Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
15 marca 2010 16:06
naska na jakim etapie jesteśmy?
ash   Sukces jest koloru blond....
15 marca 2010 16:10
naska na jakim etapie jesteśmy?


ja też się nie mogę doczekać.
Mam nadzieję,że do końca marca przyjdzie-w sam raz na moje urodziny i 3 rocznicę posiadania mojego karego 😅
Moje zamówienie jest już w Pl 😀 Jak tylko dostan paczkę do ręki (dzisiaj wieczorkiem) to potwierdzę wszystkim co przyszło i jaki wyszedł koszt 😀

Ale się cieszę normalnie 😀


Juupi!! Dotarło wszystko oprócz 3 wymienionych wcześniej rzeczy 😀😀 Więc jest super 😀
Asik   Najwazniejsze to sie konsko realizowac :D
22 marca 2010 22:34
[quote author=Euforia_80 link=topic=10437.msg520131#msg520131 date=1268669174]
naska na jakim etapie jesteśmy?
[/quote]

podbijam pytanie

wiadomo cos na temat naszego zamowienia?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
23 marca 2010 06:56
straszna cisza w eterze z tym naszym zamówieniem.  👀
ciekawe czy możemy liczyć na dostawę jeszcze przed świętami  🙄
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
23 marca 2010 07:56
Z tego co się orientuję, to sporo osób zamówiło ogłowie (meksykan), które będzie dostępne dopiero w połowie kwietnia- stąd pewnie ta cisza w eterze 🙂
Hejka dziewczyny!!  spokojnie!!ja poprostu niecodziennie jestem na kompie bo ostatnio wiele na głowie.. towar już czeka na nas spakowany, a ja czekam na  2 ostatnie wpłaty i wysyłam przelewik... no ja mam nadzieję iż przed świetami sie jeszcze uda.. ale obiecywać nie będe bo to niezależne tylko od mojej osoby.. 😉 😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
23 marca 2010 08:40
przyznawać sie kto nie wpłacił  👀 , 
robić przelewy raz dwa  🤬  , reszta się niecierpliwi  👿 ,
Ja wysłałam.  🙂 I też się nie mogę doczekać 🙂
A ja niedługo będę miała na sprzedaż 2 Artemisy Full więc jak ktoś będzie miał ochotę to radzę trzymać kasę.


Jestem pod wrażeniem hooksa. Może i niektóre rzeczy sa dostepne w terminie mega odległym ale fajnie że juz informują mnie nabierząco 😀 Za zamówienia dostaję fajne rabaty na niektóre rzezczy 😀 Jestem bardzo mile zaskoczona bo współpracy nie zaczęli zbyt miło.

Ale to i tak pewnie załuga tego ze myślą że to wszystko pewien Szwed kupuje 😀 A on nam robi tylko za pośrednika 😀
xxagaxx paczuszka doszła, świetne te rzeczy  😜  😍 Pozdrów tego Szweda ode mnie  :kwiatek:  😁
xxagaxx  ojj... to masz zupełnie inne doświadczenia z nimi niż ja. Faktycznie informowana jestem na bieżąco o dostawie towarów, najnowszych promocjach itp. Ale już kilka razy dali ciała z informacja o dostępności. No i mega kłopoty maja z tą dostępnościa niektórych towarów, ale to oczywiście nie ich wina tylko poroducenta. Co do rabatów to tez sie nieźle wykłociłam na te które zamówione były od stycznia.Ale jakoś udało sie , na te już po promocji niestety niedałam rady, niema to jak dbanie o klienta. Ale zobaczymy jak będzie po następnym zamówieniu.Chyba zaczynają sie przekonywać do Polaków 😉 😉 😉
ja grzecznie zaplaciłam i  grzecznie czekam, ale rumak już grzebie nóżką i dymi mu się noska 🏇
A ja niedługo będę miała na sprzedaż 2 Artemisy Full więc jak ktoś będzie miał ochotę to radzę trzymać kasę.


