Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

Monny   bez odbioru .
17 kwietnia 2010 14:45
naska82, doszło do Ciebie moje pw?
ARTEMIS 🙂 niedbale założony do zdjęcia i no za duży nachrapnik 🙂
No i d....zbita bo mój x-full okazał się za duży na mojego konia wiec pewnie zaraz wyląduje w ogłoszeniach. Ale powiem że wodze są superaśne po nasmarowaniu 😉
cieciorka   kocioł bałkański
17 kwietnia 2010 20:19
naska82, mogłabyś podpytać o rozmiarówkę? :kwiatek:
w miarę standardowa?
cieciorka  a dokładnie rozmiarówkę bluz??

Monny  niestety nie....

cieciorka   kocioł bałkański
17 kwietnia 2010 21:10
ogólnie, podejrzewam że sweterki wyglądaja pobodnie 😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
17 kwietnia 2010 23:23
ola8719....   😍 😍 ,. już się nie mogę doczekać przesyłki

Argento
gdybym wiedziała... , nie zamawiałabym XFULLA dla siebie , zrobię tak jak ty wszystko nasmaruję jak tylko w łapki dostanę.
Ciekawe czy na kumpeli rumaka będzie rozmiar pasował http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300315&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC
'ja jestem zakochana w naczółku tego właśnie modelu ale Artemisa naczółek zaczyna mi sie coraz bardziej podobać  😍
Euforia bo wiesz... jak  bedziesz miec zbednego fulla to pamietaj o mnie 😉
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
19 kwietnia 2010 14:58
Mój artemis wreszcie przyjechał 😀 😅

i wygląda tak na moim rumaku. W zasadzie nachrapnik jest chyba za duży... może ma ktoś cob a potrzebuje full?😀 chętnie się wymienię 🙂


A mojego ciągle nie ma  🙁
Dziewczyny NOWE PROMOCJE!!!!!!  😅

http://www.hooks.se/DeptList.aspx?deptid=1079&showAll=true&currentSortType=sortNews&currentSortOrder=ASC

pokemon  powinna dotrzeć jutro na bank!!bo wysłałam!! 😉 😉
Chol...era! Nowe promocje! 👿 No dobra, kto zbiera nowe zamówienie?  😵  👀  😁
Kopyciak  do jutra ja!! 😉 😉 jeszcze podejrzewam ze małe domówienia w tygodniu będą... 🤣 🤣
Mój sprzęcik dzisiaj doszedł  🏇
Jestem bardzo zadowolona z jakości... choć przegięłam biorąc full, bo cob byłby chyba lepszy  🙄
Może jakoś koło weekendu dam radę jakieś foty zrobić  😉
Moje też doszło dziś. Artemis jest przepiękny 😍. Ochraniacze też bardzo fajne 🙂. Jutro przymiarka i ew. foty. Mam nadzieję, że wszystko będzide pasować...
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
19 kwietnia 2010 20:50
nie ewentualnie foty  🤬 tylko na 100% foty
ja nadal czekam  🙁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
19 kwietnia 2010 21:16
moja paczka też na razie nie doszła 🙁 ale cierpliwie czekam 🏇
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
19 kwietnia 2010 21:20
ostatni będą pierwszymi  🏇
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
19 kwietnia 2010 21:55
ale w czym pierwszymi? 😀 hehe jaki braliście jeszcze sprzęt poza ogłowiami? coś godnego polecenia? Teraz podejrzewam że pozamawiają wszyscy maski przeciwmuchowe 😀 w tym i ja  🙄
Ja mam z hooksa maskę, puśliska, derkę, ogłowie, siatkę na włosy 😉 I wszystko jak najbardziej ok 😀
też mam maskę na muchy i bardzo polecam  😉 teraz zamówiłam drugą i kantar
Noo fakt  troszkę tych masek jest!he he
Widziałam na żywo i pomacałam przez folie ochraniacze transportowe i są mega przepiękne!!i dobrze zrobione!
Kantary prześliczne, wodze....ochraniacze.. A kopyciak ma szczęście bo ma prześliczną dereczkę 😍 która jest przesłodko spakowana(jak prezencik)i już jej w ofercie niema...
ehhhh..dziewczyny chyba w totka zacznę grać , by w końcu mojemu wielkoludowi coś sprezentować!! 😉
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
19 kwietnia 2010 22:11
http://www.hooks.se/product.aspx?productid=430017&deptid=93&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC
czy ta maskę? Ja kupiłam dzisiaj jakąś i okazała się do d*** :-/ bo wchodziła koniowi do oczu... myślicie że ta będzie sztywniejsza?
tamta też pewnie będzie włazić
ja mam tą: http://www.hooks.se/product.aspx?productid=430250&deptid=93&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC
siatka jest sztywna, w  końcu nic nie włazi do oczu bo XL pasuje na mojego konia, który głowę ma standardową
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
19 kwietnia 2010 22:21
a one widza cos przez ta siatke?  😀
to chyba oczywiste
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
19 kwietnia 2010 22:22
widzą, widzą
ja mam taką (czarną) nie z hooksa , przywiozłam z USA ale wygląda identycznie. Satka jest  sztywna i super się sprawdza
http://www.hooks.se/product.aspx?productid=430157&deptid=93&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
19 kwietnia 2010 22:23
No nie bardzo, nie widze tam siatki wiec pytam.....  :kwiatek: Do tej pory nie jestem pewna, tym bardziej ze sotkalam sie z takimi ze nic nie widac..  😀
edit Euforia cale szczescie ze czarna bo z bialej nic by nie zostalo 😀 A jak z jakoscia nei drze sie ta siatka? Wiadomo ze konie maja pomysly, pewnie jak zachaczy to po siatce..  🥂
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
19 kwietnia 2010 22:24
widzieć widza, chociaż moja kobyła była oburzona jak jej załozyłam maske na głowe 😀 potem przez cały wieczór była na mnie "obombana"  🙄   a ma ktos ta maske z mojego linku?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
19 kwietnia 2010 22:30
jeździłam w niej cały ubiegły sezon fruwającego robactwa i nic się z nią nie dzieje, żadnych uszkodzeń. Wiadomo, że jak koń zahaczy o coś ostrego i szarpnie to siatka nie wytrzyma ale przecież dbamy o nasz sprzęt i konia  😉 i pilnujemy aby takie sytuacje raczej sie nie zdarzały .
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się