Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

Też mam nadzieje, że czar nie pryśnie, ale wyglądają tak, że warto zaryzykować. Też mam wydatek siodłowy i to w pełnej cenie bo skokówke zostawiam,o ogłowiu oczywiście mąż nie wie, jakoś upcham te 200 w koszty, może nie zauważy :P
kurcze a ja mam zagwozdkę 🙄  i liczę na wasze opinie. już zdecydowałam sie na jedno z ogłowii a dokładnie na to:



ale tak mu sie przyglądam i przygladam i nie wiem czy nachrapnik nie bedzie trochę zbyt cienki jak na mojego ogra.

czy lepiej dołozyć i jednak zainwestowac w to:


czuje się jak ten osiołek któremu w żłoby dano i nie wie które ma wybrać 🤣

Do mnie bardziej przemawia to czarne, cudownie się komponuje gruby nachrapnik z tym delikatnym naczółkiem. To brązowe jest aż za delikatne, takie kruchoteńkie, jak na pegaza :P
Oba sa piekne. Tez wybieralam miedzy nimi. U mnie padlo w koncu na czarnego Artemisa.
Gruby nachrapnik i delikatny opadajacy naczolek. Cudenko !
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
15 stycznia 2010 21:00
ja też stawiam na gruby nachrapnik, nie przemawiają do mnie te cienkie, są takie "bezpłciowe"
no właśnie. Najpierw się napalilam bo w koncu znalazłam ogłowie z diamencikami takie jak chcialam ale w nie powalającej cenie 😉ale dopiero teraz jak się jeszcze raz przyjzałam to stwierdzam że lepiej zaczekać na to drugie. dzięki dziewczyny zawsze w was wierzyłam 🤣
He he znajoma niedawno była w Hooksie osobiście i mówiła że ogłowia są dobrej jakości i przepiękne również na żywo!!więc dziewczyny raczej narzekać nie będziemy ....jedynie nasze finanse!!coś czuje ze co jakiś czas takie zamówionka będę robić!! 😉 😉

No Argento dobry wybór!!teraz tylko trzymajmy kciuki by nic się w dostawie nie przesuneło!! 🙇
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
15 stycznia 2010 21:34
więc dziewczyny raczej narzekać nie będziemy ....jedynie nasze finanse!!coś czuje ze co jakiś czas takie zamówionka będę robić!! 😉 😉


nawet nie próbuj  🤬 , mąż się ze mną rozwiedzie
he he he... a ja chyba znajdę trzeci etacik na hooksowe zakupy!!
Ps. mogę prosić o odzew dziewczyny które mi już przelały za zakupy bo nie wszyscy napisali w temacie od kogo są...a ja tu bardzo podobne zamówionka mam... (a niestety po imieniu i nazwisku nie bardzo się orientuje!! 😉 ) :kwiatek:
ja mam wypatrzone 3 i kantar 🤦 LoveHorseszawiśniemy...
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
15 stycznia 2010 22:33
equi.dream nikt się nie dowie  🤣 ,
właśnie zaklepałam siodło, a jeszcze swojego nie sprzedałam  :emot4:
oj cieniutko z kasą
ja chyba nie powinnam zaglądać do tego tematu  🤦
ale te ogłowia są takie śliczne  😍
temu nie da się oprzeć. Ale wyrzekłam się derki, więc progresuje :P
ja już raz zamawiałam co prawda napierśnik (kilka stron wcześniej jest jego zdjęcie) i jestem bardzo zadowolona z jakości, mięciutka fajna skóra, a koleżanka zamawiała ogłowie i też było fajne, więc się nie martwcie🙂🙂
asds   Life goes on...
16 stycznia 2010 08:57
kurcze a ja mam zagwozdkę 🙄  i liczę na wasze opinie. już zdecydowałam sie na jedno z ogłowii a dokładnie na to:



czy lepiej dołozyć i jednak zainwestowac w to:


czuje się jak ten osiołek któremu w żłoby dano i nie wie które ma wybrać 🤣





Mam pytanko

Ile wychodzi to cudeńko w polskich złotych?  Bo mnie tez zaczyna korcic to moze bym sie do czyjegos zamówienia dorzuciała 🙂
asds jakieś 299,60 według czwartkowego kursu... 😉
asds   Life goes on...
16 stycznia 2010 09:50
One są z wodzami czy bez? 🙂
bez wodzy, samo ogłowie b.starannie wykonane, sympatyczna skóra  😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 stycznia 2010 11:30
królik masz konkretnie to oglowie? jest w stajni? dasz pomacac??
po co ja tu wchodzilam  😵 juz zaczynam kase zbierac musze kupic jakies ladne czarne do ujezdzeniowki w koncu
http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300412&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC a to za ile wychodzi?
gdzie mozna sprawdzic kursy? 👀 :kwiatek:
Monny   bez odbioru .
16 stycznia 2010 11:45
Zairka, google🙂
Około 160 zł
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 stycznia 2010 11:52
no tak wojek gogle nie gryzie 😉
Zairka - to ogłowie ma moja koleżanka; do pomacania mam Galway i Limerick  🙂
Dziewczyny ale to chyba parę osób ma hooksowe ogłowia. Ja mam jedno dla mojego grubego konia i jestem bardzo zadowolona 🙂

Drugie mam w szafie, zamówione nie dla mnie ale dziewczyna się coś do mnie nie odzywa wiec nie wiem czy zaraz w ogłoszeniach nie będzie wystawione....


Szkoda ze tego czarnego nie ma w wersji brązowej.. Bo już bym sobie dawno kupiła. Ale mimo wszystko KIeffera i Passiera nie zamierzam zdradzić 🙂
Jest brazowe.
Jest brazowe.


ale to jest mega jasny brązowy. Ja lubię tylko takie ciemne 😀 Jak ten kolor tego pierwszego ogłowia ze zdjecia.
jestem ciekawa czy przy drugiej turze będa juz nowe rzeczy dostepne z ich katalogu. Ja jeszcze sprawie sobie przy okazji ogłowia cos takiego 😅

Ja mam w szafie to ogłowie:




i to zdecydowanie nie jest mój brąz...
xxagaxx a masz jakieś fotki realne? Bo też mi się spodobało i myślałam nad nim 😉
też proszę o fotki real. Zastanawiałam się nad nim
Przyjaciolka zamawiala z Hooksa oglowie takie zwykle tylko mialo wyszywane na nachrapniku i naczolku wzorki biala nitka- juz go chyba nie ma z tego co widze.. kolor byl jakis jasnobrazowy na stronie......w rzeczywistosci byl OBRZYDLIWY 🙄 tak nienaturalny, ze oglowie wygladalo jak plastikowe.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się