Cytaty

Kiedy mężczyzna jest wart 5zł? Gdy w Makro pcha wózek na zakupy.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 września 2010 18:43
Kiedy kończy się historia oparta na fartach, czuję się jakby dopadła mnie w końcu moja karma.
Nie wiem co podpowiada mi drogę złą, a i tak się uśmiecham.
- BeerBeer

edit:

Ja nie chce myśleć już o nas, Ty myślisz że jeszcze mógłbyś spróbować.
My nigdy nie mogliśmy być razem, kochanie, już nigdy więcej kołysanek.
Ja nie chce cię widzieć od dawna, Ty próbujesz mnie zaprosić do tańca.
Nie rozumiesz? To nie czas na taniec, kochanie, już nigdy więcej kołysanek.
- Jazzmanka



edit2:

Ale z moich sukcesów Ty będziesz moim mistrzostwem.
- Tomiko

Od głowy do stóp przeszył mnie miasta chłód
A mowy mi brak
Zobaczyłem wschód
Widok zwalił mnie z nóg
Przede mną cały świat ..
- Junior Stress
dlaczego ci się wydaje, że świat pogrąży się w chaosie i zniszczeniu, jeśli go zawczasu nie uratujesz?

Dr Chase: No i jest wtorek.
Dr Cameron: Wiem.
Dr Chase: Lubię cię.
Dr Cameron: Wiem. Do zobaczenia w następny wtorek.

i wcale nie kumała w jak wielkie się gówno wplątała

świat wyciera o Ciebie brudne ręce, czujesz zbliza sie najgorsze chociaz liczysz na najlepsze.

Bo czasem lepiej odejść od zmysłów, by nie zwariować...

Averis   Czarny charakter
17 września 2010 22:11
"Just because something is difficult
doesn't mean you shouldn't try.
It means you should just try harder."
"Morta interesowało wiele spraw. Na przykład dlaczego ludzkie zęby do siebie pasują. Często się nad tym zastanawiał. Albo czemu słońce wschodzi za dnia zamiast nocą, kiedy jego światło bardziej by się przydało. Znał standardowe wyjaśnienie, ale jakoś go nie przekonywało.
Krótko mówiąc, Mort należał do takich osób, które są groźniejsze niż worek grzechotników. Chciał mianowicie zrozumieć logikę praw rządzących wszechświatem.
To trudne zadanie, ponieważ coś takiego nie istnieje. Kiedy Stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy."
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 września 2010 00:22

"Jeśli chcesz coś poznać, zanurz się w tym cała bez namysłu"
Cisza jest tylko brakiem hałasu.

W każdym normalnym człowieku tkwi szaleniec i próbuje się wydostać na zewnątrz.(...) Nikt szybciej nie wpada w obłęd niż osoba całkowicie normalna.

Kiedy człowiek zstępuje w przepaść, jego życie zawsze zyskuje jasno określony kierunek.

Zmiana losu choćby jednego człowieka może zniszczyć świat.

Ale to, że coś jest oczywiste nie oznacza jeszcze, że jest prawdą.

Chociaż prawda to piękno, jednakże piękno nie musi być prawdą.

I nic tak naprawdę się nie zmienia, nawet jeśli nie zostaje takie samo.

Jeśli nienormalne trwa dostatecznie długo, staje się normalnym.

Być złym, to znaczy móc dokonywać wyboru.

Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją.

Umysł egoisty jest jak stalowa kula. Nic nie przedostaje się do środka, nic nie wychodzi na zewnątrz.

Co nie umiera, nie żyje. Co nie żyje, to się nie zmienia. Co się nie zmienia, to się nie uczy.

Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.

Ludzie dobrze potrafią wyobrażać sobie różne piekła, a do niektórych trafiają jeszcze za życia.

Jeśli się wie, czego inni naprawdę, ale tak naprawdę pragną, można nimi pokierować.

Prawda nie musi być prawdą na zawsze. Wystarczy, że będzie nią dostatecznie długo.

