Końska Rewia Mody XV (2021)

Szczęśliwego Nowego Roku, udanych szmatkowych zakupów i wyjątkowych kolekcji nam wszystkim życzę  😁

Startujemy  😅 😀 😀 😀 🏇
wątek zamknięty
Dawno nic nie wstawiałam, więc jako pierwsi przypomnimy się z Boczkiem odzianym w cudnego Caballa 😀 żałuję, że nie udało mi się uchwycić efektu błyszczenia się logo i sznura przy lamówce. Na żywo jest petarda!



Wszystkuego dobrego na Nowy Rok! :kwiatek:
wątek zamknięty
Cudny! Tylko kiedy on tak urósł? 😍
wątek zamknięty
harja  wyglądają super, i kon(isko) i czaprak. Jaki on jest duży, a niedawno byl takim śmiesznym maluchem 🙂
wątek zamknięty
A ja wczoraj uszyłam swój pierwszy czaprak  😀 trochę koślawy ale będzie lepiej
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
04 stycznia 2021 09:09
Harja Ło matko! Toż to Boczysko jest, a nie Boczuś 😜 A czparaczek już podziwiałam na fb Caballa 💘
Jagoda8 Trochę jak skafander w Seksmisji 😁 😉
wątek zamknięty
Nie mogło zabraknąć i Nas na pierwszej stronie KRM w 2021 😁


Corin w Spooksie Dark Forest


Oraz w derce Eskadrona z jakiejś starszej kolekcji Next Generation Feather
wątek zamknięty
Nie mogło zabraknąć i Nas na pierwszej stronie KRM w 2021 😁


Corin w Spooksie Dark Forest


Oraz w derce Eskadrona z jakiejś starszej kolekcji Next Generation Feather


Jaki cudowny kolor!  😍 😍 😍
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
04 stycznia 2021 11:05
Nirv  ten spooks to takie marzenie <3 jest ekstra! to DL? Bo jakiś duży się wydaje :P
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny za dobre słowo na Nowy rok i cieszę się, że się podoba  :kwiatek: czekam na wasze szmatofoty!
A Boczur kiedy tak urósł... sama nie wiem! Czas leci bardzo szybko, w mgnieniu oka moja reszta przedszkolaków  będzie śmigać w szmatkach i się tu pewnie pojawią 😀
wątek zamknięty
ssstokroteczkaa,  dzięki 😀 jak tylko wyszła ta kolekcja to wiedziałam, że będzie mój! 😀

Pati2012, niee, to normalne VS, ale Spooksy są chyba dość spore, muszę porównać do innych - ale patrząc po tym jak mi tybinka się mieści i jeszcze trochę miejsca jest mimo sporego dziubka to są spore. No i kobył 166 około, tyle, że w trakcie odkarmiania i pakowania w mięsko 😀

harja, ten czaprak to full? i siodło dorosłe? wygląda jak jakieś 13 cali na nim 😁 piękny on!
wątek zamknięty
Nirv, tak, czaprak full i siodło 17.5 :-)

Jagoda8, chętnie zobaczę twoj czaprak w calosci, a najlepiej na koniu!:-)
wątek zamknięty
harja, wygląda jak w poniku! Imponujący urósł! Ile ma w kłębie?

Kobyłka w Rosewoodzie 😉
wątek zamknięty
Premier Equine Italia. Jedzie już do mnie też skokowy, kocham go.



wątek zamknięty
Nirv , ślicznie jej w tym kolorze.
Sivrite, zamawiałaś teraz z PE? Interesuje mnie kwestia cła / podatku, uwielbiam derki pe i trochę się obawiam, jak teraz będzie wyglądało zamawianie z UK...

Mój chłopak w derce treningowej z ostatniego heritage:


wątek zamknięty
Anai, tak, idzie do mnie paczka. Niestety cena przesyłki wzrosła do 10 funtów i nie ma już darmowej od stu... Wyskoczyło mi powiadomienie, że mogę dostać cło i VAT, ale chyba wstawili je odgórnie, bo umowa handlowa z UK z Wigilii mówi, że handel zostaje bez cm cła i VAT. Ale dam znać, jak już przyjdzie. 🙂
ERIT: Najbardziej mnie boli ta przesyłka, bo lubiłam kupować małe rzeczy na promocjach... A teraz nawet większe zamówienie nie daje jej darmowej. A to już się robi 5 dych od zamówienia. Czyli 10% do każdej derki, a do mniejszych zamówień nawet ponad 20% ich ceny.
wątek zamknięty
Czy półderki Eskadron Heritage do jazdy mają jakieś rozmiary czy uniwersalne? Bo na sklepie nie jest nigdzie podany. Nie chce mi się czekać na odpowiedź sklepu, chociaż już im wysmarowałam maila  😉
Ktoś wie??  😁
wątek zamknięty
Meise półderki mają rozmiary takie jak normalne derki. Ja mam np 155 XL (niestety nie produkują większych 😉). Zarówno softshell jak i ta akrylowa którą mam są produkowane w różnych rozmiarach.
wątek zamknięty
No ja właśnie wiem, mój kucykoń ma 135 i kurczę wpadł mi w oko jeden model, mój Luby już się zgodził mi zakupić ją w ramach prezentu, bo nie jest to tania szmatka, ale kurcze - nie ma rozmiaru  😁

