Pomoc dla rox potrzebna

W wątku Potrzebujące pomocy _Gaga napisała:
Czy możliwe jest aby 3 konie zachorowały w tym samym czasie? Jednemu się nie udało, dwa nadal leczone i rehabilitowane. A Roxy jest na forum od lat. Trzeba pomóc. Wiem, że czasy ciężkie, ale dyszka nawet robi robotę o ile nas będzie więcej.
https://pomagam.pl/3ogony


Chodzi o forumową rox
Na prośbę Gagi zakładam osobny wątek i zachęcam do pomocy.
Dziękuję, przeklejam swojego posta

Jesteśmy w połowie
Aż i tylko
Rox pomogła wielu z nas, dzieląc się wiedzą, dając rady, pomagając szukać rozwiązań. Mi pomogła bardzo, jak mój koń miał porażony nerw promieniowy i sparaliżowaną nogę... na pewno wielu forumowiczów również korzystało z porad - choćby dotyczących konstrukcji pomagającej postawić konia na nogi... heh pomóżmy im prooszę
Nigdy nie myślałam, że będę kiedykolwiek przyklejonym wątkiem 🙁🙁💔
rox, nie jesteś wątkiem. Jesteś człowiekiem, koniarzem, revoltowiczem. Od lat podziwiam Cię za to, co robisz aby jedno z Twoich zwierzaków było w stanie w miarę normalnie egzystować. Myślę, że praktycznie każdy z nas dawno by się poddał, a Ty z konia totalnie bez szans na wstanie z ziemi zrobiłaś konia, który sam galopuje... i wszystko sama, zdobywając mega ciężko dostępną wiedzę, robiąc wszystko "własnymi rencami". Przenigdy się nie żalisz, nie narzekasz - działasz. Ogromnie Cię szanuję za wiedzę i ogromną determinację. A kłopoty finansowe może mieć każdy, więc nie pisz głupot że to "samo zuo". Nikt z nas nie jest w stanie sprostać takiemu obciążeniu. Mam nadzieję, że uda się zebrać potrzebne Ci środki i będziesz mogła odetchnąć. I przede wszystkim trzymam kciuki za zwierzaki i za Ciebie
_Gaga, miód na serduszko 💗
rox, też trzymam kciuki za zebranie środków.
Niestety brak oznaczenia nowego wątku na nowym forum powoduje że mało osób widzi.
BeAtra, wiem 🙁 nie ukrywam, że sama go nie zauważyłam, dopiero weszłam jak widziałam, że jest podlinkowany w tamtym ogólnym wątku..
Znów cisza w wątku i w zbiórce 🙁
rox, radzisz sobie jakoś?
rox   ogony trzy
01 lipca 2022 12:22
_Gaga, zawsze pod górkę 💩 Agent się wczoraj rozkuł🤦. Mieliśmy go zostawić znacznie dłużej w tych gipsach, które ma założone, więc moja kieszeń się troszkę cieszyła, że przeciągnięte w czasie, a tu znów trzeba kowala 🙉
Jutro mamy kontrolne RTG przodów. Niedziela kowal.
Niestety zaczął kuleć na tył.. Te zady dostały bardzo w kość przy tym ostrym stanie ochwatu na przody i wyszły jakieś kwiatki. Niestety póki nie ogarniemy przodów, to nie mamy jak porządnie diagnozować 🤡
Dzięki🌻
Dopiero zauważyłam ten wątek przyklejony, śledziłam historię tej rudej klaczki Melissa. Powodzenia w walce!
rox   ogony trzy
02 lipca 2022 17:01
Roobina, dziękuję 🙂

No a my po wizycie wet. Mamy ochwat na 4 🤡
A nie można podlinkować tego wątku np. w kąciku rekreanta? Czy to już by podpadało pod ogłoszenia? 🤡
W ogóle nie widać tego, sama dopiero dziś zauważyłam, bo mi oko uciekło gdzieś w eter.
budyń, myślę że jak najbardziej można podlinkować nawet w kilku wątkach. Bo nowe forum niestety jest jakie jest.
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 lipca 2022 12:10
rox, czy jest możliwość pomóc Ci inaczej niż przelewem? Nie ukrywam że czasy słabe na pomaganie w ten sposób, a chciałabym się jakoś dołożyć.
Nadal słabe zainteresowanie tematem i zbiórką
Macie pomysł jak poszerzyć odbiór tego wątku? Spamowanie w innych tematach niewiele daje 🙁
Moon   #kulistyzajebisty
06 lipca 2022 07:15
_Gaga, najlepiej by było, jakby jakiś influencer z wysokimi zasięgami wrzucił link na story na swoim Insta...
A mamy kogoś takiego na forum?
Ja nawet nie mam Insta... peseloza :/
Moon   #kulistyzajebisty
06 lipca 2022 07:47
Hmm, w sumie po przemyśleniu - jeszcze odbiorcy tego influ to musieliby być raczej dorośli, a nie dzieci quoniareczki.
Jak takie Make Life Harder wrzuci link do jakiejkolwiek zbiórki to tam procenty idą po 200-300% <3
_Gaga, teraz nie są łatwe czasy na zbiórkę. Wiele osób pomagało przez ostatnie miesiące na różnych frontach. Plus wszędzie ceny w górę, za pensjonaty, za ogólne utrzymanie konia. Nie jest łatwo obecnie 🙁

Ale może wrzuć na fb, tam się łatwiej udostępnia.
rox   ogony trzy
06 lipca 2022 09:25
Moon, o wrzuceniu na MLH to nawet nie marzę..😂 ale to prawda, tam jest moc. Sama kiedyś pisałam do nich z nutką nadziei odnośnie zbiórki super ludzi na zbudowanie ośrodka rehabilitacyjnego dla dzikich zwierząt w mojej niedalekiej okolicy, ale nie przebiłam się😅
Takich wiadomości zapewne mają tysiące.
A ja mam ogólnie nadal mega problem, żeby to moje puszczać w świat i nakręcać temat.