Po co obiecywać, że zrobi się, co jest możliwe? Każdy może zrobić to, co jest możliwe. Trzeba obiecać, że dokona się niemożliwego, ponieważ czasem niemożliwe staje się możliwe, jeśli tylko znajdzie się właściwy sposób. A gdyby nawet nie, to przynajmniej często udaje się poszerzyć granice możliwości. A jeśli się przegra... No cóż, to przecież było niemożliwe.

Jeżeli ludzie próbują cię zabić, to znaczy, że robisz coś, jak należy.

Nieważne jak zła jest sytuacja, zawsze istnieje możliwość, by stała się o tę odrobinę gorsza

~~Terry Pratchett

Czasem, gdy człowiek chce zrobić coś ryzykownego, mówi sobie: 'I tak nie mam nic do stracenia'. A potem ku jego rozpaczy okazuje się, że jednak coś czego się nie ma, też można stracić. I wtedy jest się na minusie - moralnym, emocjonalnym i psychicznym. Oto gorzka życiowa prawda - zawsze może być gorzej.

Fałszujemy codzienność stereotypami. To mentalne znieczulenie na zjawiska, które irytują, drażnią, często na takie, których nie możemy pojąć.

Oczy widzą, uszy - słyszą, a serce - i tak wie swoje

Nie ma nic gorszego niż fałszywa nadzieja, tak samo w sztuce jak i miłości. To najlepsza droga do pękających serc. Im bardziej jestem wymagający tym mniejsza szansa na strzaskane złudzenia.

Czasami miłość bywa interesowna, ale człowiek jest na tyle głupi, że zanim się zorientuje, ona zdąży już ten interes załatwić.

Rzeczywistość jest zbyt trudna do zaakceptowania taka, jaka jest. Najlepszą rzeczą wymyśloną przez instynkt samozachowawczy i najlepszą samoobroną jest poczucie humoru, autoironia.


leżę na podłodze i zastanawiam się jak nazwać to, co teraz czuje.

Odchodziłam z lekkim uśmiechem lecz w oczach miałam łzy

chłopcze, w pewny pochmurny poranek namieszałeś w pewnej głowie.

ty się serce ogarnij , a ty rozum pilnuj serca .

nieustannie spoglądałam w Jego oczy by patrzeć na swoje szczęście .

-Kocham Cię- powiedziała patrząc w najpiękniejsze oczy świata.
-Mówiłaś coś?- powiedział chłopak wyciagajac z uszu sluchawki, z ktorych slychac bylo hip-hop.
-Mówiłam,że ładna dziś pogoda.

-Byłaś grzeczna?
-I to jeszcze jak ! Mijałam go na ulicy i nawet go nie oplułam !

'-Rachunek wyślę Ci pocztą. -jaki rachunek? -no ten za 542 kłamstwa i 34 zdrady i 678 dni u twojego boku (+22% vat) '

.najpierw opuszczają, a potem rozpaczają, bo stracili kogoś kogo kochali ..

Pamiętaj ,że zawsze znajde powód by Cię nadal kochać . Pokaż mi ,że warto szukać .

nie powiem Ci, że cie kocham bo to bzdura, ale pewnie Cie kocham.

Chciał, aby tylko o nim myślała, gdy przeżywa radość, podejmuje decyzje, jest wzruszona lub rozmarzona. Żeby tylko o nim myślała, gdy słucha muzyki, która ją fascynuje, gdy śmieje się do łez z dowcipu lub płacze rozczulona w kinie. Chciał, aby o nim myślała, gdy wybiera bieliznę, szminkę, perfumy lub odcień farby do włosów. Żeby tylko o nim myślała na ulicy, gdy odwraca onieśmielona głowę na widok całującej się pary. Chciał być jej jedyną myślą rano, gdy się budzi, i wieczorem, gdy zasypia. Tylko zapomniał, że powinien dac coś w zamian.

Jak kocha to wróci? Jak kocha to nie zostawi!

