Depilacja brwi

Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
17 lipca 2013 12:36
szepcik to z nowymi i z wyższej półki tak nie ma 😉 Mam Brauna silk-epil 7 (nie pamiętam tylko, który dokładnie model) i ten depilator jest mega dokładny i zostawia skórę tak samo gładką jak po goleniu.
Mi na łydki schodzi max 15 minut i tyle samo na całe ręce.
edytka, ale rece golisz cale czy same przedramiona?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
17 lipca 2013 18:24
Calutkie ręce + pachy, cały nogi, część bikini (reszta woskiem)  😉
ale czy te nowsze depilatory to w końcu wyrywają włos z cebulką, bo wcześniej zawsze miałam wrażenie że urywa a cebulka zostaje....  🤦
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 lipca 2013 18:36
no w sumie, też mam takie wrażenie, bo mi te włoski strasznie szybko odrastają. mam brauna silk epil, ale starszego. ze trzy lata go mam.
Co do depilatora, to ja was podziwiam!! Ja dostałam od męża (bo chciałam) a użyłam 2 razy i to przed wyjazdem nad morze. Dla mnie to koszmar.
Woskowanie jeszcze jakoś zniosę, dobrze że moja koleżanka jest kosmetyczką, to robi mi u mnie w domu, więc nikt obcy nie będzie słyszał mojego wyzywania  😁
Brwi też mi robi koleżanka i praktycznie nie czuję bólu 🙂

aaa i od niedawna robię hennę brwi i zastanawiam się, czemu wcześniej tego nie robiłam 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 lipca 2013 18:45
ja Edytkę podziwiam, bo ja bym tyle nie dała rady wydepilować. łydki tylko i uda czasami 😉
Edytka jak wytrzymujesz pachy ?
ja właśnie z tego powodu, że IMO ucinało zaczęłam woskować, ale są nagłe sytuacje, że przydałby się depilator i zastanawiam się czy jest sens  🤔
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
17 lipca 2013 19:58
kkk ja po swoim widzę, że wyrywa z cebulkami 😉

Istotna jest wymiana tej głowicy depilującej co jakiś czas. Nawet jesli głowica chodzi, to te pensetki się poluzowują i depilator zaczyna działać gorzej. Ja poczułam potrzębę wymiany po ok. 2 latach bardzo intesywnego użytkowania.

tulipan ja nie czuję nic jak robię pachy 😉 takie smyranie trochę. Tak samo jak depilacja brazylijska woskiem nie robi na mnie najmniejszego wrażenia.
Tylko ja zaczęłam zabawę z woskiem w wieku 12 lat, po kilku latach przeszłam na depilator, a 2 lata temu zrobiłam po 3 sesje lasera na pachy i bikini - laser nie wyeliminował wszystkiego, ale to co zostało to trzeba pod lupą oglądać  😁
Edytka - wow podziwiam, ja ostatnio przymierzam się do woskowania pach, ale się boję
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
17 lipca 2013 21:55
Cierp1enie jeśli wcześniej tylko goliłaś pachy, to pierwsze sesje będą nieprzyjemne. ALE z czasem jest coraz lepiej, szybciej, a włosków rośnie mniej i są delikatniejsze. A przy tym pachy to jest tak mały obszar, że doświadczona kosmetyczka zrobi to w ułamek sekundy. Moim zdaniem warto się przekonać 😉
Mam 2 depilatory Brauna, nie wiem jakie modele, ale polecam.
Mi na jedną łydkę schodzi ok.25 minut, a pierwsze golenie rozłożyłam na 2 dni, 😁 bo tak bolało, że miałam gęsią skórkę na całym ciele. Teraz dziękuję sobie za to, włoski jak odrastają to są tak słabe i jasne, że czasem ich nie zauważam. Dodatkowo wcześniej miałam okropne podrażnienia od maszynki, nic na to nie działało, do tej pory mam blizny a na nogach ogolnych wieczorem rano już był minimalny"kaktus".
Edytka, ostatnio próbowałam bikini...Jedyne określenie to :  😲 👿. Jeśli będę próbować kolejny raz to pójdę do kosmetyczki na wosk - raz ciach i po bólu. Coś czuję, że to stanie się w niedługim czasie, ponieważ golenie co 2 dni jest męczące...
ash   Sukces jest koloru blond....
18 lipca 2013 07:36
Pachy i bikini woskuję, depilator mnie wykańcza w tych miejscach. Nogi i ręce robię depilatorem tak jak Edytka.
Łydki sama woskiem (koszt około 20 zł na rok 🙂 ), pachy golę, miejsca intymne częściowo golę, częściowo wyrywam włoski pęsetą, bo kiedyś robiłam woskiem i zostało ich tyle co kot napłakał.

