Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

Artemis jest pechowy, ale nie tak jak handlowa postawa Hooksa! To, że dla tak -jakby nie było- dużej sieci salonów jeździeckich jest kłopotem zamówić 1 model ogłowia to raz. xxxagaxxx czekasz od jakiś 6 mc, dobrze pamiętam?
Ale drugą kwestią jest ciągłe zwodzenie klienta, że już już za tydzień towar będzie  🙄

gdybym nie była aż tak zauroczona tym ogłowiem już dawno bym sobie darowała.. a tak to dajemy się wodzić za nosy..
nieprofesjonalne krętactwo
O, nareszcie głos rozsądku!
Bo odnośnie polskich sklepów już dawno leciałyby gromy, że co to ma być, oferować towar, którego nie ma na stanie i jest nieosiągalny, sama niekompetencja i kulki sobie lecą.  😀iabeł:
A tu kolejny miesiąc wszyscy grzecznie czekają 😉

Nie chcę zapeszać, ale jak ktoś od sierpnia czeka, to może warto doprecyzować, czy na pewno chodzi o luty 2010 🤣
nooo dokładnie!!Ja już po tylu rozmowach z nimi się zniechęciłam do dalszych zakupów...Towary maja mega prześliczne ale...
No nic trzymajmy kciuki by się udało!!
Ja to pisałam juz chyba z 10 razy.. Ale wygląd ogłowia robi swoje. Więc ja mówiłam zeby się nie nastawiać.

Ja mam znajomego w szwecji, szwed z krwi i kości.. I oni tam się nie awanturują... Gdybym ja mówiła po szwedzku to bym ich tam z błotem zmieszała tak ze by ich widać nie było. No ale...... Nic tylko czekać można..
Andre   I am who I am
22 stycznia 2010 23:09
robi teraz któraś z Was może zamówienie z Hooksa 🙇 choruję na to ogłowie http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300648&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC 😵 Jeśli ktoś by robił to dajcie znać bo chętnie się dołączę :kwiatek:
naska82 co tam słychać?:P
Andre   I am who I am
25 stycznia 2010 22:07
A jak wypada rozmiarówka ogłowi z Hooska? Full to taki normalny ful czy można powiedzieć że mniejszy/większy. Mają tam też extra ful i się zastanawiam czy czasem ten zwykły ful nie wypada mniejszy 😉
IMHO dla nachrapników rozmiarówka jest troszkę zawyżona, dla pasków policzkowych raczej mały full
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
26 stycznia 2010 09:27
naska82 co tam słychać?:P

podbijam bo jestem ciekawa jak sytuacja wygląda?
Ma ktoś wieści od neski??? 👀

pzdr.
27 stycznia 2010 13:34
Ma ktoś wieści od neski??? 👀

pzdr.

🤔
naska82 do mnie pisała pw,  skoro sie niecierpliwicie to Wam napisze co napisała , mam nadzieję że nie będzie mi miała tego za złe.  Naska82 czeka na przesyłkę w dalszym ciągu, tyle że policzyli kurs 0,41 a nie 0,40 zł dlatego też wyszło więcej pieniędzy i cena przesyłki wzrosła z 8 zł na 25 zł bo przelew też podrożał🙁
27 stycznia 2010 13:45
czyli mamy jej dopłacić do przesyłki?
przecież śmiało może nas poinformować, wszyscy zainteresowani są ciekawi jak sytuacja wygląda  😉
no tak na to wygląda i chyba wyrównać tą różnice w kursie waluty, przynajmniej tak zrozumiałam
na 25 od łebka? ile osób zamawia w tej turze?
nie wiem ale chyba od wszystkich razem te 25zl bo przeciez przelew nie jest az taki drogi skoro jest nas okolo 12 osob to by ten przelew musiał kosztować 300zl
kalaarepa, wyżej napisałaś tak jakby to miało być od łebka 🙂 i dlatego tak zrozumiałam,
To mozesz napiszcie pw do naski i będzie wiadomo??
Myślę, że jak tylko znajdzie chwilę to nas powiadomi
hejka!!

Dziewczyny nie zdążyłam jeszcze wszystkich poinformować bo wczoraj wróciłam bardzo późno do domku po 5 dniach nieobecności i muszę wszystko dokładnie obliczyć!!

Nie nie żadne 25zł od łebka!!wkurzył mnie ten pan w banku bo mu sie 20 razy pytałam ile przelew wynosi no ale cóż...
Do każdego z osobna napiszę ile  bo w sumie musze podzielic koszty na nowo .. no i najgorsza ta podwyżka..niby 1 grosz aaa prawie 00zł więcej wyszło..

Co do przesyłki pani z hooksa jeszce mi nieodpowiedziała..w najgorszym razie pieniadze powinny dojsc do niej dzisiaj.. 🙇
Andre   I am who I am
27 stycznia 2010 14:21
naska82 mam nadzieję, że te przygody nie zniechęcą Cię do podjęcia się następnego zamówienia, bo chciałabym się na następne załapać 😉
27 stycznia 2010 14:23
a ja mam nadzieję, że w Hooksie nie kłamali , że towar jest dostępny i nie każą nam czekać w nieskończoność.
He he .. Andre nie nie drugie zdecydowanie pójdzie szybciej i juz bez wszelkich niespodzianek..(przynajmniej mam taką nadzieję)no i na bank zrobię bo już zamówię dla mojego micha upatrzone i wymarzone ogłowie! 😉 😉

LoveHorses  ja również mam taką nadzieję!!!bo... 👿
Monny   bez odbioru .
27 stycznia 2010 15:13
Ja też nie mogę się doczekać drugiej tury 😀
Bo będzie w niej mój ukochany naczółek ah 💃 💃
mam tylko nadzieję ze te ogłowia artemis faktycznie dotrą na czas aby zrobic to drugie zamowienie
Manta   Tyłkoklep leśny =)
31 stycznia 2010 10:52
Naska - i jak, pieniadze doszly do hooksa? wiadomo juz cos o tym, kiedy przesylka bedzie w PL i o ile zwiekszyly sie koszty?
No dziewczyny paczka w drodze!!!  🤣 🤣 chociaż to!!! Co do Artemisa to tez mam taką nadzieję.  😉 😉
jupi  🏇  teraz tylko czekac 🙂
No to ja też już przebieram nogami  💃
01 lutego 2010 12:02
Ciekawe czy dojdzie w tym tygodniu  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się