Podobno miłości nie da się kupić , ale on to zrobił... Kupił ją swoim spojrzeniem , swoim boskim uśmiechem od ucha do ucha... tym zniewalającym zapachem męskich perfum , tym dotykiem , który przyprawiał ją o dreszcze. Kupił tak po prostu jak lizaka w sklepie..

wielu facetów mi się podoba. kilkunastu mnie kręci. na widok kilku, zapiera mi dech w piersiach. w paru podoba mi się ich niezwykła osobowość, a w kilku innych, zabójcze spojrzenie. jednak kochać, mogę tylko tego jednego. i nie wiedzieć czemu, ale padło na Ciebie.

nie będę Ci robić obciachu przy kumplach bez obaw. nigdy na Ciebie nie spojrzę w ich obecności. Przecież jeszcze by pomyśleli, że masz uczucia.


Na dziś tyle ode mnie  😉
jestesmy jak swiezo przyciety trawnik - ladnie wygladamy, ladnie pachniemy...ale kłujemy w tyłek

im bardziej wszystko się zmienia, tym bardziej zostaje takie samo

Be myself is terrible sometimes, do you know ?


Kiedy już jesteś pewien, że kogoś poznałeś
okazuje się, że tak naprawdę w ogóle go nie znasz

Witaj w moim swiecie. Trzeba sie przyzwyczaic ze automatyczne drzwi sie nie otwieraja

Mówi się, że serce chce tego, czego chce (...), ale serce chce też tego, czego nie może mieć


Lepiej powiedzieć, jak jest, niż trzymać kogoś w niepewności

Otwórz lodówke i odłoż moje serce na pózniej
Jestem jak mnie zostawiłas
I nawet smakuje lepiej odgrzany..
Pogrązam sie coraz szybciej i szybciej.
I ty tez. Pograzaj sie. we mnie. I tu zostan.

kiedy mam wybierać między jednym złem a drugim, zwykle wybieram to, którego jeszcze nie próbowałam



-----------------------------------------------------------------
Dobra, Ty załatw smoka, ja biorę na siebie schody (...) Znajdę je skubane i skopię im poręcz tak, że nie będą wiedziały, którędy na górę, a co! Bezwzględny będę, zero litości! Znam karate czwarty stopień, wtajemniczenia, no nie? Ale będzie rzeźnia, no będzie jatka normalnie!

O rany, jaką Ty masz żuchwę... w sensie, że takie białe zęby.

Ej, Shrek, wympsło ci się? Stary, Ty uprzedzaj, zanim popuścisz... Ja tu się cieszę górskim powietrzem!

-Shrek


Myślę, że samotność jest gorsza niż śmierć, bo śmierć jest aktem, na który nie mamy wpływu, choć bardzo boli, jest poza nami, a samotność jest rozdrapywaniem. Człowiek zastanawia się wtedy, kim jest. Kim jest dla kogoś i kim jest dla siebie, dlaczego inni go nie akceptują?


Co Mort robi na moim portrecie? Zamaż go zanim oczy przesiąkną mi jego smrodem!

Skacz, Alex, skacz! Nie martw się, wszystkie koty lądują na... Twarzy?! Stary, to czyje ty masz geny?!

– Szefie... Może im jednak powiedzmy, że się skończyło paliwo?
– Z uśmiechem panowie, z uśmiechem, nie wypadać z roli...

-Pingwiny z Madagaskaru


Zawsze chciałam mieć w domu takie małe, czarne, dźwiękoszczelne, pomieszczenie, gdzie mogę wejść, zamknąć się, krzyknąć na cały głos "KUR***WAAAA" i wyjść .

lepiej zapomnij, pozwól zapomniec.
,,Feta bez zwycięstwa nie ma najmniejszego sensu"

,,Męczy mnie męczenie się"

,,Czasem tęsknie tak bardzo, że aż nie mogę tego znieść"
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 października 2010 21:03
Jos ei sauna, viina tai terva auta, niin tauti on kuolemaksi-

Jeśli sauna, wódka i smoła nie pomogą, to znaczy że zbliżasz się do śmierci.

wstaję lewą nogą, lecz nie odróżniam lewej od prawej
Wiesz Prosiaczku.czasem nawet miłość gubi sie w stuimlowum lesie..