Czy można usunąć "brwi" z tytułu wątku?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 lipca 2013 07:57
Edytka a jak wygląda depilacja laserem? Jaki to koszt? Opłaca się? 👀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 lipca 2013 08:01
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 lipca 2013 08:03
Dzięki :kwiatek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 lipca 2013 08:35
znalazłam głowice wymienne do mojego Brauna, i nie wiem które brać. z soft lift tips, czy bez?  👀 nie wiem co to jest w ogóle 😁
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
18 lipca 2013 08:39
Wosk u kosmetyczki-szybko,precyzyjnie, znacznie lepszy efekt niż pęsetą😉 raz na tydzień dwa kosmetyczka właśnie woskiem+jakieś poprawki w w domu wtedy pęsetą. Woskiem owszem boli, ale krócej niż pęsetą 😉
Edytka to tak jak z nogami w sumie. Jak pierwszy raz zrobiłam wosk to myślałam, że umrę. Teraz to mnie kompletnie nie rusza, ani wosk, ani depilator. Chyba umówię się do kosmetyczki na te pachy  😎
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 lipca 2013 11:06
ja bym pachy zrobiła woskiem, albo pastą cukrową, ale boję się wrastania. w tym miejscu niezły Meksyk by był  🙄
Ja pachy oraz nogi robię na zmianę depilatorem i zwykłą maszynką. Dzięki temu problem wrastających włosów został praktycznie wyeliminowany (a miałam ich całkiem sporo i nie pomagały peelingi i intensywne nawilżanie). Mam Braun Silk Epil 7 Wet&Dry i jestem bardzo zadowolona. Fakt faktem trochę kosztował, ale nie żałuję zakupu 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 lipca 2013 12:51
o, to jest dobry pomysł 🙂
Zastanawiam się właśnie nad zakupem depilatora, jestem już zmęczona machaniem maszynką. Mam takie laickie pytanie - czy po depilatorze zostają na nogach czerwone kropki? Mam na myśli sytuację po kilku dniach, jak skóra nie jest już podrażniona. Na ulicy często widuję dziewczyny z łydkami w kropki, nie chciałabym, aby coś takiego spotkało moje nogi, bo jak dotąd, tfu tfu, nic się z nimi nie dzieje 😉 Są to wrastające włoski czy coś innego?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 lipca 2013 18:55
ja nie mam kropek po depilatorze. Ogromne podraznienia i kropki wlasnie robia mi sie po maszynce
miałam z maszynkami tak samo jak madmaddie, po pierwszej depilacji zniknęły po nocy, a teraz to już 3 godziny i nie ma śladu. Przy czym ja zawsze po goleniu wchodzę pod prysznic i z 3 minutki leję zimną wodą po nogach.
Ja mam kropki po maszynce, i potrafią nawet wyjść nagle w środku dnia i straszyć.
Po depilatorze miałam, ale znikały po pary godzinach - depilatora używałam na noc, rano po kropkach nie było śladu.
Czuję się w takim razie uspokojona 😉
Zdecyduję się chyba na któryś model Brauna, silk epil 5 bądź 7 z lekkim wskazaniem na ten drugi.
Po 18(!!!) latach mój Braun zakończył swój żywot. 🤣 Waham się między kupnem 5 a 7 dual epilator.
Cavaletti, jak się sprawuje Twoja 7?
Maracuja, na który się zdecydowałaś?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się