możliwości 🙁
Pusto bez niej jakoś. I na fb i tutaj.
hejo 😉 miło, że o mnie pamiętacie. Trochę się nam posypało, internetu nie miałam, a w telefonie nie umiem, mam jakoś zablokowane połączenia danych, więc i z telefonu nie mogłam nigdzie wejść. Ale postaram się ponadrabiać 🙂 wielkie dzieki i uściski za pamięć, to dla mnie zadziwiające, jak w sytuacjach podbramkowych można bardziej liczyć na pozornie dalszych ludzi, niż na tych, których uznawało się za bliskich.
Czy ktoś wie co słychać u wendetty?

dopiero teraz to zauwazyłam 🙂 jakie to miłe jak ktos o nas pamięta i pyta... Fin :kwiatek:
Był moment, że nie miałam kompletnie czasu i głowy na forum- znowu zmieniałam kraj zamieszkania, trochę jeździłam po świecie... Ale jestem z powrotem 🙂
Czy ktoś wie co z forumowa Nutka ? Nie loguje się już kilka miesięcy, a mam do niej sprawę i nie wiem jak się skontaktować, wiec może ktoś zna osobiście? 🙂
Czy ktoś wie jak się skontaktować z forumowiczką Gniadoszka? najchętniej poprzez email/facebook? nie logowała się już od 2011 więc trochę straciłam nadzieję, ale może jednak 😉
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
20 października 2015 11:57
Ktoś coś wie co u zielonej_stajni? dawno jej nie było na forum...
Scottie   Cicha obserwatorka
21 października 2015 02:23
Pytałam już w wątku sercowym, ale i tu zapytam: ktoś ma kontakt z szepcik? Wiadomo, co u niej?
Gdzie się podział Nestor??
BASZNIA   mleczna i deserowa
15 listopada 2015 08:04
cranberry, jak znam życie zielona zarobiona po pachy....wiesz, rolnik leży i mu rośnie :-). 
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 grudnia 2015 18:20
Czy ktoś ma kontakt z Isabelle? Zniknęła z facebooka, zniknęła z forum, a numer telefonu gdzieś mi zaginął... 🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 grudnia 2015 18:36
Też jestem tego strasznie ciekawa.. Ostatnio jak mi pisała to nie miała internetu, ale widzę, że kontakt ma z Czarownicą.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się