-Przypuśćmy Kubusiu,że drzewo przewróci się,gdy będziemy pod nim stali?
-Przypuśćmy,że nie-odpowiedział Kubuś Puchatek po długim namyśle.

"- Człowiek to nie matematyka. Nic się w nim ze sobą nie zgadza. Dodasz dwie liczby, wyjdzie ci wynik ujemny. I na odwrót. Szukaj. Naucz się szukać. Książki nie dają odpowiedzi, nawet te najmądrzejsze, ale pomagają stawiać pytania. Wykrzycz je sama sobie, nawet gdybyś nigdy nie miała znaleźć odpowiedzi. Pytania są niezmienne, odpowiedzi często się zmieniają."

Strzeż się pięknej pogody.W słoneczny dzień spotyka Cię nagle coś złego.Może dlatego,ze kiedy czujesz się szczęśliwy,stajesz się nieostrożny.Wystrzegaj się planów.Koncentruj się na nich i w tej samej chwili zdarza się coś,co znajduję się poza twoim polem widzenia.

"Powiedz ludziom że w galaktyce jest miliard gwiazd to c uwierzą, ale powiedz im że krzesło jest świeżo pomalowane to będą musieli dotknąć żeby się upewnić"

"Nigdy nie będzie tak PROSTO jak widnieje na koszulkach mijających mnie cwaniaków."
Nie wiem czy chciałbym aby to wszystko było prostsze
Obserwując uważnie można w tym logikę dostrzec
By im nie dać się sprowadzić na manowce
Muszę umiejętnie przed nią zgrywać czarną owcę
Chcesz to zostanę dla ciebie złym chłopcem
I wtedy będziesz mogła sobie węszyć podstęp
Lekarstwo to na nudę, ale czy zapewnia postęp?
Może wolałabyś mieć do mnie pełny dostęp?

dla mnie ma to znaczenie, nawet nie wiesz jakie
że stoimy pod jednym znakiem

KaCeZet
yga   srają muszki, będzie wiosna.
05 października 2010 16:12
Czego ona chce, ona chce.... 💃 Kocham to! 😍
intrygantka i maruda  😍

🚫
yga   srają muszki, będzie wiosna.
05 października 2010 18:07
Raj! 😍
zeby nie bylo of topa


jesteś moją energią, mówie ci
moją prywatną baterią, dodajesz sił
prosze cie bądź, by mi dawać moc
bym mógł się dalej piąć, bym mógł sięgnąć


ty przy mnie bądź, bo ja przy tobie się napędzam
kiedy jesteś wtedy jak zegar się nakręcam
twoja obecność do życia mnie zachęca
przy tobie większy mam potencjał
ty przychodzisz do mnie po to, by mi dać
energie swą
a ja mówie do ciebie, wciąż napawam się energią twoją
a kiedy dajesz mi ją
wciskam ją w ten mikrofon
Yga, ale mnie nakreciłas na KCZ  😀




od tępoty jest tylko gorsza tępota nie uswiadomiona

dyplomacja to powiedziec komus spierdalaj w taki sposob zeby poczuł podniecenie na mysl o zblizajacej sie pdorozy

Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu.

To cholerna niepewność
Kiedy znowu wreszcie staniesz w drzwiach
I to czy zobaczę Cię na pewno

Kiedy uśmiechamy się przez łzy
Kiedy przeklinamy się nawzajem
Ja nie mówię kocham
Pewnie dobrze sama wiesz dlaczego
Jestem prostym pytaniem
Ty jesteś na nie odpowiedzią

Nigdy nie będziemy jak Bonny i Clyde - ani orłem ani reszką
Będziemy jak ten deszczowy maj, jak ci wszyscy brzydcy ludzie z Tesco

Może lepiej będzie nas w historii tej nie szukać...
Chociaż licho szepcze nam do ucha
Że to się dzieje dla nas

Gdzieś między karą, a winą.

