Cytaty

Wojenka   on the desert you can't remember your name
06 stycznia 2011 18:20
Ludzie, którzy myślą, że z czasem dopiero staną się sobie potrzebni, powinni odejść od siebie i zapomnieć kroków, które ich wiodły ku sobie.

Nieuczciwe mogą być myśli, pragnienia, dążenia, lecz marzenie pozostanie, czyste, nawet wtedy, kiedy inni wdepczą ci je w błoto...

Moje życie to ciągłe błądzenie. Muszę błądzić i szukać; gdybym nie szukał, ludzie zapomnieliby o mnie.

W życiu warto mimo wszystko od czasu do czasu pomyśleć o sobie: to nie takie głupie, jakby się zdawało.

Hłasko
nie ma tego dobrego co by się z*ebać nie mogło

II zasada dynamiki Newtona "Ciało rzucone na łoże traci na oporze".

Jeżeli Ci na prawdę zależy, nie ma takich przeszkód, których nie przeskoczysz

może wrócimy do tego co było rok temu ? - rok temu się nie znaliśmy . - no właśnie

Mózg to zajebista sprawa, powinien go mieć każdy facet.

I zasada dynamiki Newtona '' ciało puszczone raz , puszcza się cały czas ''

Albo Ci zależy, albo nie. Po środku to możesz być z kolegą. Po środku to jest takie wiesz, lubię Cię, ale tak naprawdę to mam Cię w dupie
Ratujcie, potrzebuję jakiegoś cytatu na nieśmiertelnik. I nie mam nic. Coś krótkiego, motywującego,pozytywnego moge prosić? :kwiatek:
Averis   Czarny charakter
09 stycznia 2011 10:06
Atutowa, 'Problems are opportunities in disguise' ?
Averis, dobre, dobre. Boje się tylko,że na blaszce będzie za bardzo ściśnięte. Zaraz sobie wybiorę czcionke  😍



Now, all you hear is songs
where boys want to hook up with you,
when all the Beatels wanted to,
was hold your hand.




"Ty jesteś tak zwana mądra kobieta, o ile takie w ogóle istnieją. To znaczy najbardziej nieszczęśliwa. Dlatego że jesteś mądra. Że wszystko rozumiesz, że wszystko wybaczasz, że wszystko potrafisz mądrze ustawiać. Za mądrość płaci się cierpieniem, Krystyno. Biedne nieszczęśliwe, mądre kobiety. Żal mi was, bo prawie zawsze giniecie przez głupców."
M.Hłasko,Pętla


aż chciałoby się wcisnąć "Lubię to" za sedno cytatu i dorzucić "Nienawidzę" za trafność w jaki określa tak wiele z nas.
Averis   Czarny charakter
09 stycznia 2011 19:01
Atutowa, do usług 😉
Averis, a masz jeszcze jakieś cudeńka ?  😀
Chciałam to rozdzielić, ale nie specjalnie wtedy wyjdzie..  😁

Potrzebuję coś w stylu 'Never Say Never', ale mniej oklepanego 😉
Averis   Czarny charakter
09 stycznia 2011 20:04
"Strach boi się odważnych."? Sama nie wiem. Im krótsze, tym bardziej wyświechtane. Ewentualnie po prostu Never give up.
trzynastka   In love with the ordinary
09 stycznia 2011 20:15
Ja na nieśmiertelniku mam "dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
Averis, dzięki bardzo!  :kwiatek:
Jutro zamawiam nieśmiertelnik, wszystko wybrane i będzie cytat "Problems Are Opportunities In Disguise". wszystko się zmieści z tą czcionką,która wybrałam, dzieeki  :kwiatek:
Averis   Czarny charakter
09 stycznia 2011 20:31
Spox zią 😉
"Życie mamy tylko jedno i nie życzę nikomu, żeby sprawdzał czy można utworzyć liczbę mnogą."

(z zajęć)
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 stycznia 2011 09:24
"if life doesn't break you today DON'T WORRY. it will try again tomorrow"
Pięcioletni chłopiec zapytał swojego przyjaciela czym jest przyjaźń? On odpowiedział: Przyjaźń jest wtedy, gdy codziennie kradniesz czekoladki z mojej torby, jednak wciąż trzymam je w tym samym miejscu.


Mówia walcz o to co kochasz, a pozniej, daj spokoj to nie ma sensu.
ja zawsze byłam tylko swoja.
Być kobietą i nie zwariować to jest wyczyn.

Zapominasz że się zapominasz...

Płakać trzeba w spokoju. Tylko wtedy ma się z tego radość.

Szczęście to tylko garść pełna wody - wiem, jak szybko przecieka przez palce i jak trudno je zatrzymać na dłużej...

To idiotyczne - myślała - czy można kogoś pragnąć "na chwilę", i to tylko z podziwu?

Dlaczego wszyscy mnie zostawiają? Dlaczego?!
Znajdź mnie dzisiaj.
Tak jak przed rokiem.
Proszę, znajdź mnie. Uratuj!

samotnosc w sieci
siedzieć beztrosko na rozgrzanym asfalcie ze słuchawkami w uszach. jedząc tabliczkę czekolady, cieszyć się życiem nie myśląc o czyhających problemach.