Jestem pod wrażeniem hooksa. Może i niektóre rzeczy sa dostepne w terminie mega odległym ale fajnie że juz informują mnie nabierząco 😀 Za zamówienia dostaję fajne rabaty na niektóre rzezczy 😀 Jestem bardzo mile zaskoczona bo współpracy nie zaczęli zbyt miło.

Ale to i tak pewnie załuga tego ze myślą że to wszystko pewien Szwed kupuje 😀 A on nam robi tylko za pośrednika 😀



A czarne czy brązowe te artemisy??
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
23 marca 2010 17:31
[quote author=Euforia_80 link=topic=10437.msg527936#msg527936 date=1269333648]
przyznawać sie kto nie wpłacił  👀 , 
robić przelewy raz dwa  🤬   , reszta się niecierpliwi  👿 ,
[/quote]

dokładnie!!! 🏇
ja grzecznie zapłaciłam ale zaczynam się niecierpliwić! 😁
Kayra   Kucusiowy wariat :P
23 marca 2010 17:44
Moje ogłowie z hooksa:
W całosci:


Naczółki:




I wielkie dzięki dla kalaarepa  :kwiatek: :kwiatek:
Czarne 🙂 Jakoś ten brąz Artemisowy mi się nie podoba. Zobaczymy kiedy dojdą te ogłowia 😀 Bo dostępne były od ręki 🙂
ja też mam nadzieje że juz wszystkim udało się wpłacić bo byłoby super jakby dotarły do nas na swięta 🏇
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
25 marca 2010 07:29
jak sytuacja, wszyscy już wpłacili ?
ja już na prawdę sie niecierpliwie  👿 
domyslam sie, że nie tylko  ja  😁
Monny   bez odbioru .
25 marca 2010 09:12
Ja też już wpłaciłam ... i czekam 😀
ash   Sukces jest koloru blond....
25 marca 2010 09:39
No to czekamy i trzymamy kciuki,żeby przed Świętami dotarły!
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
25 marca 2010 19:39
I ja też już wpłaciłam, więc może już wszyscy?
Andre   I am who I am
25 marca 2010 20:06
naska82 a jak w końcu z tymi ogłowiami http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300656&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC i http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300648&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC ?
Bo być może to ja jestem tą co nie zapłaciła, ale nie dostałam żadnej informacji czy wpłacać czy nie, dostałam tylko info że tych ogłowi nie ma na stanie i trzeba na nie czekać.

co by nie było, ja tez wpłaciłam wprawdzie via poczta, ale przelew powinien już być  🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
25 marca 2010 21:13
Andre na tego meksykańca ja też czekam do następnego zamówienia bo teraz go nie mają, szkoda że nie aktualizują informacji na stronie byłoby łatwiej
Hejka!!jutro pieniązki wychodzą do hooksa bo już wszyscy wpłacili, dzisiaj ostatnie przelewy do mnie dotarły.
Andre , nie jeszcze ich niema, maja dotrzeć około połowy kwietnia, natomiast co do Artemisów cob  i już w tej chwili x-full mają być w przyszłym tygodniu.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
26 marca 2010 07:33
😅 😅 😅
O nie po co ja tu wchodziłam. Myślałam że tylko Końską rewię mody muszę omijać szerokim łukiem, a tu taka niespodzianka  🤔wirek:
Pewnie dołączę się do następnego zamówienia jak oczywiście będę mogła. Ale mam pytanie chciałabym zamówieć ogłowie tego meksykańca z przeszyciami http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300648&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC . Cena to 199 kr, czyli jakieś 90 zł (chyba że gdzieś coś pomyliłam :ke🙂 ale napiszcie proszę ile kosztują średnio pozostałe opłaty manipulacyjne. wiem, że było to już poruszane w tym wątku ale nie wiem ile średnio osób dołącza się do jednego zamówienia i ile to na osobę wychodzi. Zaczynam zbierać kasę  😵

O nie właśnie doczytałam, że on jest niedostępny. Trudno będę czekać.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
26 marca 2010 08:02
grosze  😉  , "będzie Pani zadowolona"  😉
Hehe to ulubione powiedzonko marketingowców w mojej firmie. I jakoś dziwnie jak je słyszę to zapala mi się czerwona lampka z wielkim napisem UWAŻAJ  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się