Żyję w kraju w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch*ja

Chodźmy dziś na spacer, na przechadzkę w stylu retro
Chyba wisi coś w powietrzu
Może to eksploduje metro?

Gdybym mógł
Być jak duch
Mieszkałbym w twojej kieszeni
Od jesieni do jesieni
Znów i znów
Gdybym mógł

Para-twoje
para-moje
Onomatopeiczne
Paranormalne
Paranoje
We dwoje

Dla lepszego jutra nigdy nie było wczoraj.

Człowiek im więcej o Tobie wie, tym mocniej może Cię skrzywdzić.

Kiedy chcesz o czymś zapomnieć , to znaczy , że ciągle o tym myślisz..

to się rozmineli do następnej niedzieli
taki to ambarans, zeby dwoje chciało naraz=)

through the pain and betrayal

mało okazały egzemplarz swini

Zła córka, zła dziewczyna, zła osoba z paskudnym charakterem.

Pomiędzy bytem, a szczytem, szitem, a hitem prawdą, a mitem.

z drugiej strony - żeby być takim debilem, też trzeba posiadać jakieś umiejętności

Chciała złamać mu serce, a porysowała swoje.


Sluchaj,co ja widze? Moje zdanie? Sprostowanie,2tysiace ludzi,kazdy z nich co rano sie budzi
i jak ja sie łudzi,ze bedzie lepiej , ale za nim sie obejrze znow leze na glebie,
i co? mam mowic ze jest pieknie?No jest pięknie, jest wręcz kurewsko pięknie
Rozumiesz?
Pieprze dzisiaj fałszywy uśmiech,już mam dzisiaj dosc,kompletnie dosc,rozumiesz?Mam dość
Szkoda że nie umiem wszytskiemu sprostac,
I przykro mi tez że nikogo nie zawiode,jesli dzis powiem że juz nie moge.
-Wdowa
czy warto rozpaczać nad tym, że się rozstaliście? pomyśl logicznie. nie ten, to następny. wiem, wiem. nie chcesz innego. ale przekonasz się, że zachcesz. Ty płaczesz po nocach i ubolewasz nad tym, że odebrano Ci coś tak ważnego. postaw się teraz na przykład na miejscu rodziców, których dziecko zmarło kilka tygodni po porodzie. oni stracili coś nieodwracalnie. coś niepowtarzalnie ważnego. musieli się z tym pogodzić. Tobie też radzę pozbyć się nadziei. owszem, istnieje szansa, że On wróci. będziesz miała miłą niespodziankę. nie cierp. nie warto. nie w takim przypadku.
emade jesteś cytatowym mistrzem!
nie no bez przesady  😁

Nieszczęśliwa miłość. Nie tak łatwo się wyleczyć. Nie ma na to lekarstwa. Nie ma jak temu zaradzić. Nie wiadomo, kiedy minie. Nawet nie wiadomo, jak bardzo boli. Tylko czas może pomóc. I to bardzo. Bo im piękniejsza była miłość, tym dłuższe będzie cierpienie, kiedy ta miłość się skończy.

Nie szukaj ideału. Bo ideałów nie ma. Znajdź kogoś, kto zdenerwuje Cie jak nikt inny. Kogoś, czyj dotyk sprawi, że odlecisz do innego świata. Przy kim nie będziesz chciała udawać nic.

czym różni się kobieta od mężczyzny? kiedy facet kocha kobietę, z którą nie może być, zalicza każdą inną by o niej zapomnieć. kobieta zaś odstrasza każdego innego mężczyznę gdy ten jedyny jest nieosiągalny

Jestem aż tak cholernie 'szczęśliwa', że najchętniej wyj*bałabym stąd jak najdalej.

