Końska Rewia Mody XVI (2022)

U mnie się już oficjalnie miejsce w szafie skończyło. I muszę się zastanowić nad regałem takim magazynowym za szafą, żeby postawić(mam tam miejsce.
keirashara do mnie najbardziej przemawia ten szary, czarny boję się, że może na karnym koniu być bez efektu wow
wątek zamknięty
No i masz babo placek, już myślalam że się opanowałam z tym złotym bo na pewno będzie drogi w kosmos i gratulowałam sobie rozwagi, że zamiast tego kupiłam na przecenie PSa Petrol Blue Ruffle wraz z bluzka Cecile też Petrol blue do kompletu. Wreszcie coś dla koniomatki i to jeszcze -50% ceny, szczyt zimnej krwi i rozsądku!
Ale kurna im więcej fotek widzę tym bardziej czuję że z tym złotym to my się jednak zobaczymy 🙃
wątek zamknięty
Złoty musi być 😅
Zaraz pojawią się na tej grupie wyznania zakupoholiczek.
Część jestem Ania... znałam kod do FEBRO i z pełną świadomością robiłam zakupy... Teraz muszę znaleźć miejsce w piwnicy tak żeby nikt się nie zorientował..😎

czekamy na #shamephoto łowów 😂
wątek zamknięty
kupiłam na przecenie PSa Petrol Blue Ruffle wraz z bluzka Cecile też Petrol blue do kompletu.
feno, o fuck- the best of the best tego sezonu a może i ever!
Zazdro. Ja nie mam kasy teraz. Zrób zdjęcia błagam!
wątek zamknięty
kotbury o tak, najpierw planowałam kolejny do mojej kolekcji Sryliard Shades of Pink, ale jak zobaczyłam ten odcień niebieskiego to nagle przypomniało mi się że przecież nie mam jeszcze żadnego pod kolor oczu konia! I było pozamiatane 🤣 porobie fotki, porobie, codziennie zerkam nerwowo w maila czy już wysłali 😅
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
29 listopada 2022 20:33
Jezu, dobrze że już po BF, bo przedwczoraj po kolejnym domówieniu w Febro 🤣 oko mi spadało jeszcze na zielonego (wtf?! 🙉😉 Spooksa, do zamówionej kamizelki…🤣 na szczęście byłam twarda, hahaha xD
wątek zamknięty
JustKaro   Kiedyś Windziakowa :)
29 listopada 2022 20:40
Ja czekam na ten mój różowy i szmaragdowy velvet, a mój koń nawet porządnie zajeżdżony nie jest... 😀 To jest dopiero wyższa szkoła jazdy...
wątek zamknięty
Ja czekam na ten mój różowy i szmaragdowy velvet, a mój koń nawet porządnie zajeżdżony nie jest... 😀 To jest dopiero wyższa szkoła jazdy...
JustKaro, to jest nic! Ja kupowałam czapraki w dwuletniej przerwie od posiadania konia i jakiegokolwiek jeżdżenia 🦄 CHOROBA
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
29 listopada 2022 20:48
A... Ile kosztują te brokatowe cuda?
Bo nie wiem czy płacić nerką czy jak 😆
wątek zamknięty
Pati2012, tez się boję ceny
wątek zamknięty
No i kupiłam PSa Petrol Blue Ruffle wraz z bluzka Cecile też Petrol blue do kompletu.
🙃

feno,

Ja tak samo! Ale czaprak chyba jednak pójdzie w świat na sprzedaż jeśli ma wjechać świąteczna kolekcja, ale bluzkę muszę zachować 😍


Pati2012 obstawiam, że będą koło 500zl kosztować, bo te limitowane zawsze są droższe
wątek zamknięty
Widziałam w internecie info, że 90£ i 99€
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 listopada 2022 07:35
dairoxroxi, 😨😭 Tyle powiem...
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
30 listopada 2022 07:40
No to jedna nerka nie wystarczy... obstawiam nerkę i większy kawałek wątroby wątroby 🙄🤣
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
30 listopada 2022 08:31
dairoxroxi, oj to już dla mnie za dużo byłoby, czaprak w cenie paszy na 2 miesiące 😐
wątek zamknięty
Taki piękny screen z podsumowania zamówienia sklepowego widziałam, szło mniej więcej tak:
"Czy potrzebujesz alibi w postaci listu gratulacyjnego, że wygrałaś w konkursie zakupione przedmioty"?
wątek zamknięty
Mówią, że bieda w kraju, inflacja i życie ciężkie, a wystarczy wejść w ten wątek 🤣
wątek zamknięty
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
30 listopada 2022 11:44
budyń, ale to właśnie chodzi o to że za rok czaprak będzie droższy/pieniądz mniej warty, inflacja dalej swoje a tak to inwestycja 😎 zawsze można sprzedać, tym bardziej jak kolekcyjne a i bezpieczniejsze niż jakieś krypto 😜
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
30 listopada 2022 11:53
Ja już w zeszłym roku sobie tak tłumaczyłam zakupy, że to inwestycja 😅 . W tym, na szczęście, jakoś nic do mnie nie przemówiło na BF, a te brokaty z PS to no ... nieee, zupełnie nie dla mnie 🙂 uf 🙂
wątek zamknięty
To ja wpadam do klubu anonimowych szmatoholików pochwalić się moimi ostatnimi inwestycjami 🤣

