Rezygnacja z moderacji

Hej, nie mam już czasu ani chęci na zajmowanie się moderacja. złożyłam rezygnacje do roota.

Jeśli ktoś jest chętny na taką fuchę - zapraszam do kontaktu z rootem.
A co tu do moderowania? Przecież to forum i tak zdechło.
KaNie, bez moderacji forum zaleją spamerzy, boty i trole
no ale skoro wg ciebie już zdechło to rzeczywiście niech ostatni zgasi światło..
Szkoda😕
No szkoda... Jednak jest parę osób które się udzielają więc nie tak do końca umarło 🙁
Nique, ale to takie dogorywające zwłoki. Nie na tu już za duzo osób z wiedzą, doświadczeniem, a jak są to milczą. Nie wiem czy to tylko kwestia tej super nowej grafiki czy czego, ale naprawdę jest z
Słabo z jakością. Wiele postów w ogóle nie doczekuje ale odpowiedzi. Nie wiem czy duzo osób czyta a milczy, czy naprawdę już nikogo nie ma...
Mogłabym przejąć moderację.
Jestem codziennie na forum i czytam praktycznie wszystko, szczególnie teraz kiedy tak mało się pisze.
Ale skoro tyle osób uważa że moderacja jest zbędna bo forum "zdechło" to chyba nie ma sensu dobijać się do roota po guziki moderatora.
W drugim wątku (na koniach) zgłosiła się druga chętna osoba.
Również mogę pomóc w moderacji, jakby co to jestem chętna
doloruu, właśnie zostały przyklepane 4 nowe moderatorki a to i tak za dużo na forum z tak małym ruchem 😉
Ale gdyby któraś z nas zrezygnowała to uderzymy do Ciebie, ok?
BeAtra, jasne
spam
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban permanentny
Komentarz moderatora: spam
Post został usunięty przez autora
<b>doloruu,</b> właśnie zostały przyklepane 4 nowe moderatorki a to i tak za dużo na forum z tak małym ruchem 😉<br>
Ale gdyby któraś z nas zrezygnowała to uderzymy do Ciebie, ok?

BeAtra, najlepiej jakbyście jednak zrezygnowały 🤣doloruu, może miałaby lepszy "feeling" jako mod?👀
Perlica podpisuję się pod petycją rezygnacji BeAtra z funkcji moda... Rozdawanie ostrzeżeń, banów, zamykanie wątku, a na końcu posprzątanie wątku z dowodów swojej własnej niekompetencji...

Dzięki modzie! Nikt nie chciał sprzątania tego wątku, ale fajnie że się na nowo otworzył 🤦
Nique, weszłam w ten wątek i mnie zatkało.
A ponoć nie można usuwać postów zgodnie z regulaminem, czyli mod sam łamie regulamin, bo teraz wypowiedzi nie mają sensu 🤣
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 czerwca 2022 11:24
Post został usunięty przez autora
Perlica, no nie? Ja jestem totalnie zażenowana całą tą sytuacją... 🤦
Nowa moderacja ewidentnie chce dobić leżące już forum. Wątki zaczęłam przeglądać z ogromnym zażenowaniem, bo nigdzie nie można już nic polecać! Nawet w wątkach dedykowanych. Nie wiem, już chyba lepiej byłoby bez żadnej moderacji, jakiś spam od czasu do czasu idzie pominąć, bo łatwo go rozpoznać. Z obecną moderacją to nie da się już na tym forum normalnie pisać 🤷🤦
Nigdy nie wlaze w ta część forum ale dzisiaj owszem bo już naprawdę przesada trochę ze strony BeAtry... Brak wyczucia kontekstu konwersacji, zamykanie wątków "bo tak" i jeszcze to usuwanie postów, no niefajnie.
Gillian   four letter word
21 czerwca 2022 13:02
Halo halo ogłoszenie bluchy zostało zmoderowane przeze mnie 😎
Słowa - mój koń będzie na sprzedaż i prezentacja owego konia dla mnie jest ogłoszeniem. Co innego pokazanie swojego konika, co innego polecenie hodowcy a co innego jawne reklamowanie rumaka do handlu. Również posty o treści „polecam strzemiona XYZ btw mam takie na sprzedaż” są wywalane.
Nie jesteście tu uciemiężeni bez prawa głosu, naprawdę. Trochę histeryzujecie 🙄
Gillian, trochę nie histeryzujemy, bo zawsze się pisało o takich rzeczach i kontaktowało na priv jeśli kogoś interesowała dana oferta. Nie można było dawać linków do ogłoszenia, ale pisał ktoś : ja mam , kontakt pw lub zekrnij w moje ogłoszenia.
Nie widzę nic zdrożnego w linku do bazy koni. Teraz w tamtym wątku nie ma całkiem sensu, bo wszystko wyczyszczone.

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
21 czerwca 2022 13:24
Ja też uważam, że BeAtra za ostro podchodzi do moderowania. Mi osobiście żadnego posta nie moderowała, ale czytam sporo wątków na forum, no i powiało gestapo odkąd jest moderatorem. Nie wydaje mi się, żeby usuwanie jej z funkcji było potrzebne, jednak jest tutaj aktywnym moderatorem, sprząta, udziela się, no dobrze swoją rolę pełni, tylko za ostro i za poważnie do tematu podchodzi moim zdaniem.
Myślę, że więcej luzu by się przydało. Teraz już nie ma opcji wejścia sobie w ogłoszenia danego użytkownika więc nawet jak ktoś sugeruje tylko, że coś ma, to nie ma jak sobie niezobowiązująco zerknąć. Myślę, że należy to wziąć pod uwagę rozpatrując posty pod kątem czy są ogłoszeniem, czy nie.
Gillian, no właśnie takich "ogłoszeń" w różnych wątkach jest trochę, a usuwane są nieliczne. Ale! Nie wiem jak innym, mi na przykład to kompletnie nie przeszkadza, bo jest na temat i nie jest to jakieś nagminne wstawianie ogłoszeń wszelakich.
Nikt tu nie histeryzuje, jestem na tym forum od 13 lat i jakoś nie pamiętam tak nadgorliwej moderacji jak teraz🤔
Gillian no jednak nie histeryzujemy... Okej, upomniałaś bluchę. Jej się to słusznie mogło nie spodobać więc to skomentowała. Życie toczyłoby się dalej gdyby w akcję nie wkroczyła druga modka i to co odwaliła później BeAtra to już nadużycie kompetencji moda było, bo tak naprawdę poszło o nic...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 czerwca 2022 13:33
W takim razie modzi powinni chyba rzucić okiem na wątki o ciąży i o reproduktorach, bo tam pojawiają się informacje czy źrebak u kogoś zostaje czy będzie na sprzedaż …
safie, serio? Ty tak na poważnie? 😱
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
21 czerwca 2022 13:48
Perlica, To raczej ironia jest.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 czerwca 2022 13:53
Perlica,, zembria trafiła. 😉
Gillian   four letter word
21 czerwca 2022 14:44
NowaJa, jak są zgłaszane to są też wywalane, ja mam tylko 4 pary oczu 🙂
safie, ufff, bo już myślałam,że nie 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się