Za to, że tak ch*jowo na mnie patrzysz, kiedy przechodzę, patrzysz tak jakbyś chciał, ale nie mógł, patrzysz tak, jak pierwszy raz, kiedy mnie pocałowałeś, z pełnym przejęciem i takim pierdo*onym błyskiem w oku. Tylko teraz ten błysk przypomina nóż wbijający się w serce!

-jak upadnę - to wstanę, wtedy Ty masz prze*ebane.

Pamiętasz, kiedyś Ci powiedziałam, że się boję. Obiecałeś, że nigdy mnie nie skrzywdzisz, nie zadasz bólu. Dlaczego kłamałeś? Myślisz, że złamane serce swędzi albo łaskocze?

A jak mnie wreszcie spotka miłość, to rzucę to wszystko i będę już tylko kochać.

Nie moja wina że mam serce trzy raz mniejsze od normalnego
Oboje mamy wady. Różnica polega na tym, że ty zawsze mówisz o zakończeniu związku, a ja – o naprawianiu go.

Ponoć rany goją się z czasem. Niekiedy jednak wraz z biegiem czasu pogłębiają się.

Nigdy nie słucham rad innych, jednak sam chętnie doradzam. Należy słuchać nieznajomych, czasami widzą więcej niż bliscy.

– Dev, oboje mamy jutro rocznice ślubu. Zróbmy coś wyjątkowego dla Rishiego i Rhei.
– Rzućmy ich, to będzie coś wyjątkowego.

Cuck Bass: (...) może stanę się osobą, którą ktoś pokocha.
Blair Waldorf: Ktoś Cię kochał i jesteś jej to winien. I każdemu kogo zostawisz by nie uciekać, a to właśnie robisz. I nie wydaje mi się, by ten wspaniały człowiek, którym chcesz zostać był tchórzem. On stawił by czoła swym czynom.
Chuck Bass: Zniszczyłem jedyną rzecz jaką kochałem.  💘

Jean: Nie jestem specjalnie głodny. Co zamawiasz?
Irène: To samo.

Charlie: Po prostu nie szastam słowem na „K”.
Dziewczyna Charliego: Słowem na „K”?! Czy ty masz osiem lat?! H ci w D!
nie tyle cytat co moje ulubione powiedzenie: w sercu dziewczyny gdy położysz je na dłoń, na pierwszym miejscu chłopak.. przed nim tylko koń! 💃
Rzeczy których chcesz, przychodzą zawsze, tylko z lekkim opóźnieniem, zawsze trochę później, zawsze lekko niekompletne. tak samo dzieje się z rzeczami, których bardzo nie chcesz. a czasami, czasami rzeczy, których bardzo chciałaś, przychodzą za późno, wtedy, gdy już ich kompletnie nie chcesz.

Mam serce wypełnione tobą po brzegi.

Strach przed związkiem ma podobną strukturę co lęk wysokości. Nikt nie boi się pocałunków, przytulania, uczucia, że ktoś czeka właśnie na ciebie, tak jak nikt się nie boi być na szczycie. Boimy się upadku. Boimy się, że nasze serce nie będzie miało po co bić.
Mówi się, że lepiej mieć niewiele, by później mniej było do stracenia. Ciebie nie miałam nigdy, a jednak straciłam...

Nie przyzwyczajaj się do mnie. Nie zapamiętuj mojej twarzy, nie pamiętaj, ile łyżeczek cukru wsypuję do herbaty. Zapominaj, jak się ruszam, jak ubieram, jak pachnę. Nie przywiązuj się do mnie - ja mam w zwyczaju uciekać 

Czy musi tak być, ze to co tworzy szczescie czlowieka , staje sie znow zrodlem cierpienia?

Co to znaczy kochać mężczyznę? To znaczy kochać go na przekór sobie, na przekór niemu, na przekór całemu światu. To znaczy kochać go w sposób, na który nikt nie ma wpływu.

