Warszawa (niekoniecznie) - jazda konna po traumie, szukam super trenera

Witajcie,

Szukam naprawę dobrego trenera, N-A-P-R-A-W-D-Ę dobrego trenera, który pomoże mi uporać się z lękiem po wypadku oraz nauczy poprawnego dosiadu. Takiego dosiadu, abym wreszcie czuła się pewnie na końskim grzbiecie. Jestem jeźdźcem na poziomie raczej średnim, robię wszystko, ale nie do końca poprawnie, największy problem mam właśnie z dosiadem (pochylam się do przodu, nogi zawsze są za bardzo do tyłu i ogólnie nie tak, jak powinny, i czuję się niestabilnie; kłus wysiadywany to też dla mnie rzecz niewykonalna). Szukam więc naprawdę super instruktora, która umie uczyć i NAUCZYĆ, oraz jest ŚWIETNY w przypadku problemów natury psychologicznej. Szukam kogoś tip-top, mam dość marnowania pieniędzy na jazdy u kolejnych niby super instruktorów, którzy, za przeproszeniem, guzik byli mi w stanie pomóc 🙁

Najlepiej Warszawa lub okolice, bo tu mieszkam, choć gdyby był ktoś totalnie mega genialny o klasie światowej w tym, co potrzebuję, to mogę pojechać na tydzień czy dwa gdzieś w Polskę.

Zastanawiałam się nad wykupieniem programu Natashy Althoff "Fearless mastery", ale nie mam własnego konia, kurs kosztuje majątek, i nie mam pewności, czy by mi się w ogóle przydał.

Będę wdzięczna za pomoc, bo tęsknię za jazdą konną, ale na myśl o wejściu na koński grzbiet rośnie mi wielka gula w gardle.

[center][img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Prosze przeczytac REGULAMIN FORUM!
I nie dublowac istniejacych watkow.
Viss
[/center]
wątek zamknięty

Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.