Moderatorka rezygnuje z funkcji

Od wczoraj na technicznym wisi wątek o rezygnacji moderatorki.
Nikt tam nie zagląda więc podrzucam tutaj link:
https://ogloszenia.re-volta.pl/forum/topic/103429/1/

Forum pozostanie bez moderatora bo to ostatnia osoba sprawująca tą funkcję.
Naprawdę nikogo to nie interesuje?
Myślę ze to forum nie żyje. Stąd brak odzewu.
KaNie, Jednak nadal jest trochę aktywnych forumowiczów.
Nie spodziewałam się że nikogo sprawa moderacji nie obejdzie.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 kwietnia 2022 12:57
BeAtra, To to że nikogo nie interesuje, bo na pewno interesuje. Nie ma widać nikogo, kto miałby czas i chęci się tej funkcji podjąć po prostu. Szkoda 🙄
Ja bym w sumie mogła… kiedyś moderowałam dość spore forum młodzieżowe, ale to było ponad dekadę temu. I sama nie byłam do tego, bo samemu to ciężko. Zwłaszcza, jak się nie czyta na bieżąco wszystkiego i zwyczajnie brak czasem czasu i siły. No i teraz forum działa na jakimś innym skrypcie (jeśli dobrze to nazywam).
Wiele osób to obchodzi, ale czas aby się tym zająć jest czymś, czego standardowy, dorosły koniarz nie ma za wiele 🙁
BUCK   buttermilk buckskin
14 kwietnia 2022 13:49
nie każdy tak do głębi wie/rozumie co robi moderator...... ale wdzięczność była, jest i będzie 🙂

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 kwietnia 2022 12:20
Jeśli macie dziewczyny ochotę, to przejmujcie moderację, bo to nadal jest ogromna baza wiedzy, której nie ma na FB czy tiktoku. Tu są tematy od lat prowadzone. Przypadki, tricki, polecajki.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
15 kwietnia 2022 15:39
Może udałoby się zorganizować kilka osób? Wtedy łatwiej byłoby się podzielić obowiązkami i kosztowałoby to mniej czasu 🙂
Gillian   four letter word
15 kwietnia 2022 16:03
Ja mogę pomóc. Sama całego nie podołam ale w 2-3 osoby spoko 🙂
Jeśli jest taka potrzeba to też się zgłaszam i tak cały dzień tu siedzę, to może moja pomoc wie przyda 🙂
Ja też uważam, że wcale do końca nie umarło.
Faktycznie, sporo postów pozostaje bez odpowiedzi i aktywnych użytkowników jest mniej, ale „zdechłe” forum to takie, na którym nowe posty pojawiają się co dwa miesiące 😜
Zgadzam się, że jest tu sporo cennej wiedzy i mi np. forum pomogło w pierwszych miesiącach posiadania konia - dostałam sporo cennych rad odnośnie różnych kwestii.

Sama nie pomogę, bo nie mam czasu i nie czuję się na tyle „starym wyjadaczem” revolty, by przyjmować fuchę moda. Jako moda widzę jednak osoby z doświadczeniem, wiedzą i takie uznane tu w społeczności 😉 Ale niech moja wypowiedź będzie potwierdzeniem, że modzi są nadal potrzebni.
Zgłosiłam swoją kandydaturę w wątku na technicznych widząc że poza jedną osobą nie ma chętnych.
Pojawiło się więcej chętnych osób, w takim razie oddaję pole 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 kwietnia 2022 17:45
BeAtra, myśle, ze więcej niż jeden mod to rozsądna opcja. Zawsze było 3.
Strzyga, Teraz nie ma tu takiego ruchu żeby 3 modów było potrzebnych, myślę że nawet jeden by wystarczył. Oczywiście jeśli jest na forum codziennie i ma czas żeby poświęcić na moderowanie.
A czy teraz w ogóle poza faith jest jakiś aktywny mod?
Ale to lepiej żeby były chociaz 2 osoby, toc ludzie chorują, wyjeżdżają. 2-3 byłoby idealnie.
Chętne osoby:
martrix
Gillian
IskraADHD
BeAtra

Wybieramy 2 czy 3?
Jak pisałam, mogę zrezygnować wtedy będzie 3.

A czy teraz w ogóle poza <b>faith</b> jest jakiś aktywny mod?
infantil, nie ma, pozostali modzi dawno się wykruszyli

Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
16 kwietnia 2022 07:48
BeAtra, a może zostaną 4 osoby? 😃
Mi też się wydaje, że 4 to wcale nie za dużo. Mniej pracy będzie (chyba) 🙂
No nie jest to robota dla 4 osób, czasami nawet nie dla 1, ale będzie wam lepiej dyskutować sprawy kiedy 5 osób zgłasza jednego typa a potem 4 są ciężko obrażone za bana i tegoż bronią 😉
Radzę też spróbować się najpierw skontaktować z kimkolwiek kto rozdziela rolę...
Moje uprawnienia ciągle są mimo rezygnacji. Reakcji brak.
faith, root to ma nas w D os dłuższego czasu, przecież były projekty zmian, ludzie zgłaszali chęć pomocy. I wszystko umarło.
No to to ja akurat wiem, wnioskuje po nieistniejącej komunikacji od roku 😉
Sugeruje, bo możecie tu sobie powybierac i poustalac, oczywiście, ale ktoś te uprawnienia musi przyznać, same radosne zgłoszenia wiele do sprawy nie wniosą 😉
A może ktoś ma kontakt z quantą?
Jej konto na forum miało uprawnienia administratora, może mogłaby nadać uprawnienia moderatora zamiast roota.
Na jej koncie wystawiane są ogłoszenia, nie wiem czy ona osobiście czy któryś pracownik animalii to obsługuje, może ktoś wie?
BUCK   buttermilk buckskin
16 kwietnia 2022 14:14
BeAtra może napisać niejako do ogłoszenia i podać w czym rzecz. W ogłoszeniu widać, że logowanie Quanty było dziś rano, to może wie
Napisałam jak radziłaś "do ogłoszenia", zobaczymy czy i co odpowie.
Ja też się podpinam pod prośby przedmówców: nie dajcie umrzeć temu forum!
Może i zostało nas niewiele, ale przecież liczy się jakość a nie ilość 😉
Niestety "nie umiem w komputery" i nie potrafiłabym pomóc. Pozostaje liczyć na innych.
Quanta błyskawicznie pomogła (dziękujemy) i uprawnienia moderatora zostały przydzielone nowym osobom przez roota.
Tak więc forum ma teraz nowe cztery moderatorki, może za dużo osób ale w razie rezygnacji którejś z nas nie będzie przynajmniej obawy że forum pozostanie bez moderacji.

Jestem na forum codziennie więc jakby co można do mnie uderzać 😉
Jakby jeszcze brakowało moderatorów, to jak najbardziej mogę z tym pomóc
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się