Gdzie się podziewają?

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 lipca 2010 21:53
Niezła beka 😀 Ale Daniela to chyba raczej dlatego, że dziewczyny jej buty skrytykowały...
Daniela?  😲
Ja myślałam,ze tylko Szepcika nie ma...
edit: ubył ktoś jeszcze?  👀
Strzyga, buty, włosy cokolwiek 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
06 lipca 2010 22:15
widocznie ktoś nie mógł znieść tutaj krytyki.

No i po co się wtryniałyście do jej idealnego świata? 😉
I tak pewnie siedzą pod innymi nickami i to czytają ;]
a Daniela przez co tak znikneła nagle?
kujka   new better life mode: on
07 lipca 2010 01:35
ze Szepcik usunela konto to jeszcze rozumiem, po tym co zaszlo, kiedy okazalo sie ze jej kreacja na kobiete z "sexu w wielkim miescie"... ale Daniela? nie wierze ze przez buty/wlosy....
kujka, tak to wyglądało, ale o co jej chodziło, to nie wiem...  😵
Daniela na odchodnym jeszcze usunęła zdjęcia butów z treści swoich postów, może miała nadzieję że nikt nie zauważy. Dla mnie totalna dziecinada. Obrażanie się z tego powodu że ktoś raz w życiu napisał to co myśli. Jesteśmy przecież na forum, jeżeli boimy się słów krytyki to nie wstawiajmy zdjęć bo się niestety może okazać że nie każdy ma ochotę na lukrowanie. Sprawę szepcik mogę pokwitować tak samo, jeżeli piszę się tak o otwarcie o swoim życiu mając nadzieję że wszystkim się to podoba to cóż... Może kilka osób wyniesie ciekawe przemyślenia z tej lekcji  😉
kujka   new better life mode: on
07 lipca 2010 09:49
Presja, przeczytalam akcje z butami z ciekawosci, zeby zobaczyc czy sie Danieli naprawde az tak dostalo i....  😵
to juz bardziej ostatnio zostala skrytykowana sukienka Strucelki, a ona nie wyglada jakby chciala sie na nas wszystkich tu obrazic i uciec. faktycznie dziecinada (ale buty w temacie o butach nadal mozna obejrzec  😁 )
no nie zartujcie ze to przez te buty  😵 normalnie zbieram się z podłogi. Śmieszna sytuacja bo jak ktos mi napisze ze mam brzydkie buty i w zyciu by takich nie załozył ten ktoś, to co mam się zawijać z forum?  😎
a myślisz że za co dostałam ignora i dziwnie znikł jak usunęła konto  😎 Starch pisać prawdę normalnie .
o kurdę - idę czytać butowy wątek 😁
Ale tam nic nie ma... 🙁 W wątku o fryzurach też nic - chyba, że coś mi umyka przez moją męską "wrażliwość". 😉
Re-Volta nie przestaje mnie zaskakiwać. Najpierw wątek sercowy - byłem przekonany, że jestem w mniejszości, którą drażni kreacja na kobietę z "Sexu w wielkim miescie" (trafne określenie Kujka :respect🙂, odejście Danieli (zbierała przecież już gorsze cięgi), a teraz... wątek ciągnie się już koło 24 godzin i nikt nie popełnił jeszcze posta pt. "patrzcie co uczyniliście! Forum się rozpada!". 😁
wątek ciągnie się już koło 24 godzin i nikt nie popełnił jeszcze posta pt. "patrzcie co uczyniliście! Forum się rozpada!". 😁


Jak w naturze, selekcja naturalna?  😉
Nie ma, chyba, że mnie też dotyczy problem męskiej "wrażliwości".
Przeszukałam chyba z 6 ostatnich stron w butach i nic nie znalazłam poza 5,5 cm obcasem w białych weselnych butach Danieli, które nie zostały szczególnie skrytykowane, więc strzelam, że to nie to.
Dworcika   Fantasmagoria
07 lipca 2010 18:14
I tak pewnie siedzą pod innymi nickami i to czytają ;]


No i tego się właśnie 'obawiam'. Nie lubię jak ktoś próbuje zmieniać tożsamość. Pół biedy jak tylko czytają, ale jak zaczną pisać jako niby ktoś inny... :/
Ej macie gdzieś te buty, bo bolerko pamiętam ale butów nie 😁
Dworcika   Fantasmagoria
07 lipca 2010 18:59
http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,8215.msg631336.html#msg631336