- Gdybyś była facetem skopałbym ci tyłek!
- Gdybyś był facetem, to bym się bała!

Zjadłam tony czekolady, wypiłam litry wódki, a temperatura mojego szczęścia nadal poniżej zera..

prawdziwa kobieta nigdy nie powie swojemu byłemu, że jej się nie układa w miłości.

Może cierpienie nie jest wcale takie złe skoro pozwala nam lepiej docenić szczęście?

Nie potrafię tego pojąć. Nieobecności. W jednej minucie człowiek jest, w następnej go nie ma. Opowiadasz mu wszystko o swoim życiu, a potem... nie masz do niego dostępu. Wykreślony numer w notesie. Wciąż myślę, że ten... odcinek, głupi kawał, skończy się niebawem, on wróci i wszystko okaże się tylko okrutnym żartem

Najbardziej brakuje mi Cię wtedy, kiedy myślę, że nie mam z kim porozmawiać, do kogo napisać, podzielić się nową rewelacją, która zdarzyła się w moim nudnym życiu.

Może za kilka lat miniemy się na chodniku, a nawet nie będziemy wiedzieć, że to My, a może będzie tak, że się do siebie uśmiechniemy, spojrzymy na siebie ze zdziwieniem i po chwili pójdziemy dalej, jakby nic się nigdy nie stało. Może być też tak, że wpadniemy w sobie w ramiona i odnajdziemy gdzieś to szczęście, którego szukamy. Może będziemy sobie obojętni. Może nie będzie już któregoś z nas. Może zapomnimy. Może będziemy mieć się cały czas w głowach. Chęć odnalezienia pozostanie w nas gdzieś. Może być tak, że poznamy się na nowo kiedyś, gdzieś i pokochamy. Może..

Jak oni to robią, że całe życie pozostają małymi chłopcami? Jak to jest, że potrafią nagle pozbyć się odpowiedzialności za całe swoje życie i chodzić na randki z blondynkami, kiedy my siedzimy w domu i patrzymy, jak nam siwieją włosy łonowe?

-"- Chryste – jęknął. - Kompletnie się zmieniłaś. Zupełnie jakbyś nie była sobą. Jesteś taka rozgoryczona.
- A czego się spodziewałeś? Nie przyszłam na świat dla twojej przyjemności. Nie jestem jak płyta kompaktowa którą możesz wrzucić na dno szuflady i zapomnieć albo wyjąć po pewnym czasie kiedy uznasz za stosowne i liczyć że będzie brzmiała tak samo. "

Dlaczego [...] mężczyźni uważają, że kobieta ma lepsze samopoczucie, kiedy jej się powie, że się bardzo chciało do niej zadzwonić, ale tego nie zrobiło?

Kiedy dziewczyna mówi, że o czymś pomyśli, znaczy to, że już pomyślała.

Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.

Myślała zatem o nim, nie chcąc o nim myśleć. Im bardziej o nim myślała, tym większą czuła wściekłość, a im większą czuła wściekłość, tym bardziej o nim myślała doprowadzając się do takiego stanu, że nie mogła już tego znieść. Zatraciła poczucie rozsądku.

Kiedyś Ci opowiem, jak puste były wieczory bez Ciebie

Człowiek martwi się tylko o kogoś, kto jest dla niego ważny. A złości się, gdy ktoś jest bardzo ważny.

Cóż, zawsze największe szanse na przetrwanie ma ten, kto obciąża się najmniejszą ilością zasad i skrupułów.

Wielkie nieszczęście, podobnie jak wielkie zło, powstaje często z rzeczy banalnych, zwyczajnych, a decydujące w życiu momenty rzadko kiedy wydają się ważne w chwili, gdy mają miejsce. Można je właściwie ocenić dopiero z perspektywy czasu.

Owszem, miała wspomnienia, ale wspomnień nie można dotknąć, poczuć, ani przytulić. Nigdy nie były takie dokładne jak tamta chwila, a z biegiem czasu nieubłaganie bledły...

– I jak ci poszło na egzaminach? – spytał mnie po drodze.
– Historia była łatwa, ale nie jestem pewna co do matmy. Wydawało mi się, że to, co piszę, ma sens, a to chyba zły znak

Dzień przemija za dniem...znów nam siebie ubyło

Kobieta wybaczy Ci wszystko oprócz jednego- tego że jej nie kochasz

Za każdym razem, kiedy ktoś zadaje mi to pytanie odpowiadam : " Wszystko w porządku, dziękuje", ale prawdę mówiąc, wcale tak nie jest. Czy ludzie naprawdę chcą wiedzieć, jak sie czujesz, kiedy mówią "Jak się masz?" A może tylko próbują być uprzejmi?
Następnym razem kiedy sąsiadka zapyta mnie "Jak sie masz?", odpowiem jej tak: no cóż, prawdę mówiąc tak sobie, dziękuje. Jestem nieco przygnębiona i samotna. Wkurzona na świat. Zazdroszczę Ci Twojej idealnej rodziny, ale nieszczególnie zazdroszczę Twojemu mężowi, ze musi z Tobą żyć. A potem opowiem jej o tym, jak zaczęłam nowa prace i poznałam mnóstwo nowych ludzi i jak próbuje sie pozbierać, ale ze jestem teraz w kropce, jesli chodzi o inne aspekty mojego zycia. Następnie powiem jej, jak strasznie mnie wkurza, kiedy wszyscy mówią, ze czas leczy rany, a jednocześnie powtarzają, ze im dłużej kogos nie ma, tym bardziej sie za tym kims teskni, przez co mam metlik w glowie, poniewaz to oznacza, za im dluzej go nie ma, tym bardziej mi go brakuje. Powiem jej, ze nic nie jest w stanie mnie uleczyć i ze kazdego ranka, kiedy budze sie w pustym lozku, czuje sie tak jakby w te niegojące sie rany wcierano sol (..) a potem powiem jej, jak bardzo tesknie za mezem i jak bezwartościowe wydaje mi sie bez niego moje zycie

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 października 2010 22:19
"Mają wszystko czego dusza zapragnie, prócz duszy"
Pezet
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 października 2010 23:02
Pink Floyd- Wish you were here
So, so you think you can tell,
Heaven from hell, blue sky from pain.
Can you tell a green field, from a cold steel rail,
A smile from a veil,
Do you think you can tell?

And did they get you to trade
Your heroes for ghost, hot ashes for trees,
Hot air for a cool breeze,
Cold comfort for change,
Did you exchange a walk on part in a war
For a lead role in a cage?

How I wish, how I wish you were here.
We're just two lost souls swimming in a fish bowl,
Year after year,
Running over the same old ground.
What have we found?
The same old fears, wish you were here.


jaram się Toba przeserdecznie

Była bezkompromisowa w tym, co najprostsze- chciała udowodnić sobie, że jest silna i obojętna.

Noszę imię odrzucenia, jestem uczuciem. Niezmierzonym, nieokreślonym, bez barwy i bez smaku. Niespełnionym.

Jestem jeszcze zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić.

bo kto powiedział, że cokolwiek jest na zawsze ?

nie powiem, ze nie moge bez ciebie zyc. bo moge. ale nie chce

Straciłeś na mnie tyle czasu, że przez chwilę poczułam się ważna.

Wiem że to niedorzeczne ale moze zostalbys na zawsze?

i mimo wszystko,wciąż jesteś osobą dla której zrobiłabym więcej niż dla pozostałych

Pamiętaj, że ci, którzy chcą zwyciężyć
nie dają się wyprzedzić.
Zapytam tu
Kiedy kończy się bitwa i odkładamy broń, rodzą się nowe taktyki. Nawiązują się nowe sojusze, ale są również ofiary. W miłości i na wojnie każda broń może zranić. Pytanie to: kto przeżyje, by walczyć jutro?
czy ten cytat jest z Plotkary?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się