Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

ja też chętnie dołączę się do zamówienia 🙂
kto zamawia z hooksa,ale po 10?dopiero w polsce będę 10 ;/
Nigna   Warto mieć marzenia...
27 kwietnia 2014 21:30
Ja również 😉!
Dava   kiss kiss bang bang
16 maja 2014 10:38
Czy ktoś robi zamówienie z Hooksa teraz?  :kwiatek:
Nie nikt nie robi zamówienia z Hooksa...
Dava   kiss kiss bang bang
16 maja 2014 11:16
A Tobie o co znowu chodzi?  🙄
ee o to , że nikt nie zamawia aktualnie z Hooksa, o czym jest również napisane w wątku o zbiorowych zamówieniach
Jednym słowem: odpowiadam na Twoje pytanie
Dava   kiss kiss bang bang
16 maja 2014 11:31
Odpowiadasz za wszystkich ludzi na tym forum?  🤔
Często ktoś robi zamówienie i napiszę mi o tym na priv albo FB, bo może nie ma ochoty robić go dla pół rv  😉
O to przepraszam, następnym razem na oficjalne pytanie na forum również odpowiem Ci na PW  🤔wirek:
Dava   kiss kiss bang bang
16 maja 2014 11:41
Odpowiedziałaś za całe forum, a przecież nie wiesz czy ktoś właśnie nie robi zamówienia i do mnie nie napisał w tej sprawie  🤣
Stąd moje super zdziwienie, że wiesz lepiej i wypowiadasz się w imieniu wszystkich  😁

Ale spoko, faktycznie zamówienia oficjalnego nie ma  😎
Czy ktoś wie jak zarejestrować się w hooksie? Nie chce mi przyjąć kodu pocztowego  🙄 Jest ktoś zarejestrowany kto mi powie jak go wpisać (jakiś magiczny format czy coś?) żeby mi nie wywalało cały czas że niepoprawny?
Louisa, a w którym Hooksie?
Myślałam że trzeba zamawiać w tym europejskim (http://www.hookseurope.com/). A można w szwedzkim?

Edit. Przyjęło kod, ten sam co wczoraj był nie prawidłowy.
Dava   kiss kiss bang bang
26 maja 2014 08:37
W szwedzkim ani innym się nie zarejestrujesz, bo musisz być mieszkańcem danego kraju, hookseurope jest dla wszystkich innych 😉
Ja tu nowa jestem to nie bijcie :P Będzie ktoś zamawiał paczkę z Hooksa? Jeśli dałoby się rade podłączyć to bym coś zamówiła+ moja koleżanka spoza forum tylko szukamy kogoś kto np. już to robił :P Ja na pewno brałabym ogłowie a koleżankę musiałabym zapytać ale ona pewnie kilka rzeczy 😉
Hej,
Ja też chętnie się przyłączą do zamówienia z Hooks'a jesli ktoś będzie robił.
Pozdrawiam
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
26 sierpnia 2014 15:20
tez sie chetnie podłącze do zamówienia.. do kogos kto ma konto...
Nie chce ktoś może czegoś z hooksa? Zamawiam dzisiaj i brakuje mi 400kr do tańszej wysyłki. Jak coś to proszę o pw.
UWAGA: nie wiem kiedy rzeczy będą, mi się nie spieszy, jak akurat będzie transport do Pl to i zostaną rzeczy przywiezione więc prosze o kontakt tylko te osoby którym się nie spieszy 😉

www.hooks.se
Ktoś będzie coś zamawiał?
Robie zamówienie z hooks.eu jakby ktoś był chętny to proszę pisać
gacek 🙂, do kiedy zbierasz zamówienia i jaki jest koszt wysyłki? Ja zielona w temacie  :kwiatek:
Raczej trzeba się już  decydować. Za przesyłkę tylko w pl bo powyżej 300 e przesyłbędzie darmowa
gacek 🙂, i wysyłają ci kompletnie za darmo? Ja zamawiam ze szwedzkiego i zawsze mam 50 koron za jakieś pakowanie czy coś takiego.
Pisało ze darmowe; ) jak będę zamawiać to się okaże.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
10 stycznia 2015 19:35
wysłałam Ci pw 😉
I ja chętnie się dorzucę do zamówienia.   🙂
to pisac na meila do mnie 🙂
ja też się chętnię dorzucę~!
Do końca tygodnia chcę złożyć zamówienie także jak ktoś sie jeszcze nie zdecydował to ostatni dzwonek. Proszę pisać meila na apaszkiet@gmail.com  z nickiem i linkiem do tego co chcecie kupić.
Zamawia ktoś cos z hooksa?  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się