A już bym chciała zamówić, bo coś mi się zdaje, że to ostatnia sztuka i stresuję się, że mi ktoś podkupi... no nic, w pon rano telefonik do sklepu i jak się okaże, że pasuje to biere.
Ale wnerwiające jest takie niepodawanie rozmiarów  😉
wątek zamknięty
Na stronie Ps of Sweden było info:

"Please note due to Brexit all orders over £135 will be charged import VAT and duty."

Z cłem to pewnie będzie loteria - tak jak z z Chinami, raz uda się bez dodatkowych opłat a raz naliczą cło.
wątek zamknięty
Na stronie Ps of Sweden było info:

"Please note due to Brexit all orders over £135 will be charged import VAT and duty."

Z cłem to pewnie będzie loteria - tak jak z z Chinami, raz uda się bez dodatkowych opłat a raz naliczą cło.

Wiele stron miało te powiadomienia już w grudniu, bo byli przygotowani na brak porozumienia. Teraz pierdzielnik jest taki, że serio nie jestem w stanie ustalić czy dostanę cło czy nie. :/ Nikt nic nie wie, kurde. Niby spoko, że to porozumienie podpisali przed ich wyjściem z Unii, ale 7 dni to jednak trochę mało na reakcję.
wątek zamknięty
No ja właśnie wiem, mój kucykoń ma 135 ...

O matko serio on ma 135cm rozmiar?! Moja kucyna ma taki, a nawet niektóre derki 145  🤣
wątek zamknięty
No, tak sądzę, ale musiałabym go zmierzyć, bo zaczął dorastać  😉  On jest krótkim, kompaktowym koniem, klacze z natury są dłuższe  🙂

A w sumie to jak zmierzyć konia pod derkę? Od samego przodu do końca pośladka? Może i 145 byłoby na nas lepsze  🙂
Edit. Już wiem  😉
wątek zamknięty
Wbrew pozorom Daisy jest mega krótka, 16,5” siodło mi się na styk mieści. Jest bardzo proporcjonalna to tak tego nie widać  😁 A co do mierzenia, to chyba od kłębu do ogona i ja bym zaokrąglała w górę.
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
10 stycznia 2021 13:48
Czy zmierzy (długość grzbietu i długość od  krawędzi grzbietu w dół) mi jakaś dobra dusza czaprak PS of Sweden VS w rozmiarze COB ? Będę wdzięczna :kwiatek:
wątek zamknięty
Aleks jutro jak będę w stajni mogę, ale są malutkie 😉 ledwo pod 16,5” skokowke mi się mieści.

wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
10 stycznia 2021 14:40
dairoxroxi - będę zobowiązana za pomiary  :kwiatek: . Mam takie samo siodło HBC winner 🙂 jak na zdjęciu w tym samym rozmiarze 🙂. Tak na styk faktycznie, ale pomiar bym sobie odniosła do rozmiaru Full (który posiadam) i sprawdziłabym jak mi to na koniu wypadnie. Mój jeśli jest szerszy w grzbiecie to faktycznie cob może być dla nas za krótki przy popręgu. Będę wdzięczna, czekam na pomiary  :kwiatek: .
wątek zamknięty
Na zdjęciu jest na kucyku 147  😁 ale jasne, jutro wyślę wymiary 😉
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
10 stycznia 2021 15:13
dairoxroxi - mój ma 165cm w kłębie, to z tym cob-em może być przykrótki 😉. Dzięki z góry  :kwiatek:
wątek zamknięty
Czy zmierzy (długość grzbietu i długość od  krawędzi grzbietu w dół) mi jakaś dobra dusza czaprak PS of Sweden VS w rozmiarze COB ? Będę wdzięczna :kwiatek:


Edit: teraz doczytałam pytanie - nieaktualne

VS max do siodeł 17" tu masz foto. Z porównaniem full vs COB VS
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.