Ja będę oczywiście mega wdzięczna za każde udostępnienie instagramowe czy facebookowe 🌻 Zawsze jakiś grosik wtedy wpada, jak ktoś się zainteresuje i wejdzie w link.

Nadal mam czarną serię. W nocy z nd na pon Melissa zaliczyła kolkę. Pierwszą w życiu. Nie mam ani pół pomysłu na przyczynę. Ale wiadomo jak jest z kolkami.
Na szczęście opanowałam sytuację bez weta, bo miałam leki i zadziałały. Wyhaczyłam od razu sytuację, bo zaczęła biegać przerażona o 1.00 w nocy, a były zostawione na padoku. Nie wiem czy bym ogarnela temat gdyby była w boksie..🙄




Poszło parę złotych. Trzymam za Was kciuki!
Martita   Martita & Orestes Company
06 lipca 2022 12:20
Udostępniłam zbiórkę u siebie w korpo. Mam nadzieję, że coś się ruszy.
Napisałam do MLH, a nóż widelec może odczytają 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 lipca 2022 12:26
rox, zrob bazarek/wydarzenie na fejsie. Tak się najlepiej zbiera, potem poudostępniać na końskich grupach i leci dalej.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
06 lipca 2022 13:12
rox, ja udostępniłam na swoim fejsie, ale myślę, że bazarek to fajny pomysł jest . Ostatnio sama wystawiałam kilka rzeczy na takim bazarku dla dziewczyny potrzebującej leczyć w klinice klacz ze źrebakiem. Taki bazarek na pewno będzie miał większe zainteresowanie wśród koniarzy niż sama zbiórka <3 . Trzymaj się <3 jakbyś zdecydowała się na taki ruch to koniecznie daj tu link.
rox   ogony trzy
06 lipca 2022 14:49
Dziękuję bardzo🌻

Kurcze, może faktycznie trzeba ogarnąć ten bazarek. 🙉
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
06 lipca 2022 15:19
rox, nom zastanów się. Na tym bazarku ludzie wystawiali sesje zdjęciowe, treningi, przejażdżki dla dzieci, sprzęt różny i nowy i używany, książki, a także niekońskie rzeczy i kręciło się to ładnie. Jak zrobisz to ja jeszcze wyszukam coś od siebie, myślę że takich osób się tu znajdzie więcej, a i ktoś może akurat znajdzie coś czego szuka. Ja na bazarkach tego typu kupuję często i myślę, że to fajna i atrakcyjna opcja jest. Link do zbiórki dasz w opisie bazarku, ja rozliczałam się tak, że dostałam info od organizatora bazarku/zbiórki czy kwota wpłynęła na zbiórkę od osoby, która wygrała, jak wpłynęła tam i do mnie za przesyłkę to wysyłałam przedmiot.
rox   ogony trzy
06 lipca 2022 15:35
Taki bazarek najlepiej zrobić w formie wydarzenia? Grupy? Chyba grupy, co nie? 😅
Kurcze, parę razy zdarzyło mi się wystawiać sesje zdjęciowe, które faktycznie szły, ale jakoś się nigdy nie zastanawiałam jak to wygląda logistycznie, żeby miało ręce i nogi🙉 po prostu podsyłałam do organizatorów co chcę wystawić, robiłam wylicytowaną sesję i na tym moja rola się kończyła.
Sprawniej będzie chyba, jak każdy będzie mógł we własnym zakresie wstawić taki post? 🤔
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
06 lipca 2022 15:40
rox, tak grupa bo wtedy oferujący sam może utworzyć post. Dokładnie jak piszesz, ja tylko pisałam do organizatora z zapytaniem czy osoby X wpłaciła na zbiórkę, dostawałam pieniążki za wysyłkę na swoje konto (to z wygrywającą na pw załatwiałyśmy, tzn podawałam nr konta, a ona mi dane do wysyłki) i wysyłałam przedmiot i tyle.
rox, gdzieś mi mignęło, że Ty z okolic Katowic jesteś (czy mam omamy?). Jakbyś potrzebowała pomocy fizycznej to w weekendy które mam wolne chętnie pomogę 🙂 ewentualnie jak masz ochotę się wypłakać przy winie to też zapraszam 😉 😉
plus jak założysz bazarek to z przyjemnością dorzucę trening na moim koniu.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
07 lipca 2022 10:06
kare_szczescie, oo to ja chce licytować 😀

Bazarek to dobry pomysł, revolta też pewnie wystawilaby swoje rzeczy czy oferty 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się