Końska Rewia Mody XVI (2022)

nie ma zielonego, nie ma na czym oka zawiesić (ta limonka to nie zielony ;p )
wątek zamknięty
Koszmarek trochę te Anky 🙈
Odpalilam znowu dark sky i same ochy i achy jaki on jest cudny 🤠 Chyba jeden z moich ulubionych aktualnie. Tylko owijki muszę lepsze ogarnąć bo te są z lekka zżulone
99A97DBC-0EF5-40E3-A462-FC997F9334D6.jpeg 99A97DBC-0EF5-40E3-A462-FC997F9334D6.jpeg
D933C759-CA96-4E72-B2EC-598A7E925B0C.jpeg D933C759-CA96-4E72-B2EC-598A7E925B0C.jpeg
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
01 lutego 2022 17:05
dairoxroxi przyznam, że czekałam na ten post 😅
wątek zamknięty
Oj, a dla mnie fujka. Wygląda trochę jak takie babciowe podrabiane karakuły z bazaru 😝
zembria,
Mi sie kojarzy ze starymi kotarami/zasłonami jak za Gierka. Doczytałam co to karakuły... i chciałabym odzobaczyć 😦

wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
01 lutego 2022 17:34
kokosnuss, To futro z jagniąt, które mają tuz po narodzeniu lub tuż przed narodzeniem określony skręt runa. To powinny być takie falki drobniutkie. Na Polskich bazarach z 30-40 lat temu trafiały takie drugiej kategorii, co miały takie właśnie nieskładne fale. Czasem widać "Babcie kościołowe" w takich jeszcze 😉
1599587339.jpeg 1599587339.jpeg
wątek zamknięty
Nie nooooo az tak paskudne te czapraki Imo nie sa 🙈 ale nie bede sie wymadrzac dopoki nie zobacze na zywo 😉
wątek zamknięty
Muszę przemyśleć, czy te Anky są jeszcze przed moją granicą badziewia, czy już odrobinę za. 😀

PS. Fryzy, jak się rodzą, to też są karakułkami. Mają kręcone futro parę dni/tygodni.
wątek zamknięty
Ale nikt nie przerabia ich na babciowe futro 😬. Na karakuły najlepsze są świeżo narodzone albo nienarodzone wyskrobane owce.. wg Wikipedii.. brrrrr
wątek zamknięty
No co wy, nie wiecie co to karakuły?!
Szczyt PRLowskiej mody!
Każda dama chciała z karakułów albo z norek!

... moja mama takie miała (ma?) i do tego musiały być papierochy palone przez szklana lufkę i pończochy ( spod lady) i włosy platynowy blond🙂 i rzęsy grube i wytuszowane na kilogramy i koniak 5* i muzyka na winylach, potem szpulowy🤣
wątek zamknięty
dairoxroxi, o mamo. Pięknie na gniadym. Mój też gniady 😱
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 lutego 2022 00:07
Anky znów nie moja stylistyka, a takie piękne te z brokatem były.
dairoxroxi, Jak zawsze klasa, ale ten kolor to jest naprawdę coś pięknego.
Sivrite, dla mnie Eskadron mesh to jest taki czaprak właśnie, który mi się podoba ze względu na błysk, ale materiał jest taki kiczowato/ tandeciarski i psuje efekt.
Już kilka razy robiłam podejście do różnych wersji i coś okropnego.
I obawiam się, że z tymi Anky będzie to samo.
anai, to jest właśnie taki kolor, co na większości maści będzie spoko.
wątek zamknięty
flygirl, - czasami szmatki kupuję się dla siebie 😉 Szału nie ma, ale miła dla oka stypka jak najbardziej. I jak Ci się ładnie konik zaokrąglił 💕
dairoxroxi, - piękny ten Dark Sky, on jest stworzony na gniade 😍 Choć gdyby nie rachuneczek za klinikę to pewnie też bym klikła 🤐

Anky paskudne, plus kolorystycznie znowu powtórka. Ci to dopiero przynudzają od jakiegoś czasu 😂
wątek zamknięty
dairoxroxi, łudziłam się, że on nie będzie wyglądać aż tak dobrze, a jednak wygląda genialnie 😍

Co do Anky to widzę, że nie tylko ja mam wrażenie powtórki z kolorów. Wzorek straszny kicz. Nie wiem co im odbiło 😐
wątek zamknięty
On jest cudowny! Nie ma się co zastanawiać 🤣
Ja tak patrzę jeszcze na te derkę… ale gdzie 6 polarowa derka mi potrzebna 🙄 i te ochraniacze…. I kantarek 🤦
wątek zamknięty
Ta derka też do mnie mówi, oj bardzo mówi hehe

Ale no niestety aż na taki luksus mnie nie stać. A musiałam i tak kupić derkę do stajni... bo mój ogolony koń gotuje się w stajni w stajennej derce 🙄 A że próbowałam przyoszczędzić i kupiłam polar do stajni [York], niby wszyscy zachwalali, że tani a wytrzymały. No to ten... rozerwał się po jakiś 2 tygodniach... Więc tyle by było z "kupie tańsze będzie git".

Natomiast kantarek cieszy oko i polecam, gniadoszom w nim ślicznie 😜
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
02 lutego 2022 11:16
anai, czekam aż kupisz Dark Sky i mi zwizualizujesz z podkładką Kentucky 🤣 Bo mimo, żem grafik i powinnam to pewnie móc sobie wyobrazić, to... ni huhu tego nie widzę ani nie "czuję" w takim połączeniu 🙈
wątek zamknięty
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
02 lutego 2022 11:33
A ma ktoś dark sky na ciemnogniadym? Zastanawiam się czy na mojej nie zginie.
wątek zamknięty
helcia, na stronie głównej ES pierwsze zdjęcie
1.JPG 1.JPG
wątek zamknięty
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
02 lutego 2022 12:43
Sasini, tam nie sprawdzałam😅 kurde sama nie wiem... Nad glitterem z eskadrona też się zastanawiam, mam nawet ochraniacze, które mogłyby pasować🤔. A tłumaczę sobie, ze nie potrzebuję wcale, jeszcze poprzednich nie nałożyłam. Ale jakoś trzeba sie pocieszyć jak dopiero za miesiąc się zjedzie do domu 😂
wątek zamknięty
Ten Dark Sky taki po prostu przyzwoity... bez szału.
wątek zamknięty
helcia, spoczko 😀 Wiesz może ochraniacze pasują i do tego i do tego 🤣🤣
wątek zamknięty
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
02 lutego 2022 16:20
Sasini, nie pomagasz😂
wątek zamknięty
Mech. Wyszłam ze sklepu i jednak bez LeMieux Rose. Raz, że jest na żywo o wiele bardziej różowy niż na zdjęciach (albo ja mam tak ustawiony monitor, bo wszystkie mi mówiłyście, że różowy 😅😉, dwa, że jak go dotknęłam to jakość nawet nie stała obok Equito. Ten wierzch bardzo delikatny, jakby bardzo luźne te włókna? Cienki, jakiś taki szmaciany w odczuciu. Wszystkie te błyszczące takie były. Kurde, mogłam na przyszłość macnąć też te zamszowe, ale tak się zawiodłam, że nie pomyślałam. 😅
Skreślam z listy. Zostały na niej Dark Sky i... Equito. 😂 Jak z jakością ES-a, dziewczyny? Bo czasami widzę opinie, że słabo i jak już wybierać to PSoS. Jest różnica?
wątek zamknięty
Sivrite dla mnie jakość ta sama ES i PS, wydaje mi się ze te starsze modele były lepsze. Mamy z ES czerwonego kupionego kilka lat temu i jest nie do zdarcia, a po jednym użyciu na lekka jazdę DarkSky wydaje mi się ze lekki meszek wylazł już w okolicy popręgu.

Byłam dzisiaj w jeździeckim obczaić na żywo nowe heritage i… ups I did it again 😅 no przepadłam na żywo
C3036376-E167-4CBF-954A-FC31FEBFAAA1.jpeg C3036376-E167-4CBF-954A-FC31FEBFAAA1.jpeg
73540E63-3C7F-4E2F-A7F4-F97B3781624F.jpeg 73540E63-3C7F-4E2F-A7F4-F97B3781624F.jpeg
wątek zamknięty
Dairoxroxi, okeeej. No to pass, bo widziałam już kilka opinii, że nie są zbyt żywotne. Chyba pozostaje Equito, Mattes i z namaszczeniem prane Anky. 😀
Widziałam dziś też ten Heritage. Ale dla mnie zbyt ogromne.
wątek zamknięty
sivrite tego bezowego już zdążyłam sprzedać, mam wrażenie ze zielony jest mniejszy 🙈 ale może po prostu ciemny nie będzie tak tej różnicy z długością tybinki pokazywał. Może jutro uda mi się już go przymierzyć 🤠
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
02 lutego 2022 20:31
Sivrite, dairoxroxi, nie wiem jak DL ale cottona wszechstronnego koleżanka przekładała do racing Greena i mówiła że ma dobre kilka cm różnicy 😀 i te nowe jakieś wielkie są
wątek zamknięty
keirashara to zaokrąglenie rodzi się w prawdziwych bólach, więc tym bardziej doceniam, że zauważone.😍

Mam 3 cottony, których kolekcji nie mogę odnaleźć. Porobię zdjęcia, jak kiedyś będę w stajni zanim robi się ciemno i was poproszę o pomoc. Ja jakaś nawiedzona jestem i mam spisane jakie mam czapraki i co to za kolekcje.🤣
wątek zamknięty
flygirl nie jesteś aż tak nawiedzona, ja większość kolekcji na pamięć recytuje 🦄🤣🤣
wątek zamknięty
flygirl, - no widać, widać dooopke okrąglejszą 😁

Ja podobnie jak dairoxroxi, recytuje z pamięci kolekcje, kolory i roczniki 😂😂😂 Szmatoholizm to ciężka choroba 😅

Chodzi za mną kantar glitter... I nie wiem, czy plaza tapue, czy peacok, czy ten green. W sumie zielony mam racing green, granatowy z letniego classica sprzed roku, ale nie jestem pewna, czy ten beżowy będzie pasował na mojego zwierza. Truuuudne sprawy 😆
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.