W drodze jeszcze tylko brokatowy kantar antique green

I co tam, że na koniu siedziałam ostatni raz miesiąc temu i nie wiem kiedy na niego wsiądę 🙈
Zawsze sobie tłumaczę, że jak coś to sprzedam 🤣
IMG_20221130_115437.jpg IMG_20221130_115437.jpg
IMG_20221130_115600.jpg IMG_20221130_115600.jpg
IMG_20221130_115707.jpg IMG_20221130_115707.jpg
wątek zamknięty
Też sobie kiedyś tak mówiłam, że inwestycja, ale jak po 3 latach sprzedałam nowego eskadrona całe 10 zł drożej niż kupiłam, to się wyleczyłam 🤣 Oczywiście nikomu nic nie bronię, tylko tak się śmieję :P U mnie też leżą dwa psos z metkami, dla konia, który siodło ostatni raz na sobie miał 1,5 roku temu i którego mam 1000km dalej 🙈
wątek zamknięty
budyń, - a bo to zależy jak się trafi, mi za kantar rosewood proponowali 2x tyle, za ile go kupiłam, po randomowej focie na insta 😅 ale jestem okropna i mało kiedy sprzedaje szmaty, bo jednak kupuję głównie takie, które faktycznie chce mieć.

Są kobiety posiadające 100 par butów i kiecek, ja mam szafŵ czapraków 🤷

kotbury, - wyświetliło mi się 😂 ale nie wiem czy po black friday by mi chłop uwierzył...

wabankowa, - piękne zdobycze 😀
FB_IMG_1669812779586.jpg FB_IMG_1669812779586.jpg
wątek zamknięty
Moim marzeniem jest mieć taki jeden piękny zestaw na zawody z błyszczącymi kamieniami : nauszniki i czaprak 😍
Była piękna seria z Eskadron, ale już nie ma nigdzie tego czapraka, poza tym nie mam kasy: mam konia przecież 🐴 hahah
Ale kiedyś nadejdzie ten moment, jak zużyję moje czapraki , które mam zwyczajn0e bez świecidełek i kupię sobie taki wypas z diamentami 🤣
wątek zamknięty
budyń, ja mam dwa czapraki kupione dla dwulatka 😉 Leżą i czekają cierpliwie XD
wątek zamknięty
Ja mam nadzieję, że do 100 szt. nie dobiję w tym roku :P
wątek zamknięty
Dopisuję się do wątku, zgrzeszyłam dwoma Velvetami, a najlepsze że od października nie mogę jeździć i nie wiadomo do kiedy..🙂 Ale kucyk dwa nowe czapraki potrzebował 😂
317471102_482614614012446_7235380636647397077_n.jpg 317471102_482614614012446_7235380636647397077_n.jpg
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
30 listopada 2022 18:08
No i masz babo placek, już myślalam że się opanowałam z tym złotym bo na pewno będzie drogi w kosmos i gratulowałam sobie rozwagi, że zamiast tego kupiłam na przecenie PSa Petrol Blue Ruffle wraz z bluzka Cecile też Petrol blue do kompletu. Wreszcie coś dla koniomatki i to jeszcze -50% ceny, szczyt zimnej krwi i rozsądku!
feno, ja bez bluzeczki ale popełniłam ten komplet i już nie mogę się doczekać kiedy go założę 😜 a teoretycznie ma być tylko na zawody 🤠
Ps. Nie polecam kolegować się z Moon, ona zna wszystkie promki i namawia do złego. Na następny BF zablokuję Ją na Messengerze 🤣
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
30 listopada 2022 18:33
Gillian, ale że ja?! Toć to pomówienia i oszczerstwa! 🤣 czemu mam sama biednąć 🤡

ps. Przed chwilą paczka z 10l Chevinalu mi prawie na łeb spadła z najwyższej skrytki w paczkomacie… uznam to za pokutę! 😂
wątek zamknięty
Karma pani, karma 😎
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
30 listopada 2022 18:49
Zdecydowanie karma! I jeszcze mi photoshopowała fotki co bym oszalała i dokonała zakupu! Zły to człowiek i przebiegły!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.