Tu są. W załącznikach.
Proponuję zakończyć off 😉
kujka   new better life mode: on
07 lipca 2010 20:25
Sluchajcie, wlasnie napisala do mnie Daniela i dowiedziala sie o tym, ze voltopiry zachodza w glowe czemu nagle skasowala konto.
Przekazuje wiec jej wytlumaczenie:
Daniela 21:11:58
ano bo zawsze tam bylam jakims kozlem ofiarnym
Daniela 21:12:12
wiecznie sie mnie czepiano nie wiaodmo za co i wmawiano ze mam jakies dziwne poglądy i w ogole
Daniela 21:12:37
znudzilo mnie wiec przebywanie miedzy ludzmi, którzy w kazdej mojej wypowiedzi doszukują się nie wiadomo czego
Daniela 21:12:46
gdy ja sobie spokojnie na luzie coś pisze
Daniela 21:12:56
ale nie czeje nadal o co chodzi zbutami?
Daniela 21:13:20
w kazdym razie lubilam volte jak byli na niej voltowicze
Daniela 21:13:28
za duzo się tam zlecialo do mojej osoby voltopirow
Daniela 21:14:35
nie widze sensu przebywani na forum gdzie nie ma przyjaznej atmosfery do mojej osoby
Daniela 21:14:39
a 11 ignorów mnie pryzbilo
Daniela 21:14:44
i stwierdzilam ze sie zwijam😉
Daniela 21:14:49
zmeczyla mnie tak N czy S
Daniela 21:15😲4
ktore wszystko wiedza najlepiej i nie znając mnie przyczepialy mi w kazdym wątku tą samą łatke
Daniela 21:15:58
nie sądziłam ze ktokolwiek zauwazy ze zniknełam

no to chyba juz wszystko jasne. poprosila jeszcze zebym przekazala to:
Daniela 21:18:54
(ps a propo volty mozesz dopisac ze pozdrawiam sanne, scottie, szepcik, klami 🙂 )
Że ja nie zaglądam w tak ciekawe wątki  👍
Tak się zastanawiałam co się dzieje z nickiem po kasacji konta. Wraca do puli i jest dostępny dla nowych, czy jakby zarezerwowany mimo braku konta? Nawet gdyby mnie naszła ochota na skasowanie konta chyba wolałabym po prostu nie pisać i nie logować się niż ryzykować, że ktoś się będzie pode mnie podszywał (co jest bardzo mało prawdopodobne, ale nie wykluczone).
trzynastka   In love with the ordinary
08 lipca 2010 19:17
nick wraca do puli.

3. Podkreślam wyraźnie fakt, że usunięcie konta równa się tym samym zwolnieniu nicku!!! Jeśli usunę konto quantanamera, to za 10 minut możemy mieć tutaj nową quantę, którą ja już nigdy nie będę! Jedyną możliwością zablokowania nicku jest pozostawienie konta (może być nieużywane).
lekko odgrzeję kotlet, bo oczom nie wierzę. niestety nie za często gościłam w wątku sercowym
czy rola 'sex in the city' szepcik sprowadza się do jej obnoszenia się, że sypia z żonatym mężczyzną  😲 ?
Nie tylko. 😉 Całkiem głośno artykułowała swoją - nazwijmy to - "niechęć" do małżeństwa i macierzyństwa. Nawet swego czasu Ktoś napisała, że komentarze Szepcik w wątku dzieciowym ją wku...rzają (poszło chyba o rzekomą nadopiekuńczość jednej z mam). Dodaj do tego historie o chodzeniu po mieście w bieliźnie i płaszczyku plus sporo innych "pikantnych" wpisów.
Trudno streścić całokształt w kilku zdaniach. 😉
Dworcika   Fantasmagoria
09 lipca 2010 21:24
Hmm... to ja też dużo przegapiłam o.O
o tym co Grzegorz pisze, to ja sama nie wiedzialam mimo że w wątek sercowe sprawy często zaglądalam  👀
trzynastka   In love with the ordinary
09 lipca 2010 21:51
ja widziałam.

Ale wiecie co ?
Po pierwsze to raczej nie miejsce na takie rozkminy. Załóżcie sobie "obgadywacza" 😉 a po drugie gdzie byli wszyscy gdy użytkowniczki byly i miały szanse sie wypowiedzieć ?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 lipca 2010 21:53
ninevet, mówili to samo, przecież to nie była pierwsza taka dyskusja >__>
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się