Papieros trzymany między dwoma palcami prawej ręki nie dawał nic pożytecznego. Nic, a nic. A jednak paliła, dlaczego? Nikt tego nie wie. Może chciała żeby po prostu przyszedł do niej i powiedział 'rzuć to, skarbie'

Stanęłam na Twoich trampkach, aby dostać się do twoich ust. Odepchnąłeś mnie, usiadłeś, wziąłeś na kolana i musnąłeś w usta. Poczułam Twój leciutki uśmiech... wyszeptałeś mi do ucha ' to ja tu się muszę starać, kochanie '.

Nie palę, ale jeśli kiedyś zobaczysz mnie z papierosem, będzie to znaczyło, że nie mogę sobie z czymś poradzić.

Z lizakiem w ręku, chcąc, choć na chwilę poczuć się znowu małą dziewczynką!

Przecież jestem tak banalna, że aż typowa; nic się nie dzieje. Jestem nigdzie i wszędzie, zawsze i nigdy. Kiedyś byłam bardziej tak mi się przynajmniej wydawało, a teraz jestem mniej. Teraz tylko trwam, nie wierząc i nie oczekując.

Chciałabym abyś kiedyś jak mnie zobaczysz pomyślał 'kurwa szkoda że z Ciebie zrezygnowałem'.
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
25 stycznia 2011 18:13
Stanęłam na Twoich trampkach, aby dostać się do twoich ust. Odepchnąłeś mnie, usiadłeś, wziąłeś na kolana i musnąłeś w usta. Poczułam Twój leciutki uśmiech... wyszeptałeś mi do ucha ' to ja tu się muszę starać, kochanie '.

Malaaa skąd jest ten cytat?
Malaa boski! <3
dziękuje🙂  z fejsa
"Coś jeszcze się zdarzy między nami, bo na razie się za mało stało."
Marcin Świetlicki
Bronze   "Born to chase and flee.."
27 stycznia 2011 19:48
Taka indiańska przypowieść  😉. Warto przeczytać.

An old Cherokee chief was teaching his grandson about life...

"A fight is going on inside me," he said to the boy.
"It is a terrible fight and it is between two wolves.

"One is evil - he is anger, envy, sorrow, regret, greed, arrogance, self-pity, guilt, resentment, inferiority, lies, false pride, superiority, self-doubt, and ego.

"The other is good - he is joy, peace, love, hope, serenity, humility, kindness, benevolence, empathy, generosity, truth, compassion, and faith.

"This same fight is going on inside you - and inside every other person, too."

The grandson thought about it for a minute and then asked his grandfather,
"Which wolf will win?"

The old chief simply replied,
"The one you feed."

"Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem, i tak zawsze aż do końca."
                                                                                  Joseph Conrad
Podobno nie można żyć bez miłości. Ja osobiście uważam, że tlen jest ważniejszy.

i przez chwile być cholernie szczęśliwa.

Życie jest jednym wielkim rozczarowaniem.

nie jest źle, ale dobrze wygląda zupełnie inaczej

Rzucić, to wszystko i uciec. zacząć żyć od nowa. z nową etykietką. bez opinii, na starcie. bez ludzi, którzy kładą Ci kłody pod nogi. bez problemów, bez rutyny. bez abstrakcyjnej nadziei na lepsze jutro. chcę uciec. ale nie mogę. dalej tkwię, w tym zakichanym, szklanym, pudełku, zwanym życiem. stąd, nie ma wyjścia. nawet śmierć, jest zbyt bezszelestna, by pomóc.
,,Bóg po raz pierwszy od prawie osiemnastu lat Spojrzał na nią.
tańczyła jak szalona na środku parkietu, który wydawał się jej sceną życia. jak w najlepszej życiowej roli w głośnym musicalu. długie, gęste włosy rozsypywały się na jej ramionach i plecach. błyszczące oczy, szeroki uśmiech. śpiewała na całe gardło wirując wkoło, upojona alkoholem.
Bóg westchnął.
ale uśmiechnął się pod nosem. o ile Bóg posiada coś tak przyziemnego, jak nos.
-MASZ, ALE NIE SPIE*DOL. - powiedział, po czym dał jej szansę."
Gdyby każdy myślał o sobie, to o wszystkich byłoby pomyślane.
Autora niestety zupełnie nie kojarzę, ale trąci to z lekka prawami Murphy'ego 😉
Halo, halo i po co ja tak biegnę, przed tym co będzie i tak nie ucieknę
-jamal
Happiowa   córka grabarza
10 lutego 2011 16:05
nie wiem czy to dobry wątek :P

Szykuje mi się konkurs recytatorski. Jestem w gimnazjum, muszę mieć dwa wiersze. Póki co obstawiam "Guziki" Herberta i "Bajdary" Mickiewicza. Obawiam się jednak, że ciężko będzie przedstawić to na scenie, pokazać przy tym coś ciekawego. Macie jakieś propozycje? Może znacie coś końskiego?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się