oprogramowanie na użytek stajni, zawodów etc

Poszukuję informacji na temat oprogramowania mogącego pomóc w prowadzeniu stajni pensjonatowej i organizacji zawodów jeździeckich.

Aktualnie do stajni używam arkuszy googlowych i kalendarza bo mogę to obsługiwać zarówno z komputera jak i komórki ale może ktoś spotkał się z jakąś lepszą opcją ?

Zawody obsługują nam osoby mające licencję na Hubertusa (zawodykonne.com) ale brakuje tam wielu opcji jak np. rozliczenia zawodników i osób oficjalnych.

Czy ktoś ma doświadczenia z innymi programami ?
Moon   #kulistyzajebisty
20 października 2020 10:28
fabapi, z tego co wiem, to zawodykonne.com przyszłościowo chcą rozwijać też możliwość płatności i wszelakich rozliczeń. Ale nie znam dokładnych dat wdrożeń 😉
A horsemanago? Kolega ponoć kiedyś tego systemu używał (pamiętam, bo rozbawiła mnie nazwa), ale niestety nie powiem dokładnie jak on działa :/ Wiem tylko, że u znajomego się sprawdziło, więc może tym się warto zainteresować 😉
Wiem, że kiedyś na początku https://equita.pl/offer mieli coś takiego w ofercie ale czy nadal mają? Z tego co widzę na stronie są tylko zawody ale może warto podjąć kontakt.
Fabapi, brzmi ciekawie... A co byś chciała żeby w tym oprogramowaniu było 🙂?
Mój mąż jest programistą i kiedyś myślał o przygotowaniu czegoś takiego i najchętniej przygotowałby to we współpracy z kimś, kto akurat tego potrzebuje aby pomógłby mu zrozumieć wymagania.
fabapi, z tego co wiem, to zawodykonne.com przyszłościowo chcą rozwijać też możliwość płatności i wszelakich rozliczeń. Ale nie znam dokładnych dat wdrożeń 😉


Podobno zrobili - ale dodatkowo (za sam panel do rozliczeń z zawodnikami)  kasują 500zł od zawodów. Za 500 zł to opłaca mi się pomęczyć samodzielnie

Fabapi, brzmi ciekawie... A co byś chciała żeby w tym oprogramowaniu było 🙂?
Mój mąż jest programistą i kiedyś myślał o przygotowaniu czegoś takiego i najchętniej przygotowałby to we współpracy z kimś, kto akurat tego potrzebuje aby pomógłby mu zrozumieć wymagania.


Myślał o obsłudze zawodów czy pensjonatu ?
Jedno i drugie. Chętnie by porozmawiał o tym co jest na rynku, jakich nie spełnia potrzeb i od czego by trzeba było zacząć. Mąż jest doświadczonym programistą budującym przez ostatnie lata systemy bankowe. Jak masz ochotę to zapraszam na priv aby się umówić na bezpośrednią rozmowę  🙂.
fabapi, jeśli byłabyś zainteresowana HORSEmanago to zapraszam na pw 🙂
fabapi, jeśli byłabyś zainteresowana HORSEmanago to zapraszam na pw 🙂


HORSEmanago nie pomoże mi w prowadzeniu stajni pensjonatowej. Ta opcja jest dopiero w planach
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
17 lutego 2021 19:49
Nie wiem czy to dobry wątek ale w sumie prawie na temat.

Czy uzywa ktoś z was Equilab? Jeśli tak to jakie macie zdanie na temat tej apki, tzn do czego konkretnie jej używacie (tereny, treningi, ?) i jak się spisuje?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 lutego 2021 08:18
donkeyboy Ja używam, polecam. Sporo osób pisało na jej temat w wątku terenowym, może tam zajrzyj?
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
19 lutego 2021 09:35
donkeyboy Ja używam, polecam. Sporo osób pisało na jej temat w wątku terenowym, może tam zajrzyj?


Dzięki zembria, lece szukać 🙂
Tu w pl Bazyli Głowacki miał startup i dewelopował apke do prowadzenia pensjo i szkółki - ale gdzie to teraz jest to nie wiem.
Miał to łączyć z apką z AI, gdzie mieli kamerki montowane w stajniach i AI uczyło się zachowania konia i gdy kolka czy coś innego to uczyło  się alarmować- czyli taki nadzór koni przez sztuczną inteligencje 24h. To miało być szczególnie przydatne do wyźrebień.
Mieli nawet do tego taki ładne okrągłe kamerki (jak małe bałwanki).

Podjęłąm rozmowy z autorem  Equita w kwestii rozbudowy panelu do obsługi pensjonatu. Będę referować na bieżąco jak